Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

+2
Melgirl
Neu
6 posters

Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap40%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap40%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap20%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_lcap0%Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 5
 
 

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Neu uto srp 23, 2013 9:21 am

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Zašto? Po čemu?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty999 / 999999 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by valentino uto srp 23, 2013 9:49 am

Avijon.
Uvjerio me jaganjac.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty0 / 9990 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Neu pet kol 16, 2013 10:37 am

Auto, bicikl i vlastite noge. Very Happy

Ali sve ovisi tko upravlja određenim prijevoznim sredstvom, iako, mislim da je od navedenih ovo što sam napisala.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty999 / 999999 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Purgy pet kol 16, 2013 10:40 am

Ta tema već ima neđe.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty142 / 999142 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Neu pet kol 16, 2013 10:43 am

Nema. Ima najnesigurnije.

Ovo je suprotno. Koji je tvoj odgovor?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty999 / 999999 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Melgirl pet kol 16, 2013 10:50 am

Definitivno, brod je najsigurniji od svih načina prijevoza. I najudobniji. Podrazumijevaju se nešto veći brodovi. Ali opet, ne moraju to bit neki superluksuzni kruzeri, dovoljno je uzet neki malo veći trajekt domaće Jadrolinije.
Melgirl
Melgirl
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 26.04.2012
Broj postova : 270
Reputacija Reputacija : 79
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty0 / 9990 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Purgy pet kol 16, 2013 10:52 am

Avijon.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty142 / 999142 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by valentino pet kol 16, 2013 11:27 am

Nema sigurnosti, nastradati se može uvijek.

Ako moram poginuti, volio bi da to bude na nekom luksuznom kruzeru a ne na drtavom trajektu koji mi je trenutno jedini dostupan.

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 14
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty0 / 9990 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by William Wallace pon sij 06, 2014 10:48 am

statistike kažu da je avion.

William Wallace
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.12.2013
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty0 / 9990 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Chulpan pon sij 06, 2014 3:59 pm

Ovdje se pitamo mi a ne statistika. Nijedno nije posve sigurno.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty0 / 9990 / 999Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty

[Vrh] Go down

Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo? Empty Re: Koje je za vas najsigurnije prijevozno sredstvo?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.