Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spojleri, spojlanje serija i filmova

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Želite li da 'spojler tag' bude obvezan?

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 I_vote_lcap67%Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 I_vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 I_vote_lcap33%Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:51 pm

Ary, ne volim kad netko ne stoji iza nog što kaže.


Neu je napisao/la:Spojlanje je zakon. Mrzim stavljat tekst u spojler to mi kvari post. Opis teme je da je tema puna spojlera i opisa, tko uđe, uđe na vlastitu odgovornost. Very Happy

Diniks voli spojlere.

Nego, kad kreće treća sezona? Ove zadnje epke su super.

AryMan je napisao/la:meni su spojleri baš zakon, pogotovo kad ih pukneš u pola rečenice da neko naprosto mora pročitat ostatak Laughing
ti si dobra adminica koja dozvoljava spojlere. inače bi svi dobili bananka.
mislim da sam ti već tri puta rekao, 3.10.

Neu je napisao/la:Jebe mi se što će drugi reći, spojleri su zakon i neću stavljati više nikad tekst u spojler a nemoj ni ti, to je debilana, Od kad stavljaš spojlere ja više ne čitam što pišeš. Ne privlači me, bijela nekakva traka... Bez veze. Ja volims lova i volim slike, e onda me zadivi pa pogledam. Very Happy

Što me briga kome paše to a kome ne. Ne moramo mi biti kao drugi forumi, budimo posebni pa spojlajmo i na taj način možemo privući čitatelje i članove kod nas. Very Happy


Kakvi spojleri, to je ko kurac od ovce zanimljivo. Very Happy

Spojlaj da te ceo svet vide i razme Very Happy

VIVA LA SPOJLERI! Very Happy

U tu čast, jedna autorska slika videa..

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Untitl28

Laughing

AryMan je napisao/la:koja si ti luđakinja Laughing okej više neću koristit spojlere. najbolje da onemogućiš taj tag sw3

Neu je napisao/la:Ti i ja smo ovdje glavni, ako ja kao administratorica kažem može se spojlat i ti kao moderator foruma serije kažeš da se može, pa šta nas briga što će neki padobranci koji čak ni svaki dan ne pišu kažu? Ako im smeta tekst u posjleru neg preskoče, ne moraju čitat. Very Happy

Znači u 10 mj je treća sezona? Nice. Diniks mi rekao tek za od dana... Ima neka promo slika ili nešto za treću sezonu Raising Hope?

Za lucidnu Nanu, ovaj Neu... Ili Maw - Maw
Treća sezona serije Odgoj za početnike izlazi u listopadu 2012-e godine.

AryMan je napisao/la:
Neu je napisao/la:Ti i ja smo ovdje glavni, ako ja kao administratorica kažem može se spojlat i ti kao moderator foruma serije kažeš da se može, pa šta nas briga što će neki padobranci koji čak ni svaki dan ne pišu kažu? Ako im smeta tekst u posjleru neg preskoče, ne moraju čitat. Very Happy

Baš tak!

Neu je napisao/la:Diniks mi rekao tek za od dana...

Ha?

Neu je napisao/la:Za lucidnu Nanu, ovaj Neu... Ili Maw - Maw
Treća sezona serije Odgoj za početnike izlazi u listopadu 2012-e godine.

Ko ti je ovo napisao?

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 2:55 pm

Al nek radnja bude u svijetlijim bojama ako su ti već spojleri mrski....
Tko zna, možda jednog dana počneš razmišljat kao i mi i počneš koristiti spojlere. Možda. kavica

Btw. Ja volim pisat mišljenje o radnjama - jer što je novo u serijama/filmovima ako nije radnja? A ne doć, napisat: "Ova epizoda je super." i točka.
Al onda mi je lijepo kad je taj opis radnje zakamufliran - tako da ljudi znaju što će pročitati i da su upozoreni. Da ako pročitaju radnju - njihova je, a ne moja krivnja. A znatiželja je ubila mačku.
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 2:55 pm

Ovime nisam rekao da odobravam nekorištenje spojler taga, nego da mi je fora kad isti staviš u pola rečenice pa netko naprosto mora pročitati cura
Ovim da si dobra adminica mislio sam da nisi stroga kao ostali, a ne da dobro radiš svoj posao Wink
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 2:58 pm

Hate, i sama si rekla da se spojleri ne otvaraju, zašto onda pisati radnju u spojler? KOja je svrha potencijalnog čitatelja od kojih će možda jedan otvoriti i pročitati?

Tema u kojoj su postovi ovakvi:
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

izgleda jednako spamerski kao tema u kojoj su postovi ovakvi

Laughing

Laughing

Laughing

Možda da se napiše ovako:

S P O J LE R PA TU NEKAKAV OPIS RADNJE ILI MIŠLJENJE O radnji.

I da, slažem se, spam je napisat samo 'dobra, loša, super, trash' i slično.


Ary,

http://www.crofriends.com/t16733-bates-motel-2013#865815

ovo što ti radiš radim i ja, u čemu je sad problem? i mulac vidi da si opisao radnju, ako ga zanima, pročitat će do kraja, ako će gledat seriju neće čitat cijeli post ali bar tema ne izgleda spamerski.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 3:00 pm

Usporedba ti je vrhunska klanjanje Bolje prestanimo s daljnjom raspravom klanjanje
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 3:02 pm

Dakle, misliš da nisi spojlao pogledane dvije epizode?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 3:03 pm

Ma odnosilo se na usporedbu spojler taga i smajlića. Nisam vidio da si editirala post...
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 3:04 pm

Dobro, što veliš na editirani dio?

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Hate uto tra 02, 2013 3:16 pm

Neu je napisao/la:Hate, i sama si rekla da se spojleri ne otvaraju, zašto onda pisati radnju u spojler? KOja je svrha potencijalnog čitatelja od kojih će možda jedan otvoriti i pročitati?


Evo, moram se ponavljat. Laughing
Spojleri se ne otvaraju - ako ne želiš pročitat radnju filma/serije prije nego si to dotično odgledao. Mislim možeš otvorit, ali ako je spojler pravilno upotrijebljen - saznat ćeš radnju. Što većini ljudi ne odgovara. Ustvari kome odgovara da prije nego šta nešto odgleda sazna što se desilo? Koja je onda svrha uživanja u gledanju te serija/filma? Kad ionako već pročitaš što će se desiti.

Spojler se pročita kad pogledaš seriju/film koju želiš komenirat i onda se uključiš sa komentiranjem - spojlerom. Da, istina, bit će potrebno puno spojlera, ali bolje to nego da osobe koje možda zanima da odgledaju taj film/seriju daš sadržaj na izvolte. Kužiš? Kužiš. Super. Ne kužiš? Ne kužiš. Nema veze. Odluka je ionako na tebi. Mi možemo samo negodovat. kjutic migic




Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 3:19 pm

Ne kuži.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 3:20 pm

Upozorit ću obojanim slovima ako nešto spojlam. smajlić

Ary, ti u jednom trenutku spojlaš, u drugom s ebuniš protiv spojlanja. Malo mi to nije jasno.


Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by AryMan uto tra 02, 2013 3:22 pm

Pa ne namjeravam koristit spojler tag sve dok ga i ti kao admin ne počneš koristiti. Što tu ima biti nejasno?! Ako ti nemaš obzira prema nama, neću ni ja imati obzir prema tebi i ostalima, zaboli me.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty405 / 999405 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 3:24 pm

Evo ti jedan primjer da ja ne otkrivam sve

Neu je napisao/la:Pogledali smo 15 epizodu koja je meni odlična. Uživala sam gledajući i jako mi je žao zbog Merla. Ono što je učinio je podiglo njegov lik na višu razinu u očima gledatelja. Samo nisam očekivala da će tako završit. Iduća epka će bit jebeno napeta.

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 86bc1b10

Iron Man je napisao/la:Baš mi je žao Merla i to što ga je Daryl morao ubiti, šteta. Očekujem neko jebeno finale i dobar uvod u treću sezonu ili će i ovo postati sranje od serije.

Pa dobro, tko hoće nek koristi spojler, tko neće, ne mora. Svi smo ljudi za sebe, nitko nikog ne tjera na ništa.

Hate, slobodno ti komentiraj serije, ionako ne gledmao iste, u temam gdje ti pišeš ja nisam pisala iliti spojlala, tako da...

Nađoh na netu..
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Untitl15

Ljudi vole spojlanje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Spojleri, spojlanje serija i filmova - Page 2 Empty Re: Spojleri, spojlanje serija i filmova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.