Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Wick (2014)

Go down

 John Wick (2014)  Empty John Wick (2014)

Postaj by Neu sri sij 28, 2015 2:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

IZVORNO IME: John Wick
REDATELJ: Chad Stakelski, David Leith
ULOGE: Keanu Reeves, Willem Dafoe, Adrianne Palicki, Bridget Moynahan

John Wick bivši je plaćeni ubojica koji živi mirnim životom sve do trenutka kada mu banda gangstera ne otme najvrednije što posjeduje. Obračun i osveta bit će nemilosrdni. Uskoro neće biti važno što je učinjeno, nego kome je to učinjeno.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kad umirovljenog plaćenog ubojicu brutalni ruski mafijaš natjera da se vrati u akciju on se nemilosrdno upusti u lov svojih protivnika. Njegova nepopustljivost je legendarna u svijetu podzemlja, a mi ćemo joj svjedočiti u filmu John Wick, priči o osveti i iskupljenju. Nakon iznenadne smrti njegove voljene žene John Wick (Keanu Reeves) dobio je njezin posljednji dar – štene bigla Daisy i poruku u kojoj ga moli da ne zaboravi kako je to voljeti. Johnovo žalovanje prekinuto je kad njegov Boss Mustang iz 1969. privuče pažnju sadističkog kriminalca Iosefa Tarasova (Alfie Allen). Kad John odbije prodati mu auto Iosef i njegovi pobočnici provale mu u kuću, ukradu auto, prebiju Johna do nesvijesti i ubiju Daisy. Ne znaju da su upravo probudili jednog od najbrutalnijih ubojica ikad viđenog u svijetu podzemlja. Johnova potraga za ukradenim autom odvuče ga u dijelove New Yorka koje turisti nikad neće vidjeti, podzemni svijet kriminala kojim je John Wick jednom vladao. John uskoro sazna da traži sina okrutnog ruskog bossa Vigga Tarasova (Michael Nyqvist), svog bivšeg partnera koji mu ucijeni glavu kako bi spasio svoje dijete. Kako bi preživio John opet postaje nemilosrdni ubojiti stroj i upušta se u borbu s Viggom i njegovim vojnicima koju možda nitko neće preživjeti. cinestar
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 John Wick (2014)  Empty999 / 999999 / 999 John Wick (2014)  Empty

[Vrh] Go down

 John Wick (2014)  Empty Re: John Wick (2014)

Postaj by Neu sri sij 28, 2015 2:20 pm

Sinoć smo pogledali i moram napisati kako je John Wick zabavna trešina. Uživala sam u filmu i svakako bih ga preporučila onima koji se žele izvaliti pred tv i smijati nerealnim akcijskim motherfucker scenama.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
 John Wick (2014)  Empty999 / 999999 / 999 John Wick (2014)  Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.