Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

+4
zbracun
Iron Man
Neu
lilly2004
8 posters

Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by lilly2004 ned srp 01, 2012 12:13 pm

Nerviraju li vas sestre(medicinke)i doktori/ce koji se prema vama ponašaju kao prema idiotima?Mene da....Jednom bila ja ne očnom pregledu onak da si to provjerim.I odgovaram ja na one brojeve ja ništa živo ne vidim a onda sestra:O moj bože.Pa draga moja ti ne vidiš ni 20%.Ono tako cinično.Htjela sam je šakom u zube.

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty7 / 9997 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by Neu pon srp 02, 2012 3:52 pm

Da, na žalost takvih je puno. Mimoza sam i kad vadim krv strašno s ebojim, nije da se bojim igle već me hvata jeza od igli i vađenja krvi i onda uvijek naglasim da me polako ubode jer ima pregršt njih koji su grubi i one se na to uvijek nasmiju i kažu koliko godina imam a bojim se vaditi krv. A to što su mi par puta zabili iglu a nije curila krv jer nisu pogodili venu nikome ništa... I nasilno me uboli. Sad

Dobra tema, +
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty999 / 999999 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by lilly2004 pon srp 02, 2012 4:00 pm

Hvala.Ma ja se toga ne bojim kako mama kaže ja ad su mi kao maloj vadili zube nisam ni pis.Ali zubar moj je pravi zajebant..Pa je ok.Ali oni doktori neki poput gospđe jedne koju zovem senilka na prvoj očnoj kontroli imam 18 god a usrala sam see

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty7 / 9997 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by Iron Man pon srp 02, 2012 5:38 pm

Da, zna se nekad desiti da mi dođe da opalim šakom doktora ili sestru kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty336 / 999336 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by zbracun pon srp 02, 2012 6:05 pm

Itekako me nerviraju. Misle da su popile svu pamet svijeta, a ostali da su slaboumni neznalice. A sretao sam i takve od kojih sam i ja znao više o medicini. Oholost je velika mana koja se posebno susreće u medicini, a jako puno ih se školuje samo radi titule i da bi se mogli uzvisivati nad drugima. Zato nam i je medicina takva kakva je, kad su u njoj pretežno ohole neznalice.
A kad ih pitaš detaljnije objašnjenje o nekoj bolesti, neznaju ni beknut, nego s visoka odgovaraju da mi to nebi razumjeli. A u stvari su objašnjenja vrlo jednostavna, šta pokazuje da zapravo niti neznaju objasniti i na taj način skrivaju svoje neznanje. Vrijedno prezira.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty3 / 9993 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by lilly2004 pon srp 02, 2012 6:47 pm

Upravo tako! Te sestre nemaju pojma gdje im je mjesto.Mislim te vražje sestre nisu doktorice i znaju manje nego doktorica ali kada dojde red na tebe one ti cinično i prezirno davaju mišljenje koje bi doktor/ica trebao davati

lilly2004
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 31.03.2012
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 17
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty7 / 9997 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by Hunnerkongen uto srp 03, 2012 9:15 am

Prvo bi šaku u zube sasuo svojoj doktorici, jer me ona prva dovede do ludila.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty39 / 99939 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by AryMan sri srp 18, 2012 10:56 am

Kako ja nikad nisam imao problema sa sestrama, doktorima ili zubarima? prije 2 mj kad sam ležao na zaraznom sestre su bile predobre prema nama, čak smo se i zajebavali... a doktori sve lijepo objasne. zubar mi je isto zajebant. valjda sam naišao na normalne Very Happy
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty405 / 999405 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by tanuki sri srp 18, 2012 5:29 pm

kao prvo, medicinske sestre su ok, po mojem iskustvu,
bahati su liječnici i čistačice !
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty700 / 999700 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by zbracun sri srp 18, 2012 6:18 pm

Pa u naslovu teme se već govori samo o jednom djelu sestara. Činjenica je da ih ima dobrih i da ih ima i loših. Nailazio sam na svakave. Za one dobre nema prigovora.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty3 / 9993 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 3:14 am

Sigurno da ima losih (moja lijecnica opce prakse) ali dok sam lezala na odrzavanju trudnoce i sestre i lijecnici su bili OK pa i vise od toga, jer s nama na tom odjelu nije bilo lako.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty0 / 9990 / 999Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty

[Vrh] Go down

Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti? Empty Re: Nerviraju li vas sestre koje se prema vama ponašaju kao da ste idioti?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.