Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banned marko

4 posters

Go down

Banned marko Empty Banned marko

Postaj by m čet tra 21, 2011 5:56 am

kaj vidim da sam pokupio bannn poradi spama , ok , nego kaj mi nije jasno u cijeloj priči ja na čisto spam forumu , htijeli vi , ti neu to priznati ili ne , ali čisto spamm forumu dobijem bann zbog spama ......

pimpek ......

Laughing Laughing Laughing Laughing

tko je tu bedast , to koja mi daš bann zbog spamma u ovom bespuču spamma ...
ili ja koji se potrudi tu i tamo koju i napisaati osim " dobro se osječam "

i one nabrajalice , rosa salvahe , rosvell, x files , i takve nebulozee .........
Laughing Laughing Laughing

željno očekujem neki suvisao odgovor , vaše maleno prase .......

neu

kiša



Anonymous
m
Gost


[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by m čet tra 21, 2011 6:58 am

tanuki traže te po zagrebu , jesi vidio u crnoj kronici , neki lik masturbitra pred djecom u parku i viče kako je to najnormalnije , prirodno , kako je to hvale vrijedno poučiti djecu .....
jel kaj pimpek i masturbacija je prirodna ...
to reci muriji kad ti pokuca na vrata ....


ovako , baš mi je glupo kaj sam dobio ban zbog spamma .......
od svih tema kaj su na ovom forum , koji je sam po sebi sapam , ima samo nekolicina dobrih tema a i u njima se spama ....
znači na meni se , na mom profilu se vrši demonstracija sile ,,,
nisam ja dobio bann zbog spama , nego zato što sam se usudio posprdati sa nabrajalicama , vjerovatno , nema što drugo biti .....
i to onim koje serije gledati .... Laughing

jel konstantno na ovom foumu ima spamma ...
zanima me dali če se ta demonstracija sile pokazana na mom slučaju i dalje primjenjivati . dali če biti dosljednosti .....

jebote posprdao sam se sa onom temom " pravila kažnjavanja " jel su pravila totalno glupa , baš glupa , ne znam kaj bih drugo moga oreči nego " pimpek " ....
pravila su nedosljedna , bedasta , neozbiljna , glupava ....
ono ista stvar koja se napiše malo je spamm , a malo nije .
da sam se posprdao sa nečim ili nekim drugim nebi bio spamm i ne bi bio bannn .


mislim cijeli je foum spammm , ali meni odgovara kao takav , jebački se mogu nasmijati kretenizmu pojednica .....
pogledaj te ovu tanukijevu masturbacijsku temu , " dali znate lizati pimpača " , totalno perverzan tema u kojoj jedan lik od 55 godina pita tinejđerice dali puše pipmek .
totalna preverzan gadost ......

ili ovaj cijeli pdef , debate , koji spamm , i opet ništa , meni malo bilo dosadno , htio se posprdati sa sustavom , sa načinom na koji ovaj forum funkcionira i dobijem bannn .....

Laughing
Anonymous
m
Gost


[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by FALKON 2 čet tra 21, 2011 7:38 am

Laughing Laughing
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Banned marko Empty9 / 9999 / 999Banned marko Empty

[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by Gost čet tra 21, 2011 8:50 am

plese

Tako je to bilo i tako će i biti. Dignuta obrva
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by Mass čet tra 21, 2011 9:51 am

Hajduk
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned marko Empty200 / 999200 / 999Banned marko Empty

[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by m čet tra 21, 2011 10:11 am

dinamo ............
Anonymous
m
Gost


[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by Amyicha čet tra 21, 2011 12:27 pm

Laughing tko je to banniran? Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Banned marko Empty113 / 999113 / 999Banned marko Empty

[Vrh] Go down

Banned marko Empty josip broz dobar skroz

Postaj by markec uto lis 04, 2011 7:06 am

ej , rekoh ti jučer u maliu da neke stvari nisu uredu , i da nisu niti malo fer i korektne , eto i što si sada napravila , dala banove polovici foruma .....
misliš li da si nešto sa time napravila , ne nisi , samo si sebe pokazala u jednom drugom svijetlu , lošem rekao bih ,jako lošem , ali to je tvoj izbor , tvoje pravo kao vlasnika foruma ....

nikako da skužiš da iako je ovo tvoj forum , forum ne činiš ti , nego aktivni forumaši ...
od kojih koliko vidim jutros nemaš više niti jednoga , kaj nije bedasto da jedan lik ko prop ili mass dobije bann ....

dali je moj ban opravdan ili ne , baš me briga , volim bbih da ga nisam dobio , mada je to tako svaki put , evo po treči put se ponovilo da se ja žalim na velemajstora polemike i da se meni daje bann , da se jednostavno mora nači razlog da dobijem bann , ono pod svaku cijenu , valjda da se velemajstor međunarodni ne bi naljutio baš puno ....
jel kaj ako se naljuti , ne bu se vratili , neče biti toliko istih kvalitetnih tema u religiji ...
da je ga doslovno maltretiram ,na forumu , ali neka malo vidi , osjeti kako je to kad te neka budala zeka , jel on je na ovom forumu je on naj , naj , naj , naj , i nitko mu nije ravan ....
što je toatalna nebuloza i dok si on dozvoli svima na osnovu nekog iskustva , kojeg koliko vidim nema , držati propovijedi , njemu se to nesmije , a koliko vidim niti se nesmije žaliti na njegovo ponašanje .......
pišeš da sa ga isprovocirao , ma gladaj , netko meni drag je prošao taj postupak kiretaže , znam kako je i što bilo tih par dana , koje su to traume , koji su to bolovi nakon toga i onda on donese zaklučak kako je to jedan jednostavan , neopasan postupak za ženu , ej iskreno , da mi je bio na dohvat ruke , osjetio bih svu silinu iste ..


di je ono pravilo o kratonima , ili to ne vredi za sve , žuti , zeleni ,crveni , di su upozorenja , žao mi je što je eva dobila bann , baš je jako mi je žao , jel misim da ga poradi jednog posta nije trebala dobiti , kao uzorna forumašica , ako si međunarodnom velemajstoru polemike toliko puta progledala kroz prste , toliko puta ,onda možeš i drugima .......

ali to je tako , tako je i gardijan spušio bann , kao radi demonstracije sile , moš mislit , to je bia neka demonstracija ali ne sile , nego nečega drugoga , zaključi sama ....


jebeš to , ti na spamm forumu daješ banove poradi spama , a kad bi neki likovi i trebali dobiti bann , ne dobiju ga ......
rekoh ti več a ti kako želiš ipak je ovo tvoj forum , mada forum iako tvoj , ne sastoji se samo od tebe , nego od nekih aktivnih forumaša , a sad pogledaj kolikima si dala bann ,
a si ti likovi i likica su aktivni forumaši , načaraju svakodnevno nekaj .......
drže ti forum , mada ti to nečeš priznati ......
bitna ti je ekipa , ekipa ti je najbitnija za forum , a ne pravila .......
i demonstracija sile nikada nije ništa dobroga donjela , nikad ništa dobroga ...


pusa sw3
Anonymous
markec
Gost


[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by Neu uto lis 04, 2011 7:57 am

Nije uopće istina da si ti dobio ban samo zato što je i tanuki, nauči bit pametniji, nauči da na ničiji post u knjizi žalbe ne odgovaraš, druga osoba će proć kažnjeno a tebi neće bit ništa, kako ne kužiš?

Dobro znaš da za spamanje knjige žalbe, dajem direktni ban, već mi je dopizdilo tamo brisat spamanje, premještat i slično.

Dijelim banove zbog spama, kako bi forum bio čitljiv, je l' tko će čitat zaspaman forum? Znam da ima spama na njemu, ali nastojim ga iskorijeniti.

Ostali su dobili ban zbog prkosa, namjerno su spamali knjigu žalbe, zbog međusobne solidarnosti, lijepo je to što ste svi solidarni ali brate mili nemoj bit solidaran na takav način, je l' time se ništa ne postiže (bar kod mene).

Prekršaj pravila nije način iskazivanja solidarnosti.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Banned marko Empty999 / 999999 / 999Banned marko Empty

[Vrh] Go down

Banned marko Empty Re: Banned marko

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.