Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

4 posters

Go down

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

Postaj by Neu pet vel 27, 2009 10:44 pm

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca..kako se osječate kad umre itd..
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty999 / 999999 / 999Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty

[Vrh] Go down

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty Re: Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

Postaj by evitaa čet ruj 17, 2009 3:19 pm

Imala sam jednu malu papigicu.Bubimira.Naučila sam ga govoriti dosta riječi,bio je večinom van kaveza...obožavana ptica od svih ukučana.Nisam prije toga vjerovala da se može tako voljeti.Uglaavnom kada je uginuo,bilo mi je veom žao.Uzela sam jednu kutiju napravila mu jastučić,pokrila ga i zakopala kraj drveta koje se nalazi ispod mog prozora.
Bio je sličan ovoj papigici sa slikice..

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Snjeza1
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty0 / 9990 / 999Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty

[Vrh] Go down

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty Re: Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

Postaj by Ive pet stu 27, 2009 9:54 pm

Ja se jako vežem za životinje, tako da mi stvarno teško padne kad mi ugine ljubimac.

Imao sam jednog mačka od svoje pete do petnaeste godine i njega sam obožavao no nisam ga mogao pokopati jer je samo nestao kad je već bio jako star, valjda je otišao uginuti u šumu, tako mačci obično i naprave... a najgore mi je bilo kad mi se jedan drugi mačak otrovao i veterinari ga nisu mogli spasiti a sav se jadan mučio:( njega sam pokopao....

Općenito je nevjerojatno koliko se zapravo ljudi vežu za životinju, znam i na primjeru nekih svojih poznanika. A pogotovo za pse. Meni je ovo prvi pas, ima malo preko 2 godine, i već sad ne mogu ni zamisliti kako bi dvorište izgledalo a da njega nema u njemu... on je kao član obitelji smajlić
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty111 / 999111 / 999Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty

[Vrh] Go down

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty Re: Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

Postaj by tanuki pet stu 27, 2009 10:00 pm

Ja ga dam preparirati da vjećno ostane uz mene smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty700 / 999700 / 999Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty

[Vrh] Go down

Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca Empty Re: Kad vam ljubimac umre,dali ga vi pokoapate-opčenito topic os mrti ljubimaca

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.