Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Provale iz raznih časopisa!

 :: Društvo :: Humor

Go down

Provale iz raznih časopisa! Empty Provale iz raznih časopisa!

Postaj by Dr.Kiyu pet ruj 10, 2010 5:12 am

Ovo vridi pročitati...ono boldano je moj komentar.Nije sve komentirano jer nešto stvarno nema svrhe komentirati No
Ako stojite na nogam...sjednite.Sljedeči sadržaj je šokantan.

• Masturbiram jastukom… mogu li ostati u drugom stanju?
Da ako jastuk ima kurac i sve ostalo potrebno za to danceri

• Kupali smo se zajedno i on je svršio u vodu.. Mogu li ostati trudna?
kiša->što drugo reči na ovo?

• Gurnuo mi je prst dolje, da li sam još nevina?


• Sa dečkom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno koristim pilulu.
Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam također stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati još jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa faksa?
Ma ne jednu.Četiri...dvi za svakoga!


• Bok, imam pitanje za vas! Zanima me imali težina kakve veze s menstruacijom, svi me u školi zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju spolno se iživljavam na igračkama. Zašto? Da li sam normalna? POMOZITE!
U jebote...uvik igraćke jadne najebu ! Sad

• Bok! Imam 11 godina. U trećem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim točno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopće nema veze sa trudnoćom…
Ako se zoveš Marija i trudna si a da se prethodno nisi jebala...nazovi u tom slučaju dite ISUS!

• Imam 12 godina i ljubila sam se dečkom. Poslije smo se "trljali " preko hlača… jel mogu ostat trudna?
Ma kako ne dijete drago.Počni skupljati lovu za pobačaj što prije!


• Imam 16 god, spavala sam nedavno s dečkom i čula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste…. koliko mu vremena treba?


• Spavam s 2 dečka, da li ovaj prvi dok spavam s njim može skužiti da sam ga prevarila?
Ako imaš kućnih videa s tim drugim likom onda je tvja tajna otkrivena kiša

• Imam 13 god i pokazujem pi**u dečkima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliki crveni prišt tamo dole… kako da se riješim prišta?
Daj jednom od ovih koji ti je gledaju da ga istisne.I ako ti izleti nešto bilo bez brige...nije sperma Laughing


• Moze li ginekolog skužiti da mastrubiram…..?
Odi do njega pa ga pitaj kiša


• Hoće li moji roditelji skužiti da više nisam djevica….?



• Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost…. ?
klanjanje

• Prijateljica mi je rekla da ako se istuširam nakon sexa neću ostati trudna…. jel to istina…?
Istina je...isto je tako istina da ljudi mogu letjeti i da postoje vampiri, vilenjaci, čudovišta i ostala stvorenja iz bajki! kes

• Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svšavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?
Pa što ti je...naravno da nisu lagali.To si trebala cilu šaku uzeti No

• Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanijela da sam je gurnula preduboko i malo sam krvarila? Da li je to bio moj prvi sex?
fiju


• Čula sam neke cure iz 8 razreda spominju riječ peting, pa me zanima šta je to i da li se može izliječiti. Hvala.
Neizlječivo je.Umireš! Laughing

• Imam redovan seks sa dečkom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvećao a menstruacija mi kasni četiri meseca. Da li to znači da sam možda trudna?
A možda su i u šumi XD


• Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pušim ku**c. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)
Ti si samo pederčina!

• Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?
Ne dok god sve ostaje unutra obitelji ajme

• Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s dečkom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?
Jesi...država ne želi da znamo ali prava istina je da ćeš najlakše zatrudniti ako se ne jebeš.

• Imam 13 godina jako sam lijepa, zgodna i imam velike grudi. Pomozite, što da radim?
Daj se plesni Laughing

• Ja i prijateljica smo se jučer s dva dečka mazile i ljubile na krevetu.. Danas cijeli dan imamo vjetrove! Jesmo li trudne?
Možda se pojele previše zelja

• Samozadovoljavala sam se s Barbikom uslijed čega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"… Što da radim? Molim vas, ne šaljite me ginekologu…
Ako ja pojebem barbiku hoću li postati otac??

• Imam 16 godina i imam dečka s kojim imam intimne odnose. Muči me što on voli da mi gura grlić boce tamo dolje. Moje pitanje je da li mi je dečko alkoholičar.
Kad mu je cura tako glupa čudilo bi me da nije kiša

• Uvijek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna?
A kako'š se inaće tuširati?? hmm


• Primijetila sam da na reklamama za uloške uvijek bude neka plava tekućina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?
Što se tiće boje menstruacije jesi...ali psihički normalna...neznam baš danceri

• Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca škole i u mene su se zaljubile sve osmašice. Imam 13 godina i postat ću tata.Pomozite!
Drž malog u gumici!!!


i mi se čudimo što nam država propada Laughing
big kes
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Provale iz raznih časopisa! Empty51 / 99951 / 999Provale iz raznih časopisa! Empty

[Vrh] Go down

Provale iz raznih časopisa! Empty Re: Provale iz raznih časopisa!

Postaj by Dr.Kiyu uto stu 16, 2010 10:45 pm

ahaha...ajme kad se sitim ovoga Very Happy
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Provale iz raznih časopisa! Empty51 / 99951 / 999Provale iz raznih časopisa! Empty

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Društvo :: Humor

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.