Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naši najbolji dani (Days of our lives)

2 posters

Go down

Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty Naši najbolji dani (Days of our lives)

Postaj by AryMan pet pro 18, 2009 2:58 pm

Naši najbolji dani (Days of our lives) Cast_char


„Poput zrnaca pijeska u pješčanom satu prolaze naši najbolji dani“.
Duže od jednu trećinu stoljeća ove riječi predstavljaju seriju koja s ponosom nosi naziv najdugovječnije telenovele u televizijskoj povijesti. Naši najbolji dani svoju su premijeru imali davne 1965., a ova neumorna 42-godišnjakinja bila je i ostala omiljena među ljubiteljima ovoga žanra...
Na Novoj TV trenutno gledamo epizode od 2006. godine. Ima li zagriženih sapuničara na ovome forumu, koji prate ovu sapunjaru i kojima ne smeta što se emitira čak 41. sezona?
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty405 / 999405 / 999Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty

[Vrh] Go down

Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty Re: Naši najbolji dani (Days of our lives)

Postaj by Neu pet pro 18, 2009 3:55 pm

ja čak i nisam vidila ovu sapunicu,sva sreća,jer da jesam iritiralo bi me. kad to uopće igra oko koliko sati?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty999 / 999999 / 999Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty

[Vrh] Go down

Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty Re: Naši najbolji dani (Days of our lives)

Postaj by AryMan pet pro 18, 2009 4:34 pm

Prije podne, oko pola 12.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty405 / 999405 / 999Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty

[Vrh] Go down

Naši najbolji dani (Days of our lives) Empty Re: Naši najbolji dani (Days of our lives)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.