Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Neu on ned srp 21, 2013 9:20 am

Naručivanje pjesama za mladence putem radia, da li su vama naručivali, ako jesu koje?

Što velite općenito o tom činu? O narudžbi pjesama?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty999 / 999999 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by valentino on ned srp 21, 2013 10:02 am

Nije li to neko davno prošlo vrijeme?

To se radilo u mladosti mojih staraca ...sretan sam da se ne kanim ženiti nanana

valentino
Trajno baniran/a

Registriran/a : 30.05.2013
Broj postova : 1606
Reputacija Reputacija : 261
Godina imam : 11
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty0 / 9990 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty Re: Naručivanje pjesama za mladence putem radia

Postaj by Teo on ned srp 21, 2013 10:08 am

ne naručujem pjesme preko radija
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty0 / 9990 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hate on ned srp 21, 2013 3:19 pm

Jesu.... Naručili su mi 73 pjesmeza petak... + Šta su taj dan naručili... Za subotu... Sad ne znam koliko je taj dan bilo pjesama... smajlić
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty245 / 999245 / 999Naručivanje pjesama za mladence putem radia Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet vel 13, 2014 6:27 pm

Neu je napisao/la:Naručivanje pjesama za mladence putem radia, da li su vama naručivali, ako jesu koje?

Što velite općenito o tom činu? O narudžbi pjesama?
Za Boga miloga...!  Prije cu se ubit.. sex

Salu na stranu, ne znam nikoga kome su narucili pjesmu.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]