Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FC Internazionale -Inter

+14
Ive
goc
Purgy
Prop
gio_deluxe
Mass
Neu
WEYLAND-YUTANI
Sinister
interista
Hitman
tekilinho
Iron Man
fernando torres
18 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by interista pon svi 04, 2009 11:19 pm

Ibra slobodno nek ide što se mene tiče a i mislim da je gotova stvar. Nek Real plati stoju i napravili smo dobar posao. Previše ovisimo o Ibri i treba onda složiti momčad da imamo kolektivnu igru.
interista
interista
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 107
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 65
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty1 / 9991 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Mass sri svi 06, 2009 4:59 pm

ebo inter..dobri su u italiji, al cim dobiju nekog engleza neznaju sta ce, uplase se, a i dosta su slabiji od prva 4 kluba u premier ligi..po meni
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty200 / 999200 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Sinister sri svi 06, 2009 5:02 pm

Ne vjerujem da bi bili među prvih 4 kad bi igrali epl. Wink

Zašto je koeficijent tako jak u nedjelju? 2.00 u gostima na njih...protiv 15. momcadi...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty14 / 99914 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Mass sri svi 06, 2009 5:08 pm

mislim da ce do nedjelje past na nekih 1.7..a valja likovi koji postavljaju koefe misle da nece ic svom snagom neznam
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty200 / 999200 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by interista sri svi 06, 2009 5:58 pm

ja kao interista znam da nam je Chievo uvjek zadavao probleme a što se kladionice tiče...valjda po onoj da je gost ipak gost. Osobno mislim da će biti remi.
interista
interista
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 107
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 65
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty1 / 9991 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by interista ned svi 10, 2009 8:49 pm

Nakon večerašnjeg remija Milana i Juventusa, Inter pobjedom protiv Siene u nedjelju postaje prvak, dva kola prije kraje. Bravo dečki! Forza ragazzi!
interista
interista
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 107
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 65
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty1 / 9991 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by interista sub svi 16, 2009 10:14 pm

INTER CAMPIONE! Scudetto no.17! Čestitke svim igračima, stručnom stožeru i rukovodstvu kluba na četvrtoj tituli u nizu.
interista
interista
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 107
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 65
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty1 / 9991 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by goc čet lip 11, 2009 5:22 pm

Inter traži 40 milijuna eura za Maicona

Nakon što je Interov 27-godišni brazilski nogometni reprezentativac Maicon izrazio želju za odlaskom iz redova talijanskog nogometnog prvaka, Corriere dello Sport piše da će klub koji ga želi potpisati morati izdvojiti 40 milijuna eura...

Maicon je svom menadžeru poručio da želi otići iz Intera koji mu, prema njegovom mišljenju, ne posvećuje dovoljno pažnje, jer je previše zaokupljen pitanjem ostanka najboljeg napadača, Šveđanina Zlatana Ibrahimovića. Prema nekim novinskim napisima, Maicona žele dovesti Chelsea i madridski Real.

Corriere dello Sport piše da će Inter tražiti odštetu od 40 milijuna eura za transfer bratilskog braniča, kojeg ugovor s Inerom veže do lipnja 2011.godine. Posljednji izvještaji sugeriraju da je Real voljan ponuditi Interu nizozemskog veznog igrača Wesleya Sniejdera u razmjenu za Maicona, no, Inter bi usto tražio još 20 do 25 milijuna eura.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty62 / 99962 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by goc pet lip 12, 2009 5:36 pm

Inter daje 40 milijuna eura za Benzemu

Francuski mediji pišu kako se bliži odlazak sjajnog napadača Karima Benzeme iz Lyona. Inter je spreman ponuditi za francuskog reprezentativca 40 milijuna eura što bi trebalo biti dovoljno da zadovolji čelnike s Gerlanda
Milijunske ponude za nogometaše 'pršte' sa svih strana. Recesiji, za koju se je pričalo kako bi mogla zaprijetiti europskim nogometnim divovima, ni traga. Vlasnici se razbacuju milijunima, a najnovija ponuda je Intera za lyonovog Karima Benzemu.

Kako tvrdi Le Progres talijanski prvak će poslati ponudu od 40 milijuna eura koja bi mogla zadovoljiti predsjednika 'lavova' Jean-Michel Aulasa koji je nedavno izjavio kako će njegov golgeter, koji ima ugovor do 2013., najmanje još jednu sezonu igrati na Gerlandu.

No, kako misle francuski novinari, ni on neće moći odbiti ovih 40 milijuna eura te će Benzema uskoro prema Milanu. Treba spomenuti kako je zanimanje još ranije za francuskog napadača pokazao i Manchester United, ali navodno, engleska ponuda nije toliko dobra.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty62 / 99962 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by goc sri lip 17, 2009 5:45 pm

Tko hoće kupiti Ibru, morat će požuriti

Čelnici talijanskog nogometnog prvaka Intera objavili su da je Zlatan Ibrahimović na prodaju do sredine srpnja, nakon čega klubovi više neće biti u mogućnosti kupiti švedskog napadača
U Interu žele imati jasnu situaciju do početka priprema kako bi Jose Mourinho mogao u miru slagati momčad za novu sezonu. Prema pisanju talijanskog tiska, najveći interes za Ibrahimovićeve usluge pokazali su Real Madrid, Barcelona i Chelsea, no sve ih odbija 93 milijuna eura odštete, koliko Talijani traže.

'Nisam siguran da netko može platiti njegovu tržišnu vrijednost. Čak niti Real', kazao je Mourinho, koji je početak priprema zakazao za desetog srpnja.

Na njegovoj listi želja su trojica igrača Chelseaja - veznjak Deco, branič Ricardo Carvalho te napadač Didier Drogba. Zbog toga mnogi nagađaju da bi između Intera i Chelseaja moglo doći do zamjene igrača. Isto je pokušala i Barcelona ponudivši Samuela Eto'oa i nešto novca za Ibrahimovića, no u Interu su odbili trampu.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty62 / 99962 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by goc čet srp 23, 2009 5:43 pm

Eto'o konačno dogovorio prelazak u Inter

Kamerunski napadač Barcelone Samuel Eto'o konačno je prihvatio ponudu Intera i dogovor o njegovom konačnom prelasku u talijanski klub trebali bi biti okončani danas, javljaju španjolski mediji
Time će biti olakšan dolazak u Barcu Zlatana Ibrahimovića u sklopu dogovora prema kojem katalonski klub talijanskom prvaku treba isplatiti oko 45 milijuna eura.

Španjolski dnevnici Sport i Mundo Deportivo te AS i Marca svi su u srijedu navečer objavili skori dogovor između dvaju klubova procjenjujući da će godišnja Eto'ova plaća biti oko 11 milijuna eura idućih pet godina.

Pregovori između Ibrahimovićevih predstavnika i Barce o petogodišnjem ugovoru za Šveđanina također se razvijaju povoljno, dodaju španjolski mediji.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty62 / 99962 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Ive ned lis 04, 2009 11:05 am

Sneijder u 93. minuti za pobjedu Intera

Momčad aktualnog talijanskog prvaka Intera upisala je svoju petu ovosezonsku pobjedu u 7. kolu Serije A i tako preuzela vrh ljestvice...

Slavili su “nerazzurri” na San Siru protiv Udinesea 2-1 golom Wesleyja Sneijdera u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Poveo je Inter iz lijepe akcije koju je pokrenuo Samuel Eto'o proigravši Dejana Stankovića iskosa s desne strane šesnaesterca. Srpski veznjak je u trku primio loptu i snažno ju odapeo u lijevi gornji kut nemoćnog Udineseovog vratara Handanovića za svoj drugi ovosezonski prvenstveni gol.

Udinese je izjednačio u 27. minuti preko najboljeg strijelca lige, Antonija Di Natalea, koji je svoj deveti ovosezonski gol zabio u bliži kut iskosa s lijeve strane nakon proigravanja Gökhana Inlera.

I kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova, 2-1 pobjedu Interu donio je nizozemski veznjak Snijeder, koji je zabio iz teškog kuta iskosa s lijeve strane s nekih sedam metara u suprotan desni kut Udineseovih vratiju. Bio je to njegov prvijenac u dresu “nerazzurra".
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty111 / 999111 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Neu pon vel 15, 2010 9:02 am

Inter zadovoljan bodom u Napoliju

Posljednja utakmica 24. kola talijanske Serie A završila je bez pobjednika. Napoli i Inter su podijelili bodove, iako je tijekom susreta bilo puno prilika, domaći su dvaput pogodili okvir vratiju, a gosti jednom...

Posljednji susret 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva igrali su Napoli i Inter. Domaći su bolje krenuli u utakmicu i od samog početka preuzeli inicijativu. Početni pritisak doveo je Napoli na korak od gola u desetoj minuti kada je Hamsik iz okreta s ruba šesnaesterca pogodio prečku.

Napoli je u nastavku susreta još dvaput bio blizu pogotka. Jednom se iskazao Julio Cesar, a jednom napadači Napolija nisu na vrijeme reagirali. U 30. minuti napokon je i Inter došao do velike prilike, Muntari je pucao s tridesetak metara i pogodio prečku.

Do kraja prvog dijela Napoli je zaredao još nekoliko prilika, ali se u svlačionice otišlo bez golova, iako su domaći pokazali puno više. Na povratku s odmora je Inter bio bolji i nekoliko minuta je momčad iz Milana stiskala domaće, no bez učinka.

U najboljem trenutku gostiju stigla je nova vratnica domaćih. U 66. minuti Denis je odlično pronašao Quagliarellu koji je pogodio okvir vratiju. Do kraja dvoboja oba su sastava pokušali doći do pobjede, ali bez previše rizika. U konačnici je završilo 0:0. Napoli je zadržao četvrtu poziciju, iako je sada dijeli sa Sampdoriom. Prednost Intera nad Romom je pak smanjena na sedam bodova, a pred Milanom koji ima utakmicu manje Inter ima devet bodova vodstva.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty999 / 999999 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by THUNDER_DINIX pon vel 15, 2010 11:39 am

imam original dres od Adriana iz Intera Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty889 / 999889 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Stevo Largo ned oľu 14, 2010 11:04 am

Catania - Inter 3 : 1
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty20 / 99920 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 16, 2010 10:18 pm

bravo Inter
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty889 / 999889 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Neu uto oľu 16, 2010 10:21 pm

bravo
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty999 / 999999 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Stevo Largo sri oľu 17, 2010 11:30 am

zna murinjo kak se pobjeđuje chelsea bbbb
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty20 / 99920 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by tekilinho pet oľu 19, 2010 11:21 pm

ma inter će ispast od cska
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty19 / 99919 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Stevo Largo pet oľu 19, 2010 11:25 pm

može da bude nemora da znaći
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty20 / 99920 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by THUNDER_DINIX sub oľu 20, 2010 10:22 am

tekilinho je napisao/la:ma inter će ispast od cska

ma nece
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty889 / 999889 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by tekilinho sub oľu 20, 2010 10:37 am

oće. uZVRAT SE IGRA U rUSIJI
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty19 / 99919 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Stevo Largo sub oľu 20, 2010 10:47 am

kakve veze ima šta se igra u rusiji... hmm
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty20 / 99920 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by THUNDER_DINIX sub oľu 20, 2010 11:00 am

pa da, razbit ce ih inter
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty889 / 999889 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by tekilinho ned oľu 21, 2010 11:18 am

Prednost je kad se uzvrat igra na domačem terenu. Vidit će te. Ako Inter prođe to će biti za dlaku. Namučit će se više nego sa Chelseaom. Al ja još stojim kod svoje izjave da Cska prolazi
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty19 / 99919 / 999FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

FC Internazionale -Inter - Page 5 Empty Re: FC Internazionale -Inter

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.