Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

+5
Neu
Hitman
Purgy
Love
Sasuke
9 posters

Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Sasuke sri vel 11, 2009 3:47 pm

Ja se kuzim dost dobro, ne odlično, uvijek moze i bolje... Hardware me jako zanima, komp si slazem sam, znam nekad otic kod nekoga pa mu slozit za sitne pare... Kada mi nesto nije jasno, kopam po forumima i po youtubeu ^^
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty43 / 99943 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Love sri vel 11, 2009 4:00 pm

Kužim se u to,mnogo sam naučila u zadnjih par godina tak da sama sve radim i dečko mi pomaže i frendovi kad treba gore
Zanima me to svaki put iznova jer dobro sve upijam..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty672 / 999672 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Purgy sri vel 11, 2009 4:01 pm

Sasuke je napisao/la:Ja se kuzim dost dobro, ne odlično, uvijek moze i bolje... Hardware me zanima, komp si slazem sam
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty142 / 999142 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Hitman sri vel 11, 2009 4:38 pm

ponosni purger je napisao/la:
Sasuke je napisao/la:Ja se kuzim dost dobro, ne odlično, uvijek moze i bolje... Hardware me zanima, komp si slazem sam
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty257 / 999257 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Neu sri vel 11, 2009 10:49 pm

Dosta se kužim...zanima me hardware,kad trebam pomoć zovem dragog
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty999 / 999999 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by goc sri vel 11, 2009 10:49 pm

Hitman1 je napisao/la:
ponosni purger je napisao/la:
Sasuke je napisao/la:Ja se kuzim dost dobro, ne odlično, uvijek moze i bolje... Hardware me zanima, komp si slazem sam
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty62 / 99962 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Optimyst sri vel 11, 2009 10:52 pm

Svako malo si raskopavam komp i prtljam i čačkam unutra Very Happy
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty168 / 999168 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Gost sub vel 21, 2009 10:19 pm

Sam,ak nešt ne ide,tražim na forumima
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by THUNDER_DINIX sub vel 21, 2009 10:44 pm

ponosni purger je napisao/la:
Sasuke je napisao/la:Ja se kuzim dost dobro, ne odlično, uvijek moze i bolje... Hardware me zanima, komp si slazem sam
isto tako
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty889 / 999889 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by walter čet pro 03, 2009 9:11 pm

Dosta dobro se razumijem u kompove....slažem ih sam...popravljam...snimam programe...i sl.....uz mirovinu to mi je dodatni prihod....doduše radim za sitne novce u odnosu na servise tako da konstantno imam posla.....
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty80 / 99980 / 999Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty

[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Gost čet ruj 02, 2010 1:15 pm

Koliko dobro se kuzite u hardware?
Dosta dobro

Jel vas to zanima?
Da jer je to zanimljivo

Tko vam slaze komp kada se pokvari?
Sam, sve sam

Koga zovete kada trebate pomoć?
Sebe kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć? Empty Re: Koliko dobro se kuzite u hardware? Jel vas to zanima? Tko vam slaze komp kada se pokvari? Koga zovete kada trebate pomoć?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.