Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Nogomet - Futsal

+4
fernando torres
Neu
tekilinho
THUNDER_DINIX
8 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Mali Nogomet - Futsal

Postaj by THUNDER_DINIX uto pro 23, 2008 11:33 am



^^ ma de ajde sta je ovo. di je to od mojih golova... smajlić

Volite li mali nogos? jel igrate? meni je mali nogos puno bolji od velikog za igrati, zabavniji je, dinamicniji... ja ga igram na tjelesnom u skoli i ponekad odem s legama raspalit koju...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty889 / 999889 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by tekilinho ned sij 11, 2009 10:30 am

Dobar mi je mali nogomet. Igram ga čsto na tjelesnom
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty19 / 99919 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Neu pet oľu 27, 2009 9:41 am

Čudan mi je taj mali nogoš,tj ne razumijem se u njega
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty999 / 999999 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by fernando torres čet tra 23, 2009 3:47 pm

jedini sport u kojem marof ima prvoligaša... trenutno su osmi, protekle dvije sezone su stizali do 1/2 finala kupa, ove godine im bio cilj ostati u prvoj ligi(u koju su ušli kupnjom mnk osijek, tada su ta dva kluba spojili tako da su dobili pravo nastupa u prvoj ligi na taj način)... imaju najmlađu ekipu u prvoj ligi i jednog igrača koji igra u repki...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty57 / 99957 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Neu sub vel 06, 2010 4:33 pm

^^ pa to je dobro s obzirom na to da su mladi svi... i da mali nogomet nije nešto extra
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty999 / 999999 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by scorpio57 sub vel 06, 2010 6:19 pm

Ponekada 2-3 puta mjesečno se nađemo pa odigramo
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty65 / 99965 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Prop sub vel 06, 2010 7:30 pm

3-4 puta tjedno, moram ostati fit kol'ko tol'ko!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty108 / 999108 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Stevo Largo uto oľu 23, 2010 7:20 pm

kad meni tak počne dribljat nogoš završi na parketu

Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty20 / 99920 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Stevo Largo sri oľu 24, 2010 3:56 pm

Hrvatskoj Europsko prvenstvo u futsalu

Hrvatska će 2012. godine biti domaćin Europskog prvenstva u futsalu, potvrdio je Izvršni odbor Uefe...

Iz izraelskog Tel Aviva stigla je dobra je vijest - Hrvatska će 2012. godine ugostiti najbolje reprezentacije Starog kontinenta u futsalu.

Hrvatska je kandidatura nadjačala one Belgije i Makedonije, a turnir će se igrati u zagrebačkoj Areni kapaciteta 15.200 mjesta te splitskoj Spaladium Areni kapaciteta 10.931 mjesto.

Hrvatska je tako na popisu domaćina europske smotre naslijedila Španjolsku (1999.), Rusiju (2001.), Italiju (2003.), Češku (2005.), Portugal (2007.) i Mađarsku (2009.), a na našem će tlu nastupiti 12 reprezentacija.

Hrvatska je kao domaćin izravno plasirana, a kvalifikacije su zakazane za proljeće iduće godine.

Sljedeće svjetsko prvenstvo prošli je tjedan povjereno Tajlandu. bravo
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty20 / 99920 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:32 pm

Mali nogomet za velike nogometaše

Vlatko Marković mjesecima nam je prodavao maglu i mazao oči kako ćemo dobiti Europsko prvenstvo 2012. A onda su ga ismijali. Boris Durlen je šutio i radio. I dobili smo Europsko prvenstvo 2012. Hrvatski futsal dobio je veliku bitku, iako je zacijelo jedan od najpodcjenjenijih sportova u našoj zemlji s obzirom na svoju vrijednost i značaj...

Hrvatska će ipak biti domaćin Europskog nogometnog prvenstva 2012. Iako ne onog kojemu smo se nadali, onog zbog kojeg Michel Platini i društvo danas brzopotezno sijede čekajući pozitivne odgovore iz Ukrajine, ali europska nogometna krema ipak će te godine doći u našu zemlju. Srećom, ne na maksimirsku ruševinu, zahrđalu poljudsku ljepoticu ili imaginarnu Rujevicu, nego u objekte kojima se možemo i moramo ponositi pred cijelim svijetom. Zagrebačku i splitsku Arenu.

U miru i tišini Boris Durlen, Ivo Zoković, Denis Kosor i ostatak hrvatskog malonogometnog vodstva odradili su posao i dobili priznanje. Hrvatska je kandidatura pomela belgijsku i makedonsku, a hrvatski futsal dobio prigodu za novi uzlet. I malo medijskog "kolača" kojeg itekako zaslužuje, jer malim nogometom se zasigurno bavi puno više ljudi u Hrvatskoj nego velikim.

Nogomet je u Hrvatskoj, kao i u većini europskih zemalja, nedodirljivi broj jedan. I medijski i financijski i na sve druge načine. Čak i ovaj naš ograničeni i opterećeni HNL-nogomet je neusporediv i nedodirljiv za njihovog "mlađeg brata". HMNL u velikoj većini medija ima tretman "nepostojećeg", a našu javnu televiziju malonogometaši zanimaju samo kad se u prosincu okupe na Kutiji šibica i kad odjednom cijela država otkrije kako je zanimljiv i atraktivan taj mali nogomet. Za prvenstvo, o kupu da i ne govorimo - mjesta već odavno nema.

A mali nogomet je danas sve ono što jedan pravi sportski zaljubljenik traži i želi vidjeti od bogatih i često bahatih nogometnih milijunaša. To je izvorni, iskonski nogomet pun vica, pun ljubavi prema lopti, a u samo jednoj utakmici nudi majstorije i poteze kakve se u "velikim" nogometu mogu vidjeti samo u pomno pripremljenim i montiranim kolažima, koji usput služe i kao "prodajni DVD-ovi". To je nogomet bez skupih frizura, bez manekenki u prvim redovima tribina, bez roditelja koji sinovima umjesto prvog brijaćeg pribora poklanjaju broj mobitela nekog menadžera. Ali s puno nogometne čarolije.

Ne, nije ovo tekst koji je namijenjen pljuvanju nogometa, ali uz sve one povlastice koje "veliki" nogometaši imaju u svojoj karijeri, valjda će izdržati i jedan tekst u kojemu će glavni pozitivci biti njihova siromašnija, a jednako, u većini slučajeva i više nadarena "braća" iz malog nogometa. Vjerujem da se možemo složiti kako je vrhunski nogomet danas izašao iz granica sporta i duboko zagazio u biznis. Priznajte, nedostaje li vam ponekad gledati nogomet samo kao vještinu i umijeće, a ne razmišljati o tomu koliko tamo tko zarađuje i zašto?

Pa eto, ako ste se zaželjeli izvornih sportskih vrijednosti upakiranih u vrhunsku nogometnu vještinu, dok čekate na one najbolje europske malonogometaše koji će nam u goste stići početkom 2012., informirajte se kad je na rasporedu naredno kolo HMNL i otiđite pogledati naše domaće majstore. Kojih ima, itekako ima, ali vjerojatno mnogima od vas njihova prezimena neće puno značiti.

Dvorane u kojima se igra HMNL zasigurno će vam ponuditi bolji komfor od većine hrvatskih stadiona. A nogomet koji će vas tamo dočekati sigurno vas neće razočarati. Hrvatski futsal predstavnici već godinama ostvaruju solidne rezultate i u Uefinim natjecanjima, neusporedivo bolje od njihovih kolega iz HNL-a. Brodosplit Inženjering, Gospić i Potpićan u malonogometnoj Ligi prvaka odlazili su tamo gdje Hajduk ili Dinamo mogu otići samo u snovima.

Ove godine hrvatska futsal priča obogaćena je s još dva gotovo senzacionalna uspjeha. Dva kluba Hrvata iz dijaspore naredne sezone igrat će u malonogometnoj Ligi prvaka, Uefinom Futsal Kupu. Croatia iz Appenzella i Croatia iz Berlina osvojile su naslove prvaka Švicarske i Njemačke, pa bi naš Savez morao otići u "inspekciju" tih momčadi, koje zasigurno imaju što ponuditi hrvatskoj futsal reprezentaciji za naredno Europsko prvenstvo u Zagrebu i Splitu.

Hrvatski malonogometni radnici dobivanjem domaćinstva Eura 2012. dobili su u ruke materijal kojim bi morali dignuti naše futsal prvenstvo i klubove na razinu višu od sadašnje. Pred njima je vrijeme koje moraju iskoristiti kako bi futsal u Hrvatskoj došao na mjesto koje zaslužuje, a ono je puno više od trenutnog ranga. Bilo bi tužno ako bi hrvatski futsal nakon 2012. ostao na istim granama na kojima je ostao hrvatski rukomet nakon domaćinstva Svjetskog prvenstva 2009.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty999 / 999999 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Stevo Largo sub svi 01, 2010 9:46 am

FUTSAL: Doigravanje za prvaka. Nacional - Muć BIitumina 5:1

Dvoboj prvoplsirane i osmoplasirane momčadi ligaškog dijela prvenstva nije nudio dramaturgiju te je prvi susret odigran u potpuno mirnoj i ne baš uzavreloj atmosferi. Nacional je u prvih pet minuta golovima Nenea poveo 2:0 i praktički riješio utakmicu. Nakon toga u više navrata se istaknuo golman domaćih Luketin, dok su gosti prijetili iz kontanapada. U 13 minuti Suton je povećao prednost, a četiri minute kasnije radi prekršaj za šesti akumulirani faul Nacionala. Priliku za smanjenje vodstva, udarcem sa deset metara, iskoristio je Despotović.

U drugom dijelu gosti uvode igrača-vratara i uspijevaju zaprijetiti Humaru koji je zaustavio sve udarce prema svojim vratima. U 23. minuti Grdović je primio loptu na šest metara od vratara Luketina, iskoristio zbunjenost vratara i igrača gostiju te povećao prednost na 4:1. Taj rezultat je svjetlio na semaforu sve do 30 sekundi prije kraja kada se Josip Suton izvrsnim driblingom na sedam metara od gola gostiju oslobađa svog čuvara i zakucava loptu u gol za konačnih 5:1.

PAROVI I REZULTATI PRVOG KOLA DOIGRAVANJA ZA PRVAKA

NACIONAL - MUĆ BITUMINA 5:1

BRODOSPLIT INŽ. - POTPIĆAN 4:3

INERO - USPINJAČA 6:2

KIJEVO KNIN - BBS NOVI MAROF 3:0

Uzvrati su u srijedu, a u polufinale će se plasirati momčad koja prva stigne do dvije pobjede.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty20 / 99920 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Gdje trenirati mali nogomet u st?

Postaj by ennox sub srp 14, 2012 1:26 pm

19 mi je god i htio bi trenirati mali nogomet, zanima me gdje i dali primaju starije igrace smajlić Trenirao samo veliki do prije 2 god.

ennox
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 14.07.2012
Broj postova : 1
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty0 / 9990 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by THUNDER_DINIX sub srp 14, 2012 5:55 pm

to je i mene zanimalo kad sam imao 19. dali bi me primili negdje Very Happy

pa mislim da cak i bi
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Mali Nogomet - Futsal Empty889 / 999889 / 999Mali Nogomet - Futsal Empty

[Vrh] Go down

Mali Nogomet - Futsal Empty Re: Mali Nogomet - Futsal

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.