Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

+43
Pomona
µFUCK3R
nikolina
zbracun
Mass
sunce
damfisk
Angie
Purgy
Hunnerkongen
Teo
RobinUd
stitch
Stevo Largo
Hate
evitaa
shakti
Layla
Optimyst
Neukrotivi pastuh
Sasuke
H[a]D
Lilly Marlene
walter
tanuki
Amyicha
eva kant
Hrc@
THUNDER_DINIX
m
Shtiriputanac
Neu
Hitman
FALKON 2
Prop
Love
Sinister
Hell
goc
Dedli Minđa
bittersweet
ager
47 posters

Stranica 24 / 29. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona ned srp 14, 2013 3:52 pm

Margarita_Bulgakova je napisao/la:A baš imam inspiraciju i volju pootvarati hrpu novih tema u književnosti Very Happy Al vidim da se tu sve puši koliko se čita XD
Istina, ali dok ne probaš ne znaš hmm

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by sunce uto srp 16, 2013 11:57 am

A ova Bulgakova mi ide na kurac sa konstatacijama da nitko ne čita osim nje.
Pa čitaj, ne gubi vrijeme s nama i prestani maltretirati i omalovažavati ljude koji dnevno ne pročitaju 751268542363 stranica nekog klasika. Jebiga, neki i zarađuju za život umjesto da gljive čitajući i skidajući serije i filmove. Kužiš?
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 12:07 pm

Jebemu sunce, neki i žive od toga. Žena je profićka..

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by sunce uto srp 16, 2013 12:09 pm

Da i?
Sad bi neki pravnik trebao jebat forumaše jer ne znaju osnove obiteljskog prava?
Ili neka frizerka tlačit ljude jer ne znaju što je hidrogen?
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 12:17 pm

Upravo to rade. Damfisk je isto toliko militantan koliko i Margarita, ali je to obogaćeno zrelošću i životnim iskustvom. Margarita je jednostavno premlada..

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by damfisk uto srp 16, 2013 12:21 pm

Nije točno.

Ja ne pišem po forumu ničim izazvan o tome kako ljudi ne znaju osnove obiteljskog prava.

Ja ljudima skrećem pažnju na njihovu neupućenost (u pogledu pravne struke) isključivo i jedino onda kada ti ljudi mene napadnu oko poznavanja pravne materije.

Pa sad, ako je to "militantno", neka je.


A šta čini Margarita u pogledu književnosti, ja to ne znam.

Nedvojbeno je da ona čita više od mene.

Ali, isto tako, i ja sam puno više čitao dok sam studirao, nego šta čitam sada. Jebi ga, život je takav, sjebe ti slobodno vrijeme
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by sunce uto srp 16, 2013 12:22 pm

Ne, damfisk to radi samo onda kad ga netko pita za savjet ili kad nekoga demantira u raspravi vezanoj za svoje područje.
Margarita svako toliko posprdno izjavi kako smo svi tu maltene debili jer ne žderemo svaki dan po jedno poglavlje Majstora i Margarite.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 12:28 pm

Pratim ga pa znam, još kako je militantan i naporan (ne uvek).

Margarita je mlada, studira književnost, gleda filmove, a našla se na jednom relativno slabo pismenom forumu čiji forumaši (većina) osim obavezne lektire teško da su pročitali još nešto, niti gledaju išta osim blockbustera.

Strast prema serijama ne razumem neznam
Pogledam tu i tamo epizodu za koju mi neu kaže da se u njoj koristi dildo. massy

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by damfisk uto srp 16, 2013 12:31 pm

Nit' sam militantan nit' sam naporan.

Samo ne želim dopustit kojekakvim neupućenim lezilebovićima da seru po meni i mojem poslu.

Ti to možeš nazvat militantnim, ali nema to veze sa militantnim. To je jednostavno pravilno.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 12:35 pm

Pa ne, nisi uvek. Ali dogodi se.

Za odgovore lezilebovićima si u pravu, štaviše, legenda si koju se rado i često citira
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Roflnezna

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Prop uto srp 16, 2013 4:32 pm

Meni je baš drago što je Margy ode da svako malo piše o novim knjigama ili stavi neko poglavlje tamo u temu, dobro mi dođe sw3

sunce je napisao/la:Jebiga, neki i zarađuju za život umjesto da gljive čitajući i skidajući serije i filmove. Kužiš?

Pa ne mislim da se to nužno isključuje? Niti mislim da itko gljivi ako čita ili gleda? huh 
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty108 / 999108 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Lenica uto srp 16, 2013 4:44 pm

damfisk je napisao/la:Nije točno.

Ja ne pišem po forumu ničim izazvan o tome kako ljudi ne znaju osnove obiteljskog prava

baš tako, tako da ni meni nije jasno zašto neki pametuju kad netko umjesto č stavi npr. ć.

Prop je napisao/la:Meni je baš drago što je Margy ode da svako malo piše o novim knjigama ili stavi neko poglavlje tamo u temu, dobro mi dođe sw3

potpisujem smajlić


Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Prop uto srp 16, 2013 4:48 pm

Ja se znam zamisliti nad -ije, -je nekad, pa guglam massy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty108 / 999108 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Neu uto srp 16, 2013 4:57 pm

Sunce,


Imaš pusu od mene.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty999 / 999999 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Neu uto srp 16, 2013 5:04 pm

zlato je napisao/la:Pratim ga pa znam, još kako je militantan i naporan (ne uvek).

Margarita je mlada, studira književnost, gleda filmove, a našla se na jednom relativno slabo pismenom forumu čiji forumaši (većina) osim obavezne lektire teško da su pročitali još nešto, niti gledaju išta osim blockbustera.

Strast prema serijama ne razumem neznam
Pogledam tu i tamo epizodu za koju mi neu kaže da se u njoj koristi dildo. massy

Grohotan smijeh izazivaš u meni, ali grohotan.

Malena, ako netko čita ne znači da je pismen.

To što se neki od nas ne preseravaju s pročitanim knjigama možda znači da čitaju strukovne knjige?

Biti pismen ne znači biti načitan...

Profesorica hrvatskog je čitala moj rad i rekla je da sam strahovito pismena, da jedino što me pati su zarezi, ali da sam napisala jedan od boljih radova koje je vidjela  i svaka mi čast.

S druge strane, netko tko također čita nazovimo to tako strukovne knjige jer studira hrvatski ne znači da je taj netko pismeniji od jedne pravnice, sunce, jednog odvjetnika koji je napisao gomilu obrana, damfiska, i na koncu jedne s uskoro višestrukim zvanjem, mene.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty999 / 999999 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Prop uto srp 16, 2013 5:11 pm

Zapravo, kad bolje razmislimo, ti si daleko najobrazovanija osoba na forumu...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty108 / 999108 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 5:13 pm

Niko nije dovodio u pitanje pismenost sunca i fiškala (jeste Hate, ali iz drugih razloga). Dakle, mašila si ceo fudbal...

Višestruko zvanje ne podrazumeva pismenost.

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Neu uto srp 16, 2013 5:14 pm

Na koncu,

boli me kurac misliš li da sam pismena ili ne.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty999 / 999999 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Pomona uto srp 16, 2013 5:15 pm

Neu, ne govore svi upisi o tebi ajme

Pomona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2013
Broj postova : 518
Reputacija Reputacija : 39
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Hate uto srp 16, 2013 5:23 pm

Prop je napisao/la:Zapravo, kad bolje razmislimo, ti si daleko najobrazovanija osoba na forumu...

I obrazovana osoba može biti nepismena. Ovisi koja je struka. I pismenost ne znaČi da je netko glup.

Btw. Ne odgovaram direktno tebi - nego se samo nadovezujem. smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty245 / 999245 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by sunce uto srp 16, 2013 5:24 pm

No, no prope, skužili smo da se ložiš na Bulgakovu, ali ni to joj ne daje za pravo da sve osim sebe ovdje proglašava debilima kojima je vrhunac pročitanog Šegrt Hlapić.


Zadnja promjena: sunce; uto srp 16, 2013 5:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Neu uto srp 16, 2013 5:25 pm

Ova sunce ima moj respekt ali ono, totalni...

Konačno netko s kim se slažem.radi nanana 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty999 / 999999 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by sunce uto srp 16, 2013 5:27 pm

Pa hoću reć ono što me smeta.
Cura je načitana..bla bla bla..sve je to ok.
Ali svako toliko pljune po ekipi koja čita samo Slobodnu.
Ma napuši se kurca zato.
Ide mi na živce što svako toliko izbaci poneku dvosmislenu rečenicu u stilu kako smo svi neobrazovani i ne čitamo.
Ma mala moja, trebaš još pure pojest da bi stigla neka obrazovanja i načitanosti ovde.
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty0 / 9990 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Hate uto srp 16, 2013 5:28 pm

zlato je napisao/la:

Strast prema serijama ne razumem neznam

Zašto? I film i serija spadaju po umjetnost. Ovisi kako gledaš na to, a ti gledaš na to kao prosječan građanin RH. Netko tako gleda i na slike. + Ja uz to obožavam i prevodit serije/filmove. I tu su gramatika i pravopis važni.

Istina, na forumu si opušteniji, ne koristiš standardnom i književnom jezik, ali nekih osnova se treba držati i na forumu. Eto, opet se malo nadovezujem.


Btw. Čini mi se, Neu, da si ovih zadnjih 10ak postova prebacila iz neke teme? Ili? Nagađam. Nije me bilo određeno vrijeme ovdje pa ne znam. smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty245 / 999245 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Neu uto srp 16, 2013 5:30 pm

sunce je napisao/la:Pa hoću reć ono što me smeta.
Cura je načitana..bla bla bla..sve je to ok.
Ali svako toliko pljune po ekipi koja čita samo Slobodnu.
Ma napuši se kurca  zato.
Ide mi na živce što svako toliko izbaci poneku dvosmislenu rečenicu u stilu kako smo svi  neobrazovani i ne čitamo.
Ma mala moja, trebaš još pure pojest da bi stigla neka obrazovanja i načitanosti ovde.



Konačno netko tko dijeli moje mišljenje, nije da se naslađujem ali drago mi je da nisam sama. Very Happy

I sviđa mi se tvoj vokabular. Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty999 / 999999 / 999Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty

[Vrh] Go down

Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci - Page 24 Empty Re: Pravopis, gramatika, pismenost, zatipci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 29. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.