Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popis svih drivera instaliranih na racunalu

3 posters

Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:02 pm

Popis svih drivera instaliranih na računalu
Želite li vidjeti listu svih instaliranih drivera na vašem računalu otvorite Command Prompt, dakle Start – Run upišite "cmd" bez navodnika zatim upišite Driverquery. Ukoliko želite vidjeti sve mogućnosti prikaza informacija o driverima upišite "Driverquery/?" ili još bolji opis možete pronaći u Help and Support. Ako želite sačuvati popis drivera kao text file to možete izvesti na primjer ovako: "Driverquery/FO LIST >C:/Lista.txt" tako će popis drivera biti sačuvan na particiji C: kao lista text file. Naravno extenzije možete mijenjati prema vašim željama.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty257 / 999257 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:03 am

Za vistu je to sljedeći način ;Crtl+Alt+Delete
Odaberite "Start Task Manager"
Odaberite "File"
Odaberite "New Task(Run..)
Upišite "cmd"
..daljnji postupak kako je Hitman1 opisao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by gio_deluxe sub vel 28, 2009 11:05 am

A kaj će mi to?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty41 / 99941 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:07 am

Možda nekog zanima šta ima u kompu,možda ima nešt nepotrebno što mu zauzima mjesto na hardu ili troši RAM bezveze pa može maknut...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by gio_deluxe sub vel 28, 2009 11:09 am

Da,ali ja pitam za kaj to služi,nisam baš upućen toliko(vidiš da ni sliku neznam uploadat) scratch

falcon.75 je napisao/la:Možda nekog zanima šta ima u kompu,možda ima nešt nepotrebno što mu zauzima mjesto na hardu ili troši RAM bezveze pa može maknut...

Ma kad bih ja znao što je nepotrebno!
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty41 / 99941 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:11 am

Popis drivera ili driveri za čeg služe?ne kontam pitanje?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by gio_deluxe sub vel 28, 2009 11:15 am

Popis drivera,ne kužim zašto bi me zanimali i zašto bi ih pregledavao.Imam pareto logic
koji automatski krpa i updatea drivere i imam automatic windovs update.Kaj mi to nije dovoljno?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty41 / 99941 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:42 am

Pa dovoljno je,ali za primjer možda netko je imao grafičku koju je promjenio a ne koristi isti driver,novi ćeš instalirat a stari neš izbrisat!mislim naravno da neš svaki dan koristit popis,ali netko možda želi znat šta ima u kompu
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by gio_deluxe sub vel 28, 2009 11:46 am

Aha :tnx: ,
Ali imam i za to dobar prog.YU
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty41 / 99941 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:59 am

giovanni11 je napisao/la:Aha :tnx: ,
Ali imam i za to dobar prog.YU
Nema na čem,svaka čast!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Goran81 ned lip 06, 2010 3:44 pm

gio_deluxe je napisao/la:A kaj će mi to?
Uzeo si mi rečenicu iz tipkovnice Gio Very Happy
Goran81
Goran81
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.04.2010
Broj postova : 171
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty0 / 9990 / 999Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty

[Vrh] Go down

Popis svih drivera instaliranih na racunalu Empty Re: Popis svih drivera instaliranih na racunalu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.