Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predugo čekanje na preglede u bolnicama

2 posters

Go down

Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty Predugo čekanje na preglede u bolnicama

Postaj by Neu čet kol 21, 2014 8:58 pm

Na listama čekanja u hrvatskim bolnicama trenutačno se čeka na ukupno 568.847 liječničkih pregleda i dijagnostičkih pretraga, a svakog mjeseca na liste čekanja upiše se novih 400.000 narudžbi pacijenata za preglede i pretrage. Najdulje se čeka na dijagnostičke pretrage, poput magnetske rezonance i CT-a, u prosjeku oko 250 dana, te na ultrazvuk srca, dojke i štitnjače, koji pacijenti čekaju dulje od 200 dana, piše Novi list.Permalink


što mislite o predugom čekanju na pregled u bolnicama? jebemu mater, prije dođeš u lijes nego na red
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty999 / 999999 / 999Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty

[Vrh] Go down

Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty Re: Predugo čekanje na preglede u bolnicama

Postaj by nikolina pet kol 22, 2014 12:43 pm

U Zg je predugo čekanje...
Dok kod nas u Vinkovcima ili Osjeku ne čeka se puno...
UZV dojke i štinjače sam došla na red za nekih 7dana...jedno mamografiju moram čekat 2mj,ali ok kako je drugdje kod nas je super...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty0 / 9990 / 999Predugo čekanje na preglede u bolnicama Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.