Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je strani jezik najteži za naučiti

+14
Hunnerkongen
Jørgen
Amyicha
Optimyst
tanuki
eva kant
tekilinho
THUNDER_DINIX
House
Prop
FALKON 2
diabolik.
Love
Neu
18 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty Re: Koji je strani jezik najteži za naučiti

Postaj by Nemo sub oľu 14, 2015 9:31 am

Tko je rekao da se ovdje govori uopće o studiranjima jezika na fakultetu?

Ja govorim općenito, jer netko tko ne ide na faks studirat jezik isto tako može naučit jezik.

Tvoj je problem što ne kužiš što netko piše na postu. kofica
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty4 / 9994 / 999Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty Re: Koji je strani jezik najteži za naučiti

Postaj by RobinUd sub oľu 14, 2015 2:17 pm

Nemo je napisao/la:Tko je rekao da se ovdje govori uopće o studiranjima jezika na fakultetu?

Ja sam rekao. I napisao.

Nemo je napisao/la:Ja govorim općenito, jer netko tko ne ide na faks studirat jezik isto tako može naučit jezik.

Kad se u bilo kojoj prilici (dal´ privatno ili profesionalno) nekoga pita, zna li ovaj ili onaj strani jezik, onda se podrazumijeva "znanje jezika u govoru i pismu". To ce reci, da je to u "kucnoj radinosti" neizvedivo. Cak i oni, koji imaju certifikate odredjenih instituta (A1...A2, B1... itd), ne mogu za sebe reci da znaju strani jezik. Oni imaju samno uvjerenje o odredjenoj komunikacijskoj razini. Nista vise (ni manje). Rekoh vec, reci dobar dan, naruciti pizzu i pivo, je jedna druga kategorija, i ne spada u "znanje stranog jezika".

Nemo je napisao/la:Tvoj je problem....
Ja uopce nemam problema.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji je strani jezik najteži za naučiti - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.