Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

+4
tanuki
Rower
phoenixos
Neu
8 posters

Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by Neu uto lis 20, 2015 7:27 pm

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen, prijave od danas, dana 20.10.-30.10.
Prijavljujete se vamo sa slikom¨!


Zadnja promjena: Neu; ned lis 25, 2015 12:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty999 / 999999 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by phoenixos čet lis 22, 2015 7:11 pm

a majke ti kolko baba na forumu , jbt ti tanuki samo kvocaš i prigovaraš . stavi slike da govore umjesto tebe , a ako ti je tolko do kvocanja idi na kavicu forumaša il cemo se dogovorit sa adminima da posebno otvore kokošinjac pa kvocaj do mile volje .. mislim kad se otvori tema ili natjecaj i u njoj prvih 10 postova je prepucavanje bez ijedne slike naravno da niko nece onda ni sudjelovati od silne negativne energije koja se siri ... de smirite strasti i bacajte fotke ...

evo ako bas treba stavljam ja svoju jednu iz arhive ... bas da vidim tolke silne fotografe koji se tolko hvale , koliko se od njih usudi postaviti svoju sliku ...

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen 8414680226_377413c06b_cday 025 by Daniel Dobrosavljević, on Flickr
phoenixos
phoenixos
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2014
Broj postova : 163
Reputacija Reputacija : 96
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty0 / 9990 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by Rower čet lis 22, 2015 7:55 pm

Nema ni strasti ni sudionika, a ne vidim ni tko se hvali. Bolje pisati na temi nego ne pisati.

No eto, jedna od prošle jeseni:

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen RW8eNeY
Rower
Rower
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 1366
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty0 / 9990 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by tanuki pet lis 23, 2015 6:07 pm

pa idemo se igrati malo,  jedan  na jedan  motiv je jesen,  a ja stavim  fotku, a ti daš odgovor!
jesi li spreman na takav izazov,
to bi zabavilo i ostale  forumaše,
eto tema jesen jer  ja imam  najmanje tisuću  fotki na tu temu,  a dali  ih  imaš ti i hoćemo li se malo igrati konkretno a ne prepucavati virtualno Wink:
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen 2utnccj
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty700 / 999700 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by tanuki pet lis 23, 2015 6:20 pm

nock nock,  ne čujem te imaš li odgovor?
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen 4udk06
ok  znam  izazov je  preveliki  da bi se mogao nositi s tim, ali u svakom slučaju  ja nisam zaslužio da sereš  po  meni!
dobronamjeran  sam u svakoom  trenutku  ali uvjek  i jebeno iskren i ako je fotka smeće  onda je smeće  bez ikakvog  okolišanja, a na  ovom  orumu je bilo  izvaredno  dobrih  fotografa  pred  kojima se mogu spustiti na  koljena i drago mi je  što sam vidjeo te preljepe  fotka, ali eto  ja  kao ja sam i dalje kurčevit,  i za lošu  fotku  ću  reći da  je sranje i  bolime  kurac  ako će se netko zbog toga uvrijediti!


Zadnja promjena: tanuki; pet lis 23, 2015 6:34 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty700 / 999700 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by tanuki pet lis 23, 2015 6:42 pm

[url=CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen 555uzq
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty700 / 999700 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by histrion pon lis 26, 2015 7:57 am

Naziv slike: Prolazi sve ... sve osim sjećanja

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Prolazi-sve--sve-osim-sj
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty0 / 9990 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by Mihovil uto lis 27, 2015 7:32 pm

Htio sam staviti jednu od prosle godine, ali...nije to to.

Danasnja, jesen u Dalmaciji. Mobitel.

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Pas_1
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty37 / 99937 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by Gabriel uto lis 27, 2015 8:26 pm

Prošlogodišnja; Jesen u Slavoniji

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen 10366071_10202947438427899_8666377562911863331_n
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty0 / 9990 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by eva kant čet lis 29, 2015 3:31 pm

Plodovi zemlje

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Qnwvaq
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty92 / 99992 / 999CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty

[Vrh] Go down

CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen Empty Re: CF foto natječaj listopad: motiv fotografiranja jesen

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.