Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li dijete razlog za stupanje u brak?

+11
moremore
sunce
Amyicha
eva kant
nikolina
Hell
Teo
Gabriel
tanuki
Mihovil
Neu
15 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by moremore sub sij 24, 2015 9:28 pm

tanuki je napisao/la:
a zašto ti i ja ne bi bili mjerilo?
zar misliš da smo jedini koji tako mislimo?
A što je s onima koji misle drugačije?
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by tanuki sub sij 24, 2015 10:14 pm

moremore je napisao/la:
A što je s onima koji misle drugačije?
avangarda je oduvijek bila u manjini, ali se stavila u trenutcima povijesti na vodeće mjesto, pa je iz manjine prešla u većinu;
brak je i dalje čvrsta institucija koju čuva crkve i Željkica u ime obitelji, ali to ne znači da se sutra ne može promijeniti!
veza između dvoje ljudi bi trebala biti slobodna i dobrovoljna pa čak ako se to radilo i o istospolnoj vezi ( što je meni priznajem teško prihvatljivo) samo međusobna ljubav ih povezuje, a ne nikakve zakletve pred bogom ili zakonom ovjerena papirnatim deklaracijama!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by Hunnerkongen sub sij 24, 2015 11:36 pm

Neu je napisao/la:Je li dijete razlog za stupanje u brak?  Evo, tanuki je sada napisao kako se oženio zbog prvog djeteta, no mene sada zanima, je li razlog dijete za stupanje u brak? Dakle, seksate se, ona zatrudni ili ste vi ta ona, i morat eli se odmah udavat ako ne vidite da je to to s partnerom?

Pa mnogi mladi ulaze u to zbog konzervativnijih rodtelja koji naprave pritisak pa se onda nakon par godina razvedu kad se vidi da nejde.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by tanuki sub sij 24, 2015 11:46 pm

Hunnerkongen je napisao/la:

Pa mnogi mladi ulaze u to zbog konzervativnijih rodtelja koji naprave pritisak pa se onda nakon par godina razvedu kad se vidi da nejde.
da se razumijemo
nisam ja nikakav etalon,
ušao sam u brak zbog rođenja djeteta koje jest bilo neočekivano, ali desi l se i to djete sam zavolio onog trenutka kada se rodilo, a godinu poslije i drugo djete,
i da mogao sam biti licemjeran i ostati u braku zbog djece, ali to nije dio mog karakera!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by Hunnerkongen ned sij 25, 2015 11:10 am

Ja govorio općenito, kak je to tu kod nas.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty39 / 99939 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by Nemo ned sij 25, 2015 12:19 pm

tanuki je napisao/la:
relativno točno, ali čovjek je socijalno biće koje živi u socijalnoj sredini i pod utjecajem je te sredine,
ali ti pišeš da je brak patrijarhalna institucija, što je točno, ali nikako neovisno o spolu, jer patrijarhalna institucija braka je ono o čemu govori Markićka, a brak istospolnih zajednica je samo moderno kopiranje patrijarhalnog braka.
dalje slažem se da dijete može normalno i lijepo živjeti i ako mu roditelji nisu u braku , ako ga vole i paze, ali zašto ne bi bili i u braku, pa zašto onda dijete ne bi bilo razlog za stupanje u brak, ako ne postoji ni jedan razlog protiv hmm

Zašto bi istospolna zajednica bila različita od zajednice žene i žene, muškarca i muškarca?
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty4 / 9994 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by Nemo ned sij 25, 2015 12:21 pm

moremore je napisao/la:Brak je prije svega dogovor dvoje ljudi o zajedničkom životu, ljepše je skupa nego svatko za sebe.
Svatko ima svoje prioritete pa ja, kojoj su djeca na prvom mjestu biram sebi sličnog partnera.
Nisu djeca glavno i jedino radi čega se stupa u brak, živjeti u braku žele i ljudi kojima djeca nisu ni na kraj pameti.

Želiš reći da je bolje živit sa nekim u braku a nije ti dobro i nisi sretna samo zato što imaš dijete sa tom osobom?
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty4 / 9994 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by moremore sri vel 04, 2015 7:25 pm

Želim reći da je brak izbor mene i mojeg partnera, dijete se može ali ne mora imati.
Definicija sreće razlikuje se od osobe do osobe.
moremore
moremore
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 05.10.2014
Broj postova : 316
Reputacija Reputacija : 38
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Je li dijete razlog za stupanje u brak?  - Page 3 Empty Re: Je li dijete razlog za stupanje u brak?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.