Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

4 posters

Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by WEYLAND-YUTANI sub srp 18, 2009 2:20 pm

Čelnici oporbe Zoran Milanović, Radimir Čačić i Ivan Jakovčić u pratnji prvih suradnika sastali su se u srijedu u Kastvu te otpočeli pregovore o zajedničkom nastupu na parlamentarnim izborima
'Ovo je početak ozbiljnih pregovora koji se nastavljaju', kazao je Zoran Milanović za Jutarnji list.

Njegov oporbeni kolega iz HNS-a Radimir Čačić poručio je kako je svim građanima jasno da Hrvatska mora dobiti kvalitetno, kompetentno i djelotvorno vodstvo jer se drugačije s krizom ne može.

Na njega se nadovezao IDS-ovac Damir Kajin rekavši da neće 'mačku sjeckati rep', aludirajući na nedavnu izjavu predsjednika RH Stjepana Mesića o kozmetičkom rebalansu proračuna.

'U Hrvatskoj postoje političke snage koje su spremne preuzeti odgovornost za zemlju. Svjesni smo da je to velik posao, ali imamo snage, volje i emocije da to napravimo. I vjerujemo u pobjedu', izjavio je Ivan Jakovčić.

HNS-ovka Vesna Pusić je otkrila će se sljedeća faza razgovora temeljiti na dogovoru oko političkih programa.

'Jasno, što treba napraviti u zemlji, a ne tko to treba raditi', pojasnio je SDP-ovac Zlatko Komadina.

Kajin je dodao i da će im vlast pasti u ruke kao trula kruška, stoga već danas treba početi raditi kako bi se sutra odgovorno moglo voditi zemlju.

Okupljeni političari su potvrdili, prenosi Jutarnji list, da razgovor o predsjedničkim kandidatima za predstojeće izbore nije bio tema sastanka, no vođa HNS-a Radimir Čačić napomenuo je da će njegova stranka imati vlastitog kandidata.


...da su prijevremeni izbori jel bi glasali za njih i zasto?
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty133 / 999133 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Neu uto srp 21, 2009 2:01 pm

ne bi glasala,zato što ni ne glasam inače,svejedno te glasove smatram namješenima
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty999 / 999999 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Hell uto srp 21, 2009 2:03 pm

ja bih glasao za Sdp i koaliciju, pošto i jesam njihov član
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto srp 21, 2009 4:14 pm

Cylon je napisao/la:ja bih glasao za Sdp i koaliciju, pošto i jesam njihov član


...zar mislis da ti ljudi mogu prekrnut drzavu na bolje?
..pa bili su na vlasti...i kaj su napravili ???

nama teba mlade snage koje ce se pozabavit ovom gamadi koja unistava SVE.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty133 / 999133 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Hell uto srp 21, 2009 4:33 pm

..pa kaj misliš zakej se ljudi ko ja (u godinama) angažiraju..pa svi su u saboru fosili.. ajd..milanović je nešt mlađi..ali ovak... a Račan je bio šuk šuk..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Tko bi bolje vodio vlast HDZ-HSLS-HSS ILI SDP-IDS-HNS?

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 4:26 pm

šTO MISLITE?
kOJI SU IM ADUTI?


Zadnja promjena: Cylon; uto sij 05, 2010 4:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 4:28 pm

Jesu, uznemiren sam. Volim ih, ne mogu bez njih dole
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty72 / 99972 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 4:30 pm

PROMJENA NASLOVA TEME..:=)
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 4:31 pm

HDZ - tko je započeo neka dovrši.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty72 / 99972 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 4:32 pm

ali pitam i za druge izbore...ovo je uopćeno pitanje
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 4:34 pm

Cylon je napisao/la:ali pitam i za druge izbore...ovo je uopćeno pitanje

a čuj, ne idem na izbore Laughing_
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty72 / 99972 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Hell uto sij 05, 2010 4:38 pm

ali imaš neko mišljenje
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty497 / 999497 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Neukrotivi pastuh uto sij 05, 2010 4:44 pm

Cylon je napisao/la:ali imaš neko mišljenje

Mišljenje? Mogu ti dati samo prognozu Cy. Sprema se veliko sranje, ukratko.
Vidim mutno, sanader i kosorica nešto spremaju. Sve je to igra...igraju se životima.
Upravo kosorica zove sanadera na fiksni (ima čak i žicu)
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty72 / 99972 / 999SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty

[Vrh] Go down

SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti??? Empty Re: SDP, HNS i IDS spremni za preuzimanje vlasti???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.