Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

+15
Mary
Pilou
cokakoka
Neyra
Shila
Amyicha
evitaa
Angie
eva kant
mala_lutkica
bittersweet
sanjich
stidljiva ljubičica
Neu
Love
19 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Koji je vaš tip kose

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_lcap68%Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_rcap 68% 
[ 13 ]
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_lcap21%Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_rcap 21% 
[ 4 ]
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_lcap11%Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 I_vote_rcap 11% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 19
 
 

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by Mary ned lip 13, 2010 12:21 pm

Ravna totalno. Do nedavno sam imala dugu kosu a sada sam je skratila na malo moderniju. Naprijed mi je kosa duža nego otraga.
Mary
Mary
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 21
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by GracaVanPelt sri kol 22, 2012 10:12 am

ravna, al doljnji dio mi zna bit valoviti
GracaVanPelt
GracaVanPelt
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.08.2012
Broj postova : 1347
Reputacija Reputacija : 233
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by Purgy sri kol 22, 2012 10:48 am

Kovrčava
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty142 / 999142 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by nikolina sri kol 22, 2012 9:24 pm

Love je napisao/la:Kakav je vaš tip kose?
Kako je održavate i jeste li zadovoljne?
Može i pokoji savjet koji vi koristite Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 615415
Kovrčava iliti blago valovita......zadovoljna nikako voljela bi da je ravna ,ali neda mi se peglati je pa ponekad svaka dlaka svoju politiku vodi boring
Održavam je običnim šamponom palmolive....
i svaki put je nakraju isperem vodom pomješanom sa octom ,od toga kosa bude sjajnija ...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by evitaa sub ruj 08, 2012 5:31 pm

ravna
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by MissShinigami sub pro 22, 2012 6:34 pm

Kovrcava. Nikako mi ne pase ako nije speglana jer imam siske i neravno osisanu kosu :$
MissShinigami
MissShinigami
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2012
Broj postova : 55
Reputacija Reputacija : 19
Započeo/la tema :
Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty2 / 9992 / 999Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava? - Page 2 Empty Re: Koji je vaš tip kose:ravna,valovita ili kovrčava?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.