Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pro Evolution Soccer 11

3 posters

Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Pro Evolution Soccer 11

Postaj by Gost sri kol 25, 2010 11:48 pm

Pro Evolution Soccer 11 Pro-evolution-soccer-2011-1

Ako je suditi po staroj izreci "tko rano rani, dvije sreće grabi" Konami bi ove godine trebao ponovo sjesti na tron vladara nogometnih simulacija. Pro Evolution Soccer 2011 najavljen je ranije nego inače, te samouvjereno obećava najveći preporod igre otkako je ovoga serijala. Je li mu to dovoljno za ravnopravnu borbu s glavnim konkurentom?

Ako je suditi po staroj izreci "tko rano rani, dvije sreće grabi" Konami bi ove godine trebao ponovo sjesti na tron vladara nogometnih simulacija. Pro Evolution Soccer 2011 najavljen je ranije nego inače, te samouvjereno obećava najveći preporod igre otkako je ovoga serijala. Je li mu to dovoljno za ravnopravnu borbu s glavnim konkurentom?

Tempo igre trebao bi biti znatno sporiji, ali ne i jednoličan. Posebno impresivni trebali bi biti kontranapadi. Upravljanje igračima i loptom ovoga puta trebalo bi nam ponuditi više slobode. Kretanje u 360 stupnjeva trebalo bi biti izraženije, a poseban naglasak stavljen je na slobodu pri dodavanju i šutiranju. Naime, dodavanje više neće biti automatizirano već će kao i kod konkurentske igre sadržavati power bar kojime ćemo kontrolirati jačinu, odnosno brzinu svakog dodavanja. U kombinaciji sa unaprijeđenim stamina barom to će omogućiti znatno realniju igru. Primjerice, ukoliko igrač nije u formi, njegova dodavanja neće uvijek biti točna. Štoviše, kako se utakmica bliži kraju, a igrači bivaju sve umorniji, preciznost će im opadati, što će svakako trebati uzeti u obzir pri taktiziranju. Srećom, umjetna inteligencija igrača uvelike je unaprijeđena, poglavito kod obrambenih igrača, koji sada neće trčati za svakom loptom već će disciplinirano držati obrambenu liniju i čuvati svoj prostor.

Na području strateških opcija PES 11 najavljuje novi dizajn taktičkog izbornika putem noviteta zvanog "Drag and Drop". Iako naziv sam po sebi otkriva o čemu je riječ, ostaje nam za vidjeti kako sve to izgleda u praksi. Ono što nam je također poznato jest informacija da ćemo specijalne poteze odsad moći konfigurirati po svojoj volji. Drugim riječima, razne driblinge i finte odabrat ćemo po svojoj želji, te ih rasporediti na desni analog stick. Konami trenutno nije želio otkriti hoće li pored već poznatih modova dodati još koji, no najavio je online komponentu za najvažniji dio igre – Master Ligu. Potencijala u tome zaista ima i previše, ali teško je očekivati da će sve prednosti odmah biti ostvarene. U najgorem slučaju očekuje nas tek mogućnost odigravanja klasične utakmice s vlastitim ML timom.

I to je otprilike sve što o novom PES-u trenutno znamo. Dakako, zanima nas još mnogo toga. Iako ovo zvuči interesantno, od pretendenta za najbolju nogometnu simulaciju očekujemo mnogo bolji AI sudaca te golmana, više licenci i još puno toga. Nada ipak postoji jer Konami tvrdi kako ovo nisu sve promjene koje će nam ovaj ambiciozni naslov donijeti. Igra bi trebala izaći na dobro poznatim platformama (PS3, X360, PC, Wii, PSP, PS2), iako to još službeno nije potvrđeno. Verzije za Wii i PSP vjerojatno će opet biti znatno drugačije, sukladno hardverskim mogućnostima tih konzola, dok za PS2 nažalost ne možemo sa sigurnošću tvrditi kako će "preporod" ovog serijala i ugledati. Prema neslužbenim najavama, PES bi ove godine trebao stići nešto kasnije, no taj će se plan vjerojatno promijeniti kada EA Sports odgovori najavom svoje igre.


Evo jedan BUG jao

Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by stitch čet kol 26, 2010 12:32 am

jedva čekam da izađe, desetku sam već uzduž i poprijeko doktorirao

i bug je prejak >.<
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Pro Evolution Soccer 11 Empty15 / 99915 / 999Pro Evolution Soccer 11 Empty

[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by House čet kol 26, 2010 6:26 am

mislio sam da će doć i za prošlu verziju konzola.... nisam siguran da ću igrat ovu....

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pro Evolution Soccer 11 Empty390 / 999390 / 999Pro Evolution Soccer 11 Empty

[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 26, 2010 10:34 am

ma sve je to isto, malo drugacija grafika i to je to
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Pro Evolution Soccer 11 Empty889 / 999889 / 999Pro Evolution Soccer 11 Empty

[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by stitch čet ruj 16, 2010 10:26 pm



vrlo sexy gol

btw. odigrah demo PES 2011 i FIFA 11, i FIFA mi je puno bolje legla, PES je dobio malo bolju grafiku u odnosu na 2010, sve ostalo u suštini isto
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Pro Evolution Soccer 11 Empty15 / 99915 / 999Pro Evolution Soccer 11 Empty

[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by House pet ruj 17, 2010 6:41 am

nice goal, jedino mi je jako glupo što se vidi jačina udarca.

FIFA-i su rekli da je uvjek bila realnija, a PES zabavniji

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Pro Evolution Soccer 11 Empty390 / 999390 / 999Pro Evolution Soccer 11 Empty

[Vrh] Go down

Pro Evolution Soccer 11 Empty Re: Pro Evolution Soccer 11

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.