Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

+14
Turrican
THUNDER_DINIX
Hitman
Hell
tanuki
Love
Teo
Amyicha
m
Hunnerkongen
pustinja
Neu
The Guardian
Iron Man
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap17%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap50%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 50% 
[ 6 ]
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap17%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap8%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap8%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_lcap0%Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 12
 
 

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost čet srp 28, 2011 3:20 pm

Koliko i napišite je li to stolno ili laptop
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Iron Man čet srp 28, 2011 3:27 pm

Imam tri, dva stolna i laptop...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty336 / 999336 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by The Guardian čet srp 28, 2011 3:30 pm

2 stolna, 3 laptopa
The Guardian
The Guardian
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 07.11.2009
Broj postova : 1186
Reputacija Reputacija : 130
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty0 / 9990 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Neu čet srp 28, 2011 4:14 pm

Samo jedan PC imam.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty999 / 999999 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by pustinja pet srp 29, 2011 8:35 am

jedno stolno za klince i jedan moj laptop, a bilo bi dobro pitanje koliko uređaja vam je spojeno na internet preko routera jer mi je tu broj mnogo veći.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty0 / 9990 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Hunnerkongen pet srp 29, 2011 8:37 am

imam.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty39 / 99939 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by m pet srp 29, 2011 8:37 am

imam svoj laptop , supruga svoj i imamo doma jedno stolno računalo koje jakoslab koristimo .......

dakle tri komadića . uh komadiča
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty14 / 99914 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Amyicha ned srp 31, 2011 9:48 pm

imam 2
jedan stolni i jedan laptop Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty113 / 999113 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Teo pon kol 01, 2011 7:51 am

imam laptop kojeg koristim svakodnevno i jedno stolno koje skuplja prašinu
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty0 / 9990 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Love pon kol 01, 2011 3:51 pm

2 pc-a
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty672 / 999672 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by tanuki sri kol 03, 2011 5:59 pm

neznam
tri stara maca koja su u penziji, ali sva tri rade-
- i ovaj g4 uskoro ide u pemziju-
jer je malkice star i trom-
iz firme ću uzeti jednog i- maca koji je neaktivan i zamislite na njega ću instalirati i winse Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty700 / 999700 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Hell sri kol 03, 2011 7:51 pm

imam 2
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty497 / 999497 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Hitman pet kol 12, 2011 5:22 pm

2 stolna, jedan prava masina drugi osrednje konfe, pokusajte pogodite koji je moj smajlić i 1 laptop

dobit cu krajem godine svoj laptop tako da ce tada biti 4....
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty257 / 999257 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 13, 2011 10:29 am

6 - 3 stolna i 3 laptopa
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty889 / 999889 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost sub kol 13, 2011 3:14 pm

ponekad jedno ponekad i manje kiša
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Turrican sub kol 13, 2011 5:24 pm

Gabrijel je napisao/la:ponekad jedno ponekad i manje kiša
dobra Laughing

Koliko ti je star komp? Moj je star preko 3 godine i počeo je zajebavati (neće bootati Windowse ponekad nego zapne u BIOS-u, ventilator se iz čista mira zavrti na maximum i onda "pleše"). Razlog su kineski elektrolitski kondenzatori na matičnoj (danas se takve matične gotovo više i ne proizvode, svi su prešli na japanske i "solid" kondenzatore).

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty55 / 99955 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost sub kol 13, 2011 9:21 pm

sad će mu bit 4 godine u 11 mjesecu...tako mlad a takva mi sranja radi No
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost ned kol 14, 2011 3:01 pm

Gabrijel je napisao/la:sad će mu bit 4 godine u 11 mjesecu...tako mlad a takva mi sranja radi No
kako mlad, to je već pred mirovinu Laughing
Kompjuter može nadživjeti dosta godina, ali nakon 5 g to je već staro belj i naravno sve ovisi za kaj služi komp, za net je dobar i onaj stari 5 - 10 g jao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Turrican ned kol 14, 2011 4:36 pm

Ma taman ta generacija prije 3-5 godina je rađena od jeftinih komponenti. To može trajat preko 5 godina samo ako ga ne koristiš preintenzivno. Nabaci još neki overclock i gotov je za manje od 5 godina.

Današnje (od unatrag ~6 mjeseci) matične su kvalitetnije izrade.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty55 / 99955 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by FALKON 2 ned kol 14, 2011 5:10 pm

jedno koje se doslovno ne gasi ..... staro ohohoo zrelo za pemziju
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty9 / 9999 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost ned kol 14, 2011 5:31 pm

Zločesti je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:sad će mu bit 4 godine u 11 mjesecu...tako mlad a takva mi sranja radi No
kako mlad, to je već pred mirovinu Laughing
Kompjuter može nadživjeti dosta godina, ali nakon 5 g to je već staro belj i naravno sve ovisi za kaj služi komp, za net je dobar i onaj stari 5 - 10 g jao
aj ne zajebaji ti...pa mlad je, još ni za predšlolu nije kiša
Turrican je napisao/la:Ma taman ta generacija prije 3-5 godina je rađena od jeftinih komponenti. To može trajat preko 5 godina samo ako ga ne koristiš preintenzivno. Nabaci još neki overclock i gotov je za manje od 5 godina.

Današnje (od unatrag ~6 mjeseci) matične su kvalitetnije izrade.
ma dosad na njemu jedino imao problem sa coolerom CPU-a, i to još za vrijeme garancije,
a jedina nadogradnja mu bila još jedna pločica sa gigom RAM-a
jebemga, baš u vrijeme kad sam ja kupio su stavljali sranja u računala kiša
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Turrican ned kol 14, 2011 5:42 pm

Imam ja jedan Pentium 1 laptop iz 1996 i dan danas radi. 3 vlasnika je promijenio i radio je intenzivno. klanjanje
U oglasnicima se mogu kupiti Amige i C64 koji perfektno rade i dan danas.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty55 / 99955 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Gost čet sij 16, 2014 4:26 am

Gost je napisao/la:Koliko i napišite je li to stolno ili laptop

1 kucni i 3 laptopa.

Stare dijelove od kucnog obicno prodam, a laptope poklonim kome treba, to se ne isplati cuvati.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Chulpan čet sij 16, 2014 3:40 pm

1 stolni, 3 laptopa i 3 tableta.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty0 / 9990 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by rider331 uto sij 21, 2014 7:33 pm

Amyicha je napisao/la:imam 2
jedan stolni i jedan laptop Very Happy
ž
 sesirko 

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty0 / 9990 / 999Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty

[Vrh] Go down

Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući? Empty Re: Koliko (funkcionalnih) računala imate u kući?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.