Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrija Hebrang

+8
škorpija
mrkyblu
evitaa
Hell
tanuki
WEYLAND-YUTANI
Neu
diabolik.
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Gost sub lis 17, 2009 1:18 am

andrija je znas kako se kaze za takve ljude?

em nezna gdje mu je glava em gdje mu je dupe. a pamecu uz svedoktorate ne prelazi obrazovanje obicnog gimnazijalca. zar to nije zalosno? ne. to je humroisticno. jer gdje god se pojavi na tv-u obruka se i osramoti a hdz ga jos podize na tron. zadnja banalna stvar je bila sto nema pojma o povjesti vlastite drzave sto znaju srednjoskolci. naravno tko zeli idiota za predsjednika koji ce samo sutjeti i nece opominjat narod ovo je idealni kandidat da hrvatsku povuce jos 20 godina unazad. pokaz kako kolicina doktorata en znaci nista ako si ti po prirodi jednostavno sustavno glup. Laughing

obnovi li on ulogu tudjmana, najveceg diktatora i ubojicu hrvata ja trazim posao van hrvatske ako on bude izabran. to mi vise nije problem pogotovo ne nakon faksa. necu morat ni razmisljati o tome gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by neven sub lis 17, 2009 3:35 am

Hrvatskoj još samo to fali. Onda se stvarno mogu pogasiti svjetla.
neven
neven
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.10.2009
Broj postova : 99
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 59
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neukrotivi pastuh sub lis 17, 2009 6:40 am

Ne znam.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu sub pro 26, 2009 11:05 pm

najjače mi je ovo zato što će sigurno izgubiti,LOL, ne sviđa mi se on baš
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Hell sub pro 26, 2009 11:07 pm

njegova izjava
JA NE LAŽEM, SAMO PONEKAD NE GOVORIM ISTINU.!!
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu sub pro 26, 2009 11:08 pm

ma daj, ko će za njega glasat da mi je znat
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Hell sub pro 26, 2009 11:09 pm

ma. oni sa dalmatinske zagore, koji nisu ni auta vidli...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by WEYLAND-YUTANI sub pro 26, 2009 11:11 pm

Cylon je napisao/la:ma. oni sa dalmatinske zagore, koji nisu ni auta vidli...

..bas me zanima sutra koliko ima takvih hihih
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty133 / 999133 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Hell sub pro 26, 2009 11:11 pm

bit če ih puno..i kad navale ovi tupci s dijaspore
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Hell sub pro 26, 2009 11:11 pm

i mrtvi..hahahah
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by tanuki sub pro 26, 2009 11:19 pm

Cylon je napisao/la:ma. oni sa dalmatinske zagore, koji nisu ni auta vidli...
ne njihov kandidat je miki- ke ?
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Hell sub pro 26, 2009 11:20 pm

Laughing Laughing
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu čet sij 28, 2010 9:53 am

Hebrang: Za moj je poraz kriv onaj tko je podržavao razbijanje glasova

Moj je rezultat u postotoku najlošiji jer sam ja prvi predsjednički kandidat koji se morao boriti s dva bivša HDZ-ova ministra

Oni koji su rekli Sanaderu da sam ja lagao kad sam izjavio da su mi članovi HDZ-a na terenu rekli da je bolje da on ne sudjeluje u mojoj kampanji jer nas je ostavio u onakvim okolnostima i otišao bez objašnjenja su ti koji lažu.

Moj je rezultat u postotoku najlošiji jer sam ja prvi predsjednički kandidat koji se morao boriti s dva bivša HDZ-ova ministra. Odgovornost za takav rezultat je na onome tko ih je podržavao u razbinanju HDZ-ova biračkog tijela. A taj će se sam prepoznati.

Ja sam na terenu, među 2500 članova i dužnosnika HDZ-a, proveo anketu i o Sanaderovu sudjelovanju u kampanji. Odgovor je bio negativan.

Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu pet vel 05, 2010 3:06 pm

'Da sam skrivio smrt dvoje ljudi, povukao bih se'

Nakon što netko skrivi nesreću, povlačenje iz politike je najmanji moralni čin i odluka koju treba donijeti, smatra Hebrang. Za SDP-ovca Stazića moralne odgovornosti nema ako ne postoji namjera da se učini zlo.

U prvom javnom obraćanju nakon prometne nesreće u Mađarskoj, u kojoj je život izgubilo dvoje ljudi, šef HNS-a Radimir Čačić potvrdio je da ostaje u politici. Na konferenciji za novinare rekao je da preuzima odgovornost, ali da će i dalje biti politički aktivan jer je za to primarno biti častan i dostojanstven.

Takva Čačićeva odluka podijelila je saborske zastupnike.

Nenad Stazić kaže da "prometne nesreće su nesreće i nitko ih nema namjeru skriviti".

Radimir Čačić'Kriv jesam, ali sam častan i dostojanstven'više
"Mislim da bi trebalo vidjeti kakvo je bilo njegovo ponašanje u prometu i koji je stupanj njegove krivnje, pa bismo onda mogli govoriti o njegovoj političkoj odgovornosti i o tome da se eventualno povuče iz politike", iznio je Stazić svoj stav za Večernji list.

Andrija Hebrang o "povratku" Čačića ima sasvim drugačije mišljenje.

"Da sam prouzročio smrt dvoje ljudi, odmah bi se povukao iz politike. To je najmanji moralni čin i odluka koju treba donijeti", kaže Hebrang.

Potpredsjednica HNS-a Vesna Pusić još je jednom ponovila da je najuže vodstvo HNS-a svom predsjedniku dalo podršku da nastavi raditi svoj posao.

"Tragedija se nije dogodila stranci nego njemu i zato se on kao osoba s tim mora nositi. On je to vrlo teško doživio, ali smatram da je u stanju nositi se s time. Nije mu se dogodilo vezano uz posao i to nije promijenilo njegov politički stav, političke ideje i ne djeluje na politički angažman", rekla je Pusić.

Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by evitaa pet vel 05, 2010 3:14 pm

Neukrotiva je napisao/la:

"Da sam prouzročio smrt dvoje ljudi, odmah bi se povukao iz politike. To je najmanji moralni čin i odluka koju treba donijeti", kaže Hebrang.

Koje licemjerje.Šta nije napustio Vladu kada je bio jedan od glavnih protagonista korupcijskih afera koje su dosegle međunarodnu dimenziju , kada je hrvatska Vlada upozorena na malverzacije Ministarstva zdravstva prilikom kupnje skupocjene medicinske aparature , afera Shimadzu.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by scorpio57 pet vel 05, 2010 4:06 pm

Bravo evitaa taj čovjek je toliko iskomplesiran da više nezna poslije debakla
na izborima za prh šta priča
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu sub vel 27, 2010 7:33 am

Hebrang: Da, drijemao sam jer je Josipović bio dosadan

...‘Ali kad sam se probudio, zastave na pozornici i dalje nije bilo’

ZAGREB - Da, zadrijemao sam na inauguraciji jer je novi predsjednik Ivo Josipović držao monoton govor. A kad sam se probudio, zastave na pozornici i dalje nije bilo - prokomentirao je Andrija Hebrang, potpredsjednik HDZ-a.

Hebrang je, naime, odmah nakon inauguracije izjavio da je žalostan što je promocija predsjednika države prošla bez predsjedničke zastave. Josipović mu je na to poručio da je zastava bila, ali da je Hebrang očito drijemao...
Nema svečanije prilike

- Hrvatske zastave su bile sa strane, kao dekor, ali na pozornici nije bilo zastave predsjednika Republike koja predstavlja ustoličenje. Iz Ureda predsjednika Josipovića stigao je odgovor kako on još tada nije bio predsjednik. No, predsjednik je sjedio u prvom redu, tri metra od Josipovića, pa ga je trebao podsjetiti da stavi tu zastavu.

na se koristi u svečanim prilikama, a ja mislim da nema svečanije prilike za jednu državu od ustoličenja predsjednika - kaže Hebrang.

Ispričao je i kako je žalostan što na pozivnici za inauguraciju nije bilo nijednog državnog obilježja - ni grba, ni zastave, pa čak ni na kartici za akreditaciju.

- Pitam se je li to što nije bilo zastave poruka ili nemar? Ako je poruka, onda ima duboki politički značaj. Josipović je rekao da će časno i dostojanstveno predstavljati državu, što svakako uključuje državna i predsjednička obilježja jer je rekao da će biti predsjednik svih Hrvata i svih političkih opcija.

No, u ovom slučaju jedna je politička opcija zaobiđena. - Predsjednik bi morao biti i predsjednik političke manjine - smatra Hebrang.
Zaborav obilježja

- Zabrinut sam jer to znači da se ostvaruje ono o čemu sam u kampanji govorio - slijedi još pet godina zaborava na državna i državotvorna obilježja. U Europi sve zemlje svoj dan državnosti dižu na najveću razinu štovanja, na svim prozorima su zastave, a u Hrvatskoj preko polovice anketiranih i ne zna kad je Dan državnosti jer smo ga mijenjali, a zastave se mogu vidjeti samo na državnim zgradama. Izbrisali smo taj osjećaj zajedništva među našim građanima, što smatram ozbiljnim nedostatkom u budućoj europskoj asocijaciji jer tamo itetkako drže do toga. Tim simbolima njeguje se državno zajedništvo - smatra Hebrang koji je manje bio kritičan prema skandalu s Josipovićevim savjetnicima.
Ručak u Saboru

- To je učinjeno u brzini. Josipović je trebao uzeti tjedan ili dva za imenovanje savjetnika, napraviti njihove provjere i onda ne bi bilo ovakvih nesporazuma. No, to ne mora utjecati na buduću kvalitetu rada predsjednika i njegova tima. To je u startu ostavilo loš dojam, ali nije važan start, nego nastavak - zaključio je Hebrang.

Prokomentirao je i ručak Vladimira Šeksa i bivšeg predsjednika Mesića koji godinama nisu bili u dobrim odnosima.

- Može se pretpostaviti da su obojica bili jako gladni kad su išli na ručak. Oni su stari prijatelji. Ne znam zašto su ručali baš u Saboru, mogli su i na nekom neutralnom mjestu.

Nisam razgovarao sa Šeksom je li to trebala biti neka poruka pa mogu samo nagađati. No, stari prijatelji imaju pravo razgovarati i prisjećati se i lijepih i ružnih dana - rekao je Hebrang.

Izvor:jutarnji.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by scorpio57 sub vel 27, 2010 7:37 am

očito muje teško pao debakl na izborima,da je on izabran govor bi bio vatren
toliko da bi ljudi morali pobjeći slušajući laži. bravo
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Neu sri oľu 17, 2010 9:59 am

'Hebrang je prespavao reformu zdravstva'

Očito je da su neki prespavali reformu, ili je ne razumiju', komentirao je ministar zdravstva Darko Milinović izjave stranačkog kolege Andrije Hebranga, koji se protivi mogućem zatvaranja bolnica zbog novih kategorizacija.

"U bolničkom sustavu imamo prostora za racionalizaciju, i na tome ću inzistirati, a povećanje participacije u zdravstvenim uslugama ne dolazi u obzir!", poručio je potpredsjednik Vlade i ministar zdravstva Darko Milinović na najavu stranačkog kolege Andrije Hebranga da će se boriti protiv ukidanja ijedne bolnice u Hrvatskoj.

Po Milinovićevoj ideji, provedbom kategorizacije bolnica mogli bi 'otpasti' neki odjeli, pa čak i bolnice. Hebrang je rekao da bi umjesto toga trebalo povećati participiranje građana u financiranju zdravstva.

"Svakome tko prati zdravstveni sustav vrlo je jasna politika Vlade da nema gašenja bolnica, pa ukoliko je prof. Hebrang izjavio da će se protiviti gašenju bolnica, neka bude bez brige", kazao je Milinović za Novi list, te dodao kako "prostora za racionalizaciju u bolničkom sustavu ima, kao i u ostatku zdravstvenog sustava".

Participacije su već dovoljno dale sustavu

Ministar kaže i kako su participacije već dovoljno dale zdravstvenom sustavu: na osnovi participacija i dopunskog zdravstvenog osiguranja bolnice su prihodovale oko 900 milijuna kuna, a primarna zdravstvena zaštita oko 450 milijuna kuna. Na taj način rebalansom od 1,3 milijarde kuna rasterećen je državni proračun, pa Milinović zaključuje kako "svakome tko tu činjenicu zna, mora biti jasno da povećanje participacije građana u zdravstvenim uslugama ne dolazi u obzir".

"Ako je istina da se prof. Hebrang zauzima za povećanje participacije, iz ovoga je jasno da ih neće biti, i da ću se oštro tome suprotstaviti. Dakle, odlučno u daljnju racionalizaciju i oštro protiv povećanja participacije građana", poručuje Milinović.


Bojimo se moguće tajkunizacije zdravstva

Da u Hrvatskoj niti jedna bolnica nije suvišna, s Hebrangom se slažu i u Hrvatskoj liječničkoj komori, no priznaju da bi bolnice mogle poslovati puno racionalnije.

"Jedna mala bolnica u Novoj Gradiški može se svesti na četiri osnovna odjela i specijalističko-konzilijarnu zaštitu, a bolničke pacijente slati u Slavonski Brod. Bolnice ne treba zatvarati, nego ih optimalno iskoristiti, a pritom se mora voditi računa o područjima u kojima su 'jake'. To ne smije biti birokratsko, socijalističko odlučivanje, nego treba maksimalno iskoristiti sve potencijale neke ustanove", kaže dopredsjednik Komore, Josip Jelić.

"Bojimo se da će doći do odvajanja kvalitetnih bolnica za bogatije, dok će manje kvalitetne biti prepuštene pacijentima koji nemaju ni novca, ni poznanstva. Stanje u zdravstvu nije dobro, a bojimo se moguće tajkunizacije zdravstvenog sustava", komentirao je Marijo Drlje, predsjednik Udruge hrvatskih pacijenata.
Net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Andrija Hebrang - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Andrija Hebrang - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Andrija Hebrang - Page 2 Empty Re: Andrija Hebrang

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.