Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

+18
FALKON 2
scorpio57
Optimyst
Narco
GUSTI
Amyicha
Kedzo
Mr.Cooly
bogarator
KOLERIN
Hitman
stidljiva ljubičica
Hell
Ive
Sasuke
Love
Neu
THUNDER_DINIX
22 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sasuke sub ruj 19, 2009 5:17 pm

Slazem se s Abbathom ovo za citere...
I da, ne sjecam se da sam iamo ijedan clan war kada nekog nisu prozvali cheaterom ili kada netko nije imao cheat..
Osim protiv Cro klana.. zbusili su nas samo tako ^^
Inace igrao sam u crocod2 i u Phoenix Army(uuu kako smo rasturali) smajlić
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty43 / 99943 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 5:30 pm

Sasuke je napisao/la:Slazem se s Abbathom ovo za citere...
I da, ne sjecam se da sam iamo ijedan clan war kada nekog nisu prozvali cheaterom ili kada netko nije imao cheat..
Osim protiv Cro klana.. zbusili su nas samo tako ^^
Inace igrao sam u crocod2 i u Phoenix Army(uuu kako smo rasturali) smajlić

mi smo cro clan stukli. ali cro clan prva postava onih 6 kao najboljih igraca, na ejdnom online turniru zatrazeni su njihovi .cfg i streamani su, osim sto su posudjivali org cd keyeve od drugih sto je bilo zabranjeno za turnir na kraju su bili diskvalificirani u cijeloj ligi jer je ustanovljeno da su trojica koristili nedozvoljene skripte, kasnije su bili i izbaceni iz klana i otad je cro clan jos labiji. toliko o cro clanu. mi smo zavrsili na 3 mjestu u toj lizi i trece mjesto smo zauzeli na eurodeathmetch turniru ali na kraju smo bili diskvalificirani zbog ika iz klana jer je pravilo bilo da se plantat ne smije po bugovima vec na sredini , na cistinu gdje je oznaceno, a ovaj je 3 puta zaredom plantao u bug. - europska liga znaci klanovi iz cijele europe se mogu prijaviti mislim da je upad za svaki clan bio oko 60 eura.

i kao clan organizirali smo zagrebacki turnir u cod2 sponzor nam je bila hr vojska.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sasuke sub ruj 19, 2009 5:35 pm

Znam... ovi su taman poceli igrat po tim turnirima pa sam izasao van i napravio Phoenix Army iz gusta... Neznam, meni se je [CRO] Clan tada cinio oke, iako je to bilo prije skoro 2 god :O
Volio bih da sam sa Phoenix Army igrao protiv nekih malo jacih clanova al et...
Vecinom smo pobijedivali, imalo smo mislim oko 25 pobjedenih 2 izgubljena, onda je skola pocela pa su svi postojali manje aktivniji i tako to... Sad
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty43 / 99943 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 5:42 pm

Sasuke je napisao/la:Znam... ovi su taman poceli igrat po tim turnirima pa sam izasao van i napravio Phoenix Army iz gusta... Neznam, meni se je [CRO] Clan tada cinio oke, iako je to bilo prije skoro 2 god :O
Volio bih da sam sa Phoenix Army igrao protiv nekih malo jacih clanova al et...
Vecinom smo pobijedivali, imalo smo mislim oko 25 pobjedenih 2 izgubljena, onda je skola pocela pa su svi postojali manje aktivniji i tako to... Sad

ja sma napustio isto prije 2 god clan u kojem sam bio, razloge sam naveo. inace sam bio rusher sto god smo igrali jer jedino to mi je i islo, volim adrenalin i nemoguce situacije. na jednom vecem serveru britanskom u cod4 su me podhebavali tipa:"oh no, not him again.... !" igrao sam samo sa sacmom u cod4 i to ne onom semi shot vec jedan po jedan ... kasnije sam presao na rushanje sa kobrom, onom mrcinom do snajpera i ACOG-om i to je bila parodija, ono srushum se na 2-3 lika i samo rafalno iz bliza po njima snajperom, tad sam bio i kao izglasan na tom cijelom serveru pod najvecim frikom koji je igrao na njemu, i cim cujes onako 10 rafala iz kobre znas da masakriram u rushu neke. Laughing

ali vracam se korjenima. quake-u. jer je brz, najbrzi fps koji sma ikada igrao, a najsporiji mi je UT i cod. zato sam uzeo quake wars, jer mozes voziti vozila, imas klase, sve je totalno nabrijano i brzo, udjes u recimo transportni helic i rpevezes suborce na drugo kraj, jedan sjedne za mitroš i tako. ima i onaj solo helic gdje imas rakete is licno, tenk, gliser, bungiji sve je potrebnokordinirati dobro i drzati tim kako spada. zelim nesto zahtjevnije uglavnom igrati od cistog napucavanja okolo, a quake wars boze igrao kod frendice ma daj.. pa nema fps-a koji se moze mjeriti sa njim. dobro mozda halo3 ali sve drugo.. tesko
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by KOLERIN pet stu 13, 2009 7:07 pm

Ive je napisao/la: i znao sam koji put popizdit kad smo ja i frend prije često znali igrat Pro Evolution Soccer ali tu je on bio još žešći od mene ,razbio čovjek 3 joysticka (redovno smo igrali hammer )

taj frend sam ja Laughing Laughing Laughing

ot. inače ja izgubim živce skoro svaki dan jer igram sad trenutno crossfire FPS pucačinu online pa ima puno hakere,dodje mi iza zida i već iza počne pucat i ubije me naravno a ja izgubim živce i tako. mislim da sam najviše živaca izgubio igrajući pes 5 i football manager 2008,bilo je razbijenih cd-a,razbio sam 1 miš,jednom sam uzeo tipkovnicu i sa obije ruke je rastukao po stolu i sve se tipke razbacale po podu i stolu,ali sam ih uspio složit nazad nekako Laughing čak sam i metalnu lampu šakom rastukao pa je rupa sad na njoj hihih


sad sam tek vidio da sam već odgovorio na ovo temu XD a dobro nema veze ponavljanje je majka mudrosti kes fiju
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 15, 2009 12:38 pm

nerviram se malo dok igram GTA: Chinatown Wars (PSP)
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost ned stu 15, 2009 12:40 pm

ufff jucer sam se nazivcirao kada sam igrao teeken 5 ludnica fiju
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Mr.Cooly ned stu 15, 2009 12:41 pm

ziciram se svaku dok igram
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 15, 2009 12:41 pm

zrine89 je napisao/la:ufff jucer sam se nazivcirao kada sam igrao teeken 5 ludnica fiju
to na ps2 igras?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost ned stu 15, 2009 12:58 pm

da kod kolega..prvi puta igrao...skinio sa neta i zapržio i sve valja..za sada smajlić igra je odlicna...samo je bolje kada se u dvoje igra nego protiv ps2...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX ned stu 15, 2009 12:59 pm

napisi komentar u temu tekken
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Kedzo ned stu 22, 2009 10:32 pm

kako se mozete zvcirati zbog igara lol to su samo igre

Kedzo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 12.11.2009
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Amyicha ned stu 22, 2009 10:36 pm

nikada jer je to samo obična igrica Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX pon stu 23, 2009 4:32 pm

pa kakve veze ima sto su to samo igre?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Kedzo pon stu 23, 2009 10:15 pm

ma dajte ajde razumio b ida imas nekakve koristi os toga ali vako nemas nicega od toga i jos gubiti zivce n ato ma dajte ljudi budimo realni.

Kedzo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 12.11.2009
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Amyicha pon stu 23, 2009 10:22 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:pa kakve veze ima sto su to samo igre?

pa ne vidim razlog zaš se zbog tog živcirati. par puta ćeš ponoviti istu grešku i neš se živcirati i lijepo ćeš poraditi na tome da ne napraviš tu grešku, šta se manje živciraš manje radiš grške u igrici. zato se ja nikada ne živciram, ne ide pa ne ide ah Bože moj. valjda će nekako krenuti XD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Kedzo pon stu 23, 2009 10:27 pm

da imas ti pravo

Kedzo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 12.11.2009
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Neu pon stu 23, 2009 10:28 pm

ja se svedno naživciram,jer npr kad sam igarala super maria dođem do zmaja u neznam ni ja kojem levelu i ubije me i sve ponovno ,e bome mi je to išlo na živce
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Kedzo pon stu 23, 2009 10:36 pm

ma joj nebi bilo fora de se sve prejde iz prve i da je sve jednostavno e neukrotiva samo da te pitam sa koliko postova ja mogu PM da saljem??

Kedzo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 12.11.2009
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Amyicha pon stu 23, 2009 10:36 pm

ja lijepo polagano idem ispočetka uopće mu nedam da me naživcira Very Happy onda njega to naživcira Razz pa me pusti haha
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Kedzo pon stu 23, 2009 10:47 pm

lool

Kedzo
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 12.11.2009
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX uto stu 24, 2009 10:52 am

Amyicha je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:pa kakve veze ima sto su to samo igre?

pa ne vidim razlog zaš se zbog tog živcirati. par puta ćeš ponoviti istu grešku i neš se živcirati i lijepo ćeš poraditi na tome da ne napraviš tu grešku, šta se manje živciraš manje radiš grške u igrici. zato se ja nikada ne živciram, ne ide pa ne ide ah Bože moj. valjda će nekako krenuti XD
pa kako se nebi nazivcirao. izgubim zivot, moram nanovo ispocetka, kroz ono sto sam vec prosao, to mi tlak digne odma
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Neu pet stu 27, 2009 12:08 am

Kedzo je napisao/la:ma joj nebi bilo fora de se sve prejde iz prve i da je sve jednostavno e neukrotiva samo da te pitam sa koliko postova ja mogu PM da saljem??
200 postova.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX pet stu 27, 2009 10:40 am

Kedzo je napisao/la:ma joj nebi bilo fora de se sve prejde iz prve i da je sve jednostavno

to bi bilo predosadno
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by GUSTI pet stu 27, 2009 4:36 pm

ne živciram se više. odlučio sam da svaka igra koja me živcira, da je neću igrat. igram zbog zabave, a ne da se ljutim i živciram.
GUSTI
GUSTI
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 23.09.2009
Broj postova : 1332
Reputacija Reputacija : 131
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? - Page 2 Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.