Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

3 posters

Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Gost sri lis 14, 2009 5:05 pm

Slobodno recite sto biste dodali na pdf photoshop, promjenili, ukrasili, pohvalili...

*odnosi se na teme i zabavu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Sasuke sri lis 14, 2009 5:07 pm

Svaka cast, jedan od najbolje vodjenih podforuma gore
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty43 / 99943 / 999Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty

[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Gost ned lis 18, 2009 3:30 pm

zanima me koliko vas je zainteresirano za otvaranje jos jednog pdf-a vezanog za Dizajn (3ds max)?

Danas nakon filma cu uploadati i montirati jos par tutora ali sam mislio istovremeno poceti voditi i 3d dizajn, animaciju i slicno. ako vas ima dovoljno zainteresiranih pisite ovdje pa cu predloziti Neu otvaranje jos jednog pdf-a.

Photoshop i raster i dalje ide sto se tice tutora. Danas nakon filma kad se vartim bit ce kratki uvod u brusheve i jednostavna izrada potpisa, te retouch lica, ljudi opcenito, i make up.

Hvala,
Abbath
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Sasuke ned lis 18, 2009 3:38 pm

Da... da... i DA!!!!
Bilo bi super da se otvori jos jedan podforum sa 3d modeliranjem Razz
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty43 / 99943 / 999Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty

[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Neukrotivi pastuh ned lis 18, 2009 3:41 pm

Bilo bi jako lijepo. Ja sam za. Malo više igara :-)
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty72 / 99972 / 999Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty

[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Neu ned lis 18, 2009 4:30 pm

ja sam isto za Very Happy ali ako će abb biti mod tamo Very Happy
ODLICNA IDEJA Z APDF
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty999 / 999999 / 999Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty

[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Gost ned lis 18, 2009 10:42 pm

igre pastuse cu dat od iduceg tjedna kad ove tutore uploadam do kraja. jer podloge vec ima. jednostavna je i igra se vec na nekoliko foruma pa nema smisla da se ovdje ne igra. od petka vise novosti o inome.

sto se tice neu 3d dizajna mislio sam da da ja vodim. ali neka stoji jos 2 tjedna. nakon toga cemo vidjeti. samo da smislim kako bi funkcionirao taj pdf.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop Empty Re: Vaše Mišljenje o podforumu Photoshop

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.