Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grudge Match (2013)

2 posters

Go down

Grudge Match (2013) Empty Grudge Match (2013)

Postaj by Iron Man ned ruj 22, 2013 3:09 pm

Grudge Match (2013) MV5_BMj_Iw_Mjgz_NTQ0_Nl5_BMl5_Ban_Bn_Xk_Ft_ZTgw_Nz_Yw_OTMy_MDE

"Grudge Match" naziv je nadolazećeg filma čija se radnja vrti oko dva boksača, koje će ni manje ni više tumačiti hollywoodski veterani Sylvester Stallone i Robert De Niro.

Naime, radi se o priči koja prati dva bivša boksača, koji su u periodu svoje najveće slave bili vječiti rivali u ringu, a sada su obojica već odavno u penziji. No, kako s pitanjem koji je od njih dvojice uistinu bio bolji, nikada nisu bili na čisto, kao umirovljenici odluče se još jednom okušati u borbi, jedan protiv drugog.

Činjenica je da obojicu glumaca pamtimo kao boksačke ikone na filmu ("Rocky" i "Raging Bull"), ali sama pomisao da će se upravo sada, u ovim godinama ponovno naći u filmskom boksačkom ringu, dovoljno upućuje na to da se radi o komediji.

Prema posljednjim informacijama, film još uvijek nije ušao u proces snimanja, a kada službene potvrde stignu, režije bi se trebao prihvatiti Peter Segal, koji ideju za film navodno razvija još od 2010. godine.

Grudge Match - IMDb

Spoiler:
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Grudge Match (2013) Empty336 / 999336 / 999Grudge Match (2013) Empty

[Vrh] Go down

Grudge Match (2013) Empty Re: Grudge Match (2013)

Postaj by Neu sub tra 05, 2014 11:22 am

Bacili smo oko na Grudge Match i moram napisati kako je film naprosto dopadljiv i simpatičan.

Vidimo tu dva junaka, filmska diva, koji iako su stari, jako dobro glume scene borbe ali i jako dobro izgledaju.

Grudge Match (2013) Grudge10

Ne znam koji mi je bolji ovdje, Stalone ili DeNiro, jer obojica su famozni.
DeNiro glumi ladovinu, sirovinu, izazivača, dok Stalone pognuta duha i ubijena srca glumi nekakvu pičkicu koju je žena povrijedila do te mjere da je odustao i od omiljenog sporta, boksa.

Pogledajte si film, super je. Meni možda čak i desetka. Široke ruke sam ali neka, dobar je. Realno zaslužuje osam ali dajem mu eto deset.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Grudge Match (2013) Empty999 / 999999 / 999Grudge Match (2013) Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.