Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

+18
Ly
wjewerica
walter
Hitman
evitaa
Amyicha
Neukrotivi pastuh
WEYLAND-YUTANI
stidljiva ljubičica
mrkyblu
Neu
diabolik.
KaTe
Prop
eva kant
Love
Mr.Cooly
FALKON 2
22 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by Neu sub oľu 05, 2011 10:36 pm

blesavi ajde ti malo pripazi na način izražavanja! nemoj pisat da ide u pičku materinu jer ja takve stvari kažnjavam. provociranje je dozvoljeno i zna bit cool i zabavno, direktno vrijeđanje i slanje u pičku materinu nije i kažnjeva se banom od minimalno 5 do ne znam ni ja koliko dana. ovaj put ću ti oprostit jer si novi pa ne znaš ali idući put ću te ščepat ko malog zeca. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by Blesavi ned oľu 06, 2011 8:57 am

Neu je napisao/la:blesavi ajde ti malo pripazi na način izražavanja! nemoj pisat da ide u pičku materinu jer ja takve stvari kažnjavam. provociranje je dozvoljeno i zna bit cool i zabavno, direktno vrijeđanje i slanje u pičku materinu nije i kažnjeva se banom od minimalno 5 do ne znam ni ja koliko dana. ovaj put ću ti oprostit jer si novi pa ne znaš ali idući put ću te ščepat ko malog zeca. Very Happy

A zaboli me kurac. hammer Neću, šta mi moš? Jooooooj baniraće me juhuhuhhuh eto mi suze na oči. hihih

Blesavi
Trajno baniran/a

Registriran/a : 28.02.2011
Broj postova : 48
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 113
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by Neu ned oľu 06, 2011 8:59 am

Jesi ti pročitao moj PM?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by bokaso1 ned oľu 06, 2011 1:24 pm

Jesi li ti Neu sigurna da on zna citati.....? Ako ne zna onda to mnogo objasnjava...... Kad coveku kazes jednom nemoj obicno poslusa..... Ali vec 32 puta da mu se ponovi onda je po meni problem u necem drugom....... Ili ne zna da cita ili ne vidi ili ne dopire do mozga....... Mozda Blesavi nije kriv sto je takav.......
Nemoj da si tako surova Neu. Pa znas koliko bi on voleo da je normalan ko drugi, da moze da komunicira sa drugima bez psovki, vredjanja, ponizavanja..... On mnogo pati...... Nije lako biti takav kao on...... plese
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by bokaso1 ned oľu 06, 2011 1:27 pm

Blesavi je napisao/la:

A zaboli me kurac. hammer Neću, šta mi moš? Jooooooj baniraće me juhuhuhhuh eto mi suze na oči. hihih

Vidi Blesavi, nije to nista sramota da ti suze oci ako te boli kurac samo se to kaze doktoru a ne devojci koja ti skrece paznju na tvoju nepristojnost...... Very Happy
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty120 / 999120 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by SAS pet oľu 23, 2012 9:04 pm

kako bih reagirao na ovo ?
prvo bi se iznenadio ko da sam vidio duha, zatim kad bi došo k sebi onda bih rekao ne, pa kad bi upitala zašto, rekao bih da neću curu sponzorušu i produžio dalje...
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by Neu pet oľu 23, 2012 10:43 pm

SAS je napisao/la:kako bih reagirao na ovo ?
prvo bi se iznenadio ko da sam vidio duha, zatim kad bi došo k sebi onda bih rekao ne, pa kad bi upitala zašto, rekao bih da neću curu sponzorušu i produžio dalje...
Like dobro veliš
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Ti imaš novaca, oš mi biti momak? - Page 4 Empty Re: Ti imaš novaca, oš mi biti momak?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.