Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

+24
eva kant
tanuki
Hunnerkongen
Teo
THUNDER_DINIX
zbracun
rider331
Lojze
GMan
svilen gajtan
GracaVanPelt
nutela
digrar
pulpfiction
Lenica
valentino
evitaa
Stari
AryMan
Josipa
histrion
Jakovina
Šobota
28 posters

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost pon pro 02, 2013 12:09 pm

Da, osmica je stvarno izuzetna...jak vau dojam,moj osobni favorit....

Također, predlažem da autori fotografija po završetku natječaja objasne kako su napravili svoje fotke - oprema, postavke aparata,eventualno što su napravili u obradi fotografija ....da naucimo svi štogod !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by histrion pon pro 02, 2013 12:18 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:
... predlažem da autori fotografija po završetku natječaja objasne kako su napravili svoje fotke
Dogovoreno.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu pon pro 02, 2013 12:20 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Da, osmica je stvarno izuzetna...jak vau dojam,moj osobni favorit....

Također, predlažem da autori fotografija po završetku natječaja objasne kako su napravili svoje fotke - oprema, postavke aparata,eventualno što su napravili u obradi fotografija ....da naucimo svi štogod !
Ja ću kad se završi natjecanje otvoriti topic u motiv fotografiranja s cijelim foto sešnom tog motiva
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by zbracun pon pro 02, 2013 1:31 pm

Neu je napisao/la:pa i jesu naše.. bar je moja moja

misliš da je netko podvalio tuđu?
Možda sam se malo nespretno i brzo izrazio. Nije da tvrdim da nisu sve naše, ali neke mi malo izazivaju sumnju. Ali, moje sumnje nisu toliko važne, i nisam mislio da se sad ide u detaljne analize. Ali, Neu može provjeriti osnovne informacije svake slike koje slike sadrže u sebi. Mi ostali ne možemo, pošto su originali kod Neu. Ako bi se išlo u takvu provjeru, makar mislim da nema neke velike potrebe, vidjelo bi se, na primjer, sa kakvom opremom je slika napravljena. Ne vjerujem da netko od nas ima skupu profesionalnu opremu, pa ako bi se vidjelo da je koja slika sa tim napravljena, to bi moglo izazvati sumnju.
I druga stvar šta po mojem mišljenju nebi trebala biti je upotreba Photoshopa. Sa njim se mogu čuda napravit, pa tko je dobar u njemu, može napravit od loše slike jako dobru, pa i kombinacijom više slika. U tom slučaju bi to opet bilo natjecanje u znanju u photoshopu, šta daje manju šansu amaterima. Čista, nedorađivana fotografija bi po mojem bila jedina ispravna.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty3 / 9993 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu pon pro 02, 2013 1:33 pm

Slažem se, ja nisam koristila fotošop i ubuduće ću ga zabranit.

De mi reci, na koje fotke sumnjaš?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by nikolina pon pro 02, 2013 1:33 pm

hahaha Tanuki jebate sve 1 osim dvije-tri fotke....zanimljivo tršš
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu pon pro 02, 2013 1:35 pm

Moja fotka je baš loše prošla. A jebiga. Valjda se ljudima ne sviđa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by nikolina pon pro 02, 2013 1:37 pm

Neu je napisao/la:Moja fotka je baš loše prošla. A jebiga. Valjda se ljudima ne  sviđa
Pratim te u stopu :faceklanjanje: Laughing Laughing 


nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu pon pro 02, 2013 1:39 pm

danceri Laughing 
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by THUNDER_DINIX pon pro 02, 2013 2:08 pm

trebalo je to sve poklikat Very Happy
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty889 / 999889 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Teo pon pro 02, 2013 2:25 pm

Što imamo neke koji su strogi u ocjenjivanju. misa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Iron Man pon pro 02, 2013 2:32 pm

Svatko ocjenjuje prema svom kriteriju neznam:
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty336 / 999336 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost pon pro 02, 2013 3:19 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Razlog zbog kojeg ne želim komentirati fotke je to što će se uvijek netko naći uvrijeđen i prozvan. A i glasuje se za svoju fotku pa kad se na kraju doznaju autori, uvijek može baciti pod nos kako glorificiraš vlastitu fotku.
Ja bih volio da se moja kritizira, jer s konstruktivnim kritikama dobivam motivaciju za poboljšavanje opreme,tehnike,odabira motiva,a od šutnje nemam ama ništa.

A što se glasovanja za svoju fotografiju tiče, zadnji natječaj sam svoju loše ocijenio jer je bila loša,ovaj put nisam jer znam da je jako dobra......tako,i tu treba zadržati objektivnost mjesto lažne skromnosti.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost pon pro 02, 2013 6:11 pm

Neu je napisao/la:Slažem se, ja nisam koristila fotošop i ubuduće ću ga zabranit.
Zasto ces zabraniti PhotoShop, zar on ne spada u tehniku procesiranja fotografije, kao sto je Tanuki objasnio, moderni fotolab ?

Treba stimulirati sve dostupne tehnike dobivanja kvalitetne fotografije, razviti i tu vjestinu, a ne ogranicavati alate i ostajati na istome, stagnirati.

Dokaz za to su puno kvalitetnije fotografije u ovom krugu,od onog u proslom, motivacija je dobra stvar.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu pon pro 02, 2013 11:14 pm

ok

do sada je već 20 glasača dalo svoje glasove

jebote ovo je ko da se za referendum glasa

nikad u povijesti foruma ovoliko ljudi nije izašlo na glasanje


:DDD
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Teo uto pro 03, 2013 1:00 pm

Da je referendum bilo bi manje glasača misa
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki uto pro 03, 2013 1:21 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Zasto ces zabraniti PhotoShop, zar on ne spada u tehniku procesiranja fotografije, kao sto je Tanuki objasnio, moderni fotolab ?

Treba stimulirati sve dostupne tehnike dobivanja kvalitetne fotografije, razviti i tu vjestinu, a ne ogranicavati alate i ostajati na istome, stagnirati.

Dokaz za to su puno kvalitetnije fotografije u ovom krugu,od onog u proslom, motivacija je dobra stvar.
nemoguće je na forum postaviti fotku, a da se prije toga ne obradi, pa pretpostavljam da se Neu šali Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost uto pro 03, 2013 2:16 pm

Nadam se da se šali......nema potrebe uskracivati alate, pa svima su dostupni, a ako ih ne znaju koristiti - neka nauče (ja sam ga prvi put u životu koristio prije 2 tjedna i učio se samw ) !

Nije li baš u učenju i napretku smisao ovih natjecanja?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen uto pro 03, 2013 5:16 pm

Pa smisao je dobro fotkanje, a ne fotkanje pa peglanje slika u programima.

Da se izabere dobar motiv, scena.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost uto pro 03, 2013 5:18 pm

To je kao da napravis dobar namjestaj od punog drva, i ne lakiras ga.

Treba samo nauciti lakirati,nije tesko!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen uto pro 03, 2013 5:24 pm

Gle, ja to gledam s neke druge perspektive, možda je zastarjela. Al ako dođem na istu lokaciju i ne mogu uslikati isti kadar jer je na originalu bilo previše zahvata onda to više nije fotografiranje.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Neu uto pro 03, 2013 5:37 pm

čekamo lenicu da glasa i još bar jednu osobu i onda ću objavit rezultate
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Hunnerkongen uto pro 03, 2013 5:38 pm

Trebala si Hella zagnjaviti xD
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty39 / 99939 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Gost uto pro 03, 2013 5:39 pm

Nemaš ti dovoljno godina za zastarjelu perspektivu smajlić

Pokušaj se  poigrat s GIMPOM ili PSom, možda ti se svidi...


Zadnja promjena: Kapetan Kirk; uto pro 03, 2013 5:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by tanuki uto pro 03, 2013 5:39 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Gle, ja to gledam s neke druge perspektive, možda je zastarjela. Al ako dođem na istu lokaciju i ne mogu uslikati isti kadar jer je na originalu bilo previše zahvata onda to više nije fotografiranje.
od kada postoji fotografija , postoje i intervencije!
foto aparat nije ljudsko oko,
običan cb film nije prepoznavao plavo nebo, pa koliko, da su te oduševili oblaci to nisi mogao snimiti ako nisi stavio filter na objektiv!
to važi i danas, polarizacioni filter se koristi i u digitalnoj fotografiji!
u dokumentarnoj fotografiji nije poželjan PS, ali u kretivnoj je nužan!

apsolutno stoji činjenica da sve treba napraviti kako bi fotka bila dobra bez specijalnih obrada u PS u,
kod snimanja modela, model se treba našminkati, napraviti frizura, odabrati poza, jer nema tog PS koji će od jadne fotke napraviti dobru!

ali eto i u analognoj fotki je bila disciplina montaža, nadrealna fotka koja ne može nastati samim snimanjem!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na prijave u  natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari - Page 38 Empty Re: Komentari na prijave u natjecanju za fotografiju! - FOTO NATJEČAJ komentari

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.