Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola - učitelji

+6
MargaritaBulgakova
histrion
Žužika
Chulpan
eva kant
nikolina
10 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by nikolina pet oľu 14, 2014 6:37 am

eva kant je napisao/la:slažem se s ovim šta je tanuki napisao za roditelje..
u prvom razredu je dovoljno da roditelj malo pomaže, a sve kasnije nema smisla..roditelji nisu ti koji idu u školu i koji trebaju učiti, nego djeca.
ja sam svom klincu odmah dala do znanja da je škola njegova obaveza, a ne moja, i nikad problema.
eva ponavljam da ne pišem zadaču za nju,čak što više protiv toga sam ,ali moram sjedit i objasnit joj neke stvari jel joj učiteljica ne objasni... ko će ako neću ja ?
kako da ona sam zna šta su imenice?
množenje??
pa mora to netko objasnit,a s gradivom samo lete nema tu nekog objašnjavanja i onih starih učitelja koji su ti sve apsolutno sve objasnili...

tanuki je napisao/la:
kažete nemaju sva djeca internet,
a ja se pitam zašto ga nemaju?
djete je opterečeno sa hrpom knjiga  koje koštaju nemale novce!
a tablet je daleko jeftiniji.
zašto djeca vuku tolike knjige, uđbenike koji se mjenjaju svake godine sa samo kozmetičkim promjenama,a to bi sve mogao zamjeniti jedan tablet koji bi mogao preuzeti sve nastavne sadržaje za određenu kategoriju.
ali naravno to nikome nije u interesu.
praksa pokazje  i da su nastavnici iz informatike daleko iza svojih učenika i predmet sprdnje  Very Happy
tablet kiša 
nisam za to..
aj mi reci kako prvašiću dati tablet i da uči s njime?
i kako bi se za koju godinu znao potpisat?s tabletom možda?

tanuki
po novome djete kada dođe u školu treba znati čitat i pisati ,jebote ja nisam znala ni kućicu nacrtat kako treba...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by eva kant pet oľu 14, 2014 7:09 am

tanuki je napisao/la:
pa tko govori o seksu?
govori se o školstvu, uđbenicima i mogućnosti da se tablet koristi umjesto udžbenika,
pristup inernetu se može ograničiti!
naravno da će zainteresirani klinci naći  mogučnosti, ali i to je normalno, kada  se sramimo objasniti im kako funkcioniramo!
eto  hlabuka se dignula na zdravstveni odgoj, jer bi se u tom  programu djeca trebala naćiti  kako  se razmnožavamo, ali očito da je to jebeno tabu tema i  većini je u interesu  da djeca sama to istraže!
sramimo se jebačine i seksa;
to je istočni grijeh koji još uvijek kontrolira  crkva lažnog morala!

halabuka se digla jer taj zdravstveni odgoj zadire u svjetonazor, a sa takvim stvarima uvijek treba biti oprezan.

tanuki je napisao/la:
zašto prerano?
koliko mi je poznato moji nečaci koriste tablet za igranje, tim prije bi im bilo interesantnije na njemu koristiti nastavne sadržaje.
moji klinci su stari kao i ti,
ali pristup računalu su imali odmah i na ponudi edukativne programe  kao kid pix , sammy...
nije mi jasno da nakon 20 g i dalje imamo konzervativni pristup!

zato jer djeca u toj dobi još razvijaju psihomotoričke sposobnosti. upravo zbog toga je u tom uzrastu još uvijek važno puno crtati, bojati, pisati..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by eva kant pet oľu 14, 2014 7:16 am

nikolina je napisao/la:
eva ponavljam da ne pišem zadaču za nju,čak što više protiv toga sam ,ali moram sjedit i objasnit joj neke stvari jel joj učiteljica ne objasni... ko će ako neću ja ?
kako da ona sam zna šta su imenice?
množenje??
pa mora to netko objasnit,a s gradivom samo lete nema tu nekog objašnjavanja i onih starih učitelja koji su ti sve apsolutno sve objasnili...

čudno mi je da se takve stvari, koji su takoreći temelj za svo buduće gradivo, ne objašnjavaju.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by nikolina pet oľu 14, 2014 12:16 pm

eva kant je napisao/la:

čudno mi je da se takve stvari, koji su takoreći temelj za svo buduće gradivo, ne objašnjavaju.
nije to čudo,jel znaju da će mame da objasne pa se njima neda ...na žalost...
na roditeljskom sastanku sama nam kaže da se potrudimo da djeca shvate gradivo ,da im trebamo pomoči,šta onda drugo očekivati...


nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by nikolina sri oľu 26, 2014 8:33 am

danas sam bila na primanju,pošto prošlu srjedu nije bio ...
pitam je za internet...ona meni da je djeca "nisu razumila",da je ona misla s time da oni se uće sami da gledaju kad je test,ali eto par mama se bunilo ravnateljici pa je dobila prigovor od ravnateljice,nije uredu po njenom jel ona je htjela njima najbolje....
odmah sam joj rekla moje djete se neće učit još na internetu,ja želim da sama pamti kad je ispit...
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by Amyicha čet tra 03, 2014 10:50 am

ajd u redu je kada mi iz srednje gledamo na internetu, čak je i lakše, jer kada nama najave ovako nama na jedno uđe na drugo izađe, ali ovo da klinci gledaju na internetu kada pišu test mi je suludo. kakva je to učiteljica kad samo tako mahne rukom i kaže neka pogledaju na internetu kada je test. i osim tog ta učiteljica nije nikakva dok oni toliko sami moraju raditi i ništa im ne objašnjava, oni su premali i ona bi trebala ipak neke stvari objasniti, a ne da je sve na roditeljima i na samoj toj djeci
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Škola - učitelji  - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Škola - učitelji  - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Škola - učitelji  - Page 3 Empty Re: Škola - učitelji

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.