Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaradite promovirajući novi VOIP servis

Go down

Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty Zaradite promovirajući novi VOIP servis

Postaj by palcica on pon lip 29, 2009 6:46 am

Pokrenut je novi servis koji omogućuje VOIP telefoniranje putem mobitela. Jednostavno, downloadira se aplikacija za odgovarajući model telefona i kupi prepaid kredit. Cijene za domaće, internacionalne i roaming pozive od svega 1 USD cent za minut razgovora. Registracijom na ovom sajtu, dobit ćete unikatni referral link kojim ćete moći pozivati prijatelje i posjetitelje vaših stranica. Od svakog korisnika koji se na ovaj način registrira i postane plaćeni korisnik servisa, zarađujete 15 %, a od onih u slijedećim nivoima 5 %.Da ne duljim evo link:

http://www.wcell.com/

palcica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.06.2009
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty0 / 9990 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty Re: Zaradite promovirajući novi VOIP servis

Postaj by stidljiva ljubičica on pon lip 29, 2009 7:02 am

jeli tu trebamo i samo postati korisnici?
potrebno je imati svoju stranicu, blog,je li tako?

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty92 / 99992 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty Re: Zaradite promovirajući novi VOIP servis

Postaj by palcica on pon lip 29, 2009 7:37 am

To: stidljiva ljubičica:
Koliko ja razumijem ne moraš postati korisnik, ako ne želiš. Želiš li na ovaj način zaraditi dovoljno se registrirati i promovirati njihovu stranicu. Kod registracije imaš dva koraka 1.sign up, a zatim 2.sign in, nakon čega ćeš dobiti svoj URL. Svi oni koji se registriraju preko tebe i kupe prepaid kredit, donose ti zaradu od 15%, a oni koji se registriraju putem tvojih direktnih referrala i ako kupe prepaid kredit donose ti 5%.
Također downlodiraš njihov program za svoj PC i/ili za svoj mobitel i tada na desktop-u imaš ikonu pomoću koje telefoniraš.. ulaziš na njihov site....itd

Ovo je prepisano sa njihve stranice:
-Just sign up on Wcell as a normal user.
-Login to your account.
-On the my profile page, you would find your affiliate link on the right hand side.
-Simply promote that link and earn.
-You get 15% of your friends spending and 5% of their friends spending!

Ne moraš imati ni blog, ni stranicu, ako to ne želiš, možeš obavještavati svoje prijatelje putem e-maila ili oglašavati na forumima.
Uostalom prijavi se to te ništa ne košta, pa možemo i dalje razmjenjivati iskustva.

palcica
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.06.2009
Broj postova : 2
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty0 / 9990 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon lip 29, 2009 7:39 am

Ak će oni reklamirat moj forum,reklamirat ću ja njih,nema beda. Jeste za razmjenu bannera s mojim forumom? Napravite si banner,ja ću vaš banner stavit na svoj portal i ljudi ćče klikat i vidit vas,ali uvjet je da morate moj banner stavit kod vas negdje di svi mogu vidit. Eto punude,vi odlučite Wink

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty999 / 999999 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pon lip 29, 2009 7:40 am

ma ne bave se oni time...
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty62 / 99962 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pon lip 29, 2009 7:42 am

Marfijev zakon kaže-
Ne postoji ništa što se zove besplatna večera Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty700 / 999700 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pon lip 29, 2009 7:43 am

odnosno mislio si na nešt drugo, al neć bit rude...
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty62 / 99962 / 999Zaradite promovirajući novi VOIP servis Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]