Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

+23
Hunnerkongen
m
Ly
Masovni jebach
smart
cokakoka
Amyicha
BAGIRA
Neukrotivi pastuh
bokaso1
Mass
eva kant
scorpio57
smokvica
FALKON 2
evitaa
mrkyblu
Ancksunamun
Love
Prop
Neu
sanjich
THUNDER_DINIX
27 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Žužika ned oľu 02, 2014 2:04 pm

Chulpan je napisao/la:Kao sto se ne usude promijenit posao, tvrtku...nego sjede i sute koliko god lose bilo, sretni da nije i losije.

upravo tako,,,kad krećeš u tu bitku,moraš biti svjestan da neće biti nimalo lako,,,ali ako želiš promijeniti tu situaciju,moraš biti spreman na sve,,,puno hrabrosti treba,to definitivno
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Chulpan ned oľu 02, 2014 2:07 pm

Mislim da i strah od reakcije okoline igra jako veliku ulogu...raspustenica...laka roba...svatko je moze imati..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Žužika ned oľu 02, 2014 2:14 pm

Chulpan je napisao/la:Mislim da i strah od reakcije okoline igra jako veliku ulogu...raspustenica...laka roba...svatko je moze imati..

pričaj mi malo o tome,,,mala sredina kao moja odmah te osudi,,,a tu su i laži,podmetanja,ogovaranja,,,i jamčim da je ženama puno teže odlučiti se na taj korak,daleko više ih se osuđuje i "prati" od muškaraca...

uza sve s čim se moraš nositi i ostati bistre glave,okolina igra jako veliku ulogu u tome koliko brzo ćeš se oporaviti od tog jako teškog životnog perioda
Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Chulpan ned oľu 02, 2014 2:19 pm

Tocno, i bez obzira da li si ti njega napustila, uvijek ce reci da je on tebe ostavio (a nije to bez razloga) i slicne gadarije.
Poznam zenu koja je nakon razvoda postala tabletoman samo radi tih glasina, jednostavno se nije mogla nositi s time.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Žužika ned oľu 02, 2014 2:33 pm

nakon razvoda liječila sam depresiju i napadaje panike dvije godine,,,mislim da je to sasvim dovoljno za reći koliko je teško nositi se s gadarijama i nagađanjima poslije razvoda,,,da ne pričam o pumpanju djece lažima itd...

odmah nakon razvoda kružila je priča da se udajem,,,a ja niti znam gdje sam niti tko sam,a ne još da imam nekoga,,,

Žužika
Žužika
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 1085
Reputacija Reputacija : 125
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by nikolina ned oľu 02, 2014 3:31 pm

Chulpan je napisao/la:Puno je razloga.

Navika, djeca, strah od reakcije okoline, strah od novog pocetka, ekonomski moment...sve to skupa dovodi neke ljude u situciju da radje biraju status quo, koliko god taj status bio los i za njih osobno i za obitelj.
x
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima? - Page 4 Empty Re: Zašto ljudi ostaju u lošim brakovima?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.