Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila podforuma glazba

Go down

Pravila podforuma glazba  Empty Pravila podforuma glazba

Postaj by Neu pet lip 29, 2012 9:22 am

Budući da je podforum glazba u katastrofalnom stanju odlučila sam uvesti posebna pravila za ovaj podforum.

Dakle, prva stvar na koju popizdim kad uđem u temu primjerice Đorđe Balašević je ta što jema ima 40 komentara od kojih su 39 samo istekli crni klipovi s youtuba koji ne vode nikamo pa cjelokupna tema izgleda kao da hitno treba biti premještena u forumsko smeće a ubrzo nakon toga i obrisana.

Druga stvar na koju također popizdim je ta što ni jednu pjesmu, odnosno ni jedan istekli crni klip nije nitko komentirao a ja ne vidim smisao glupih youtube klipova o kojima se ništa ne napiše. Dakle nova pravila podforuma glazbe glasit će upravo ovako;

- Strogo je zabranjeno postavljanje youtube otvorenih klipova u podforum glazba, u bilo koju temu, osim u onu "što trenutno slušate", te će se youtube klipovi postavljati na sljedeći način:

odete na youtube kao i do sada, kopirate link youtube pjesme te pjesmu ovako stavite, odnosno zamaskirate link na način na koji sam i ja:
Đorđe Balašević - protina kći tako osim što će tema bit uredna, brzo se otvorit i pregledna vi ćete napisati i zašto vam se ta pjesma sviđa, odnosno napistai ćete da volite tu pjesmu, neki stih iz te pjesme, i sl. Samo stavljanje pjesama je čista debila koja ne potiče raspravu i nema svrhu.


Otvoreni klip se smije staviti u temu samo ako ima miliun pogleda i više od toga. aLI UZ KOMENTAR.

Oni koji budu kršili pravila podforuma glazbe dobivat će kartone, a nakon kartona i banove.

Pri otvaranju teme o novom izvođaču/bendu... obavezno je nekoliko riječi o istom napisati, u suprotnom tema se smatra nekompetentnom i briše se.

Uputa kako zamaskirati link:
Gabrijel je napisao/la:Kako "zamaskirati" link

ovako

1.kliknite na oznaku
Pravila podforuma glazba  T0vhtoiw3s8fby20qih

2.u gornje polje zalijepite link,a i donji upišite kola rječ žalite da bude vidljiva
Pravila podforuma glazba  Qdmqrwjw7r5gu1gows

3.ovak izgleda u postu,kad klikneš na ok
Pravila podforuma glazba  0i9w8fuobnhtbvqjxgs0

4.ovak izgleda kad pošalješ post
Pravila podforuma glazba  Sfnefdiak74rdv3wna


Pravila vrijede od danas, 29.6.2012. i ne prihvaćam da niste znali za njih!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravila podforuma glazba  Empty999 / 999999 / 999Pravila podforuma glazba  Empty

[Vrh] Go down

Pravila podforuma glazba  Empty Re: Pravila podforuma glazba

Postaj by Neu uto tra 09, 2013 12:18 pm

Napominjem da ih pročitaju oni koji nisu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pravila podforuma glazba  Empty999 / 999999 / 999Pravila podforuma glazba  Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.