Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

+9
Lenica
Šobota
Hate
Sizif2
Matilda Rnjak
Neu
Amyicha
Mass
Purgy
13 posters

Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap36%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 36% 
[ 4 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap9%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap27%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap9%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap9%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap9%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_lcap0%Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 11
 
 

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Neu pon ruj 24, 2012 10:53 am

Koliko često zapalite cigaretu? Glasajte i napišite za što ste glasali te obrazložite malo odgovor.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty999 / 999999 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Purgy pon ruj 24, 2012 10:57 am

10 - 15 cigareta dnevno
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty142 / 999142 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Mass pon ruj 24, 2012 11:12 am

10 - 15 cigareta dnevno
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty200 / 999200 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Amyicha pon ruj 24, 2012 9:00 pm

Svaki dan pušim, ali manje od kutiju dnevno
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty113 / 999113 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Neu sri lis 09, 2013 8:48 pm

ne pušim ali najradije bi sada jednu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty999 / 999999 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Matilda Rnjak sri lis 09, 2013 9:03 pm

Ne pušim.

Matilda Rnjak
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Sizif2 sri lis 09, 2013 9:18 pm

A sta Joco kaze na to?
Sizif2
Sizif2
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 162
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Matilda Rnjak sri lis 09, 2013 9:23 pm

Sizife, nismo na seksu. Joco dobije koliko zasluži Very Happy

Matilda Rnjak
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Sizif2 sri lis 09, 2013 9:29 pm

Pa tko prica o seksu?
Sizif2
Sizif2
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.10.2013
Broj postova : 162
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Matilda Rnjak sri lis 09, 2013 9:31 pm

Ti, inače ne bi spominjao Jocu.

Matilda Rnjak
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.10.2013
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Hate čet lis 10, 2013 12:00 pm

1-5 cigareta dnevno
No najavili su da prestaju slimsice preoizvodit - who cares... Ionako se nadam da uskoro skroz prestajem.... misa
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty245 / 999245 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Šobota čet lis 10, 2013 12:03 pm

Prestao sam. I dok sam pušio bilo je jedna kutija na dva-tri dana, nisam fan.

Šobota
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.10.2013
Broj postova : 247
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Lenica čet lis 10, 2013 2:16 pm

ne koristim duhan

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by nikolina čet lis 10, 2013 3:21 pm

dosta...15 sigurno,..
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by rihanna sub lis 12, 2013 11:20 am

10-15 na dan i molim sve dušobrižnike da me poštede kako to nije dobro za zdravlje
rihanna
rihanna
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.12.2008
Broj postova : 188
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by duje0203 sub lis 12, 2013 11:30 am

Ne pušim duhan, smotam tu i tamo..

duje0203
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.08.2013
Broj postova : 180
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 105
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty0 / 9990 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by zbracun sub lis 12, 2013 1:14 pm

Pušim, ali ne brojim. Nekad i po tri za redom, naprimjer uz kavu. Uglavnom, rijetko da pređem kutiju. Kad sam radio, bilo je po dvije kutije, a sada više nemam potrebe toliko.
Rihanna, imaš pravo. Takvi dušebrižnici stvarno nisu potrebni, jer pretežno samo ponavljaju riječi "stručnjaka". Kako sam negdje i napisao, po njihovoj matematici je moj susjed odaaavno mrtav, samo šta to neće priznat. Ima osamdeset i neznam koliko godina i puši od davnina. Kome je gušt, neka puši, sigurno mu neće škodit. Tko pretjeruje, škodit će mu, kao i bilo koja druga stvar u kojoj se pretjeruje. Ništa manje nije opasna ni bilo koja hrana, vitamini i sve drugo na šta nas doktori nagovaraju, ako se pretjera. A ni ne smeta mi, pa da i pretjerujem ako mi je gušt, da doživim samo 95 godina umjesto 100, ako će mi to bit gušt. A ovi "dušebrižnici" baš i ne dožive neke godine. Sve "zdrav" život, a rikavaju i prije nego dožive mirovinu daleko više nego pušači. Kad vele stručnjaci, od 100 umrlih, 20 je umrlo od cigarete, znači cigareta je opasna. A od čega su onda umrli oni ostali? To od čega su umrli nije opasno? Pa umrlo ih je 4 puta više nego pušača. Statistika je teška laž koja se prodaje naivnima i servira onako kako nekome paše u tom trenutku.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty3 / 9993 / 999Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty

[Vrh] Go down

Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'? Empty Re: Koliko često zapalite cigaretu i pri tom ju popušite jel'?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.