Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

+9
THUNDER_DINIX
minutus
gio_deluxe
Optimyst
Neukrotivi pastuh
pustinja
scorpio57
eva kant
Neu
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by gio_deluxe sri tra 28, 2010 7:10 am

u pravu si ima ih i polovnih , ali htio sam ti pokazati kako čovijek razmišlja kada ima na računu Smile
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by minutus sri tra 28, 2010 10:54 am

tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by THUNDER_DINIX sri tra 28, 2010 12:37 pm

ne znaju s novcem pa im odleti u zrak
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Dawor sri tra 28, 2010 2:21 pm

Znam i ja neke sa plačom od 6 i pol tisuća pa su u minusu dvadeset tisuća.

Neukrotiva je napisao/la:a jesu, ali ko ne zna pametno raspolagati parama ne zna ni pravilno voditi svoj život, ne?

S ovime se slažem jer im je život u rasulu. A nisu ovisnici nego budale.

minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili

A s ovime pogotovo, neznaju koliko vrijedi kuna i koliko ju je teško zaraditi.
Mogu samo dodati da ih uopče nežalim. fiju
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Neu sri tra 28, 2010 2:27 pm

ni ne treba ih žalit. onaj ko je svoju kunu krvavo zaradio taj ju zna cijeniti.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 11:24 am

minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili

ovo je je podjebavanje jer ti minutus koliko te znam,znam našta misliš.Malo si i i ti nizak
previše pametuješ kao na jednom forumu al te niko ne hebe.Ti ljudi su zaradili(ne svi)ali velika većina je
dakle ostavi se čorava posla a ovi koji te pljusuju su nostalgičari od mene-
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 11:25 am

Neukrotiva je napisao/la:ni ne treba ih žalit. onaj ko je svoju kunu krvavo zaradio taj ju zna cijeniti.

jel ti krvavo zaradiš recimo 500 kn.i potrošiš na neku bijesnu marku,daj Neu ne pizdite
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by minutus čet tra 29, 2010 12:07 pm

scorpio57 je napisao/la:
minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili
ovo je je podjebavanje jer ti minutus koliko te znam,znam našta misliš.Malo si i i ti nizak
previše pametuješ kao na jednom forumu al te niko ne hebe.Ti ljudi su zaradili(ne svi)ali velika većina je
dakle ostavi se čorava posla a ovi koji te pljusuju su nostalgičari od mene-
javi se kad me poželiš alimentirati. možeš mi i vrt okopati ako mi baš hoćeš nešto dobrog učiniti, a ne nađeš korisnog posla kojim bi mogao zraditi kunu za mene. ja sam to zaslužio.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by eva kant čet tra 29, 2010 12:09 pm

Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Neu čet tra 29, 2010 12:10 pm

scorpio57 je napisao/la:jel ti krvavo zaradiš recimo 500 kn.i potrošiš na neku bijesnu marku,daj Neu ne pizdite

ja studiram, ja još ne radim. radim jedino preko ljeta ali bome se nekad i naradim. više psihički nego fizički jer mi se ne da bit na poslu 8 sati.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 12:12 pm

minutus je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili
ovo je je podjebavanje jer ti minutus koliko te znam,znam našta misliš.Malo si i i ti nizak
previše pametuješ kao na jednom forumu al te niko ne hebe.Ti ljudi su zaradili(ne svi)ali velika većina je
dakle ostavi se čorava posla a ovi koji te pljusuju su nostalgičari od mene-
javi se kad me poželiš alimentirati. možeš mi i vrt okopati ako mi baš hoćeš nešto dobrog učiniti, a ne nađeš korisnog posla kojim bi mogao zraditi kunu za mene. ja sam to zaslužio.
Tebe alimentirati,svašta a vrt nek ti kopa onoj koga jebeš
eva kant je napisao/la:Very Happy
a čemu se ti smiješ ako smim pitati kao
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 12:13 pm

minutus je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili
ovo je je podjebavanje jer ti minutus koliko te znam,znam našta misliš.Malo si i i ti nizak
previše pametuješ kao na jednom forumu al te niko ne hebe.Ti ljudi su zaradili(ne svi)ali velika većina je
dakle ostavi se čorava posla a ovi koji te pljusuju su nostalgičari od mene-
javi se kad me poželiš alimentirati. možeš mi i vrt okopati ako mi baš hoćeš nešto dobrog učiniti, a ne nađeš korisnog posla kojim bi mogao zraditi kunu za mene. ja sam to zaslužio.

sry po čemu si ti zaslužio da ti baš ja kopam vrt kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by minutus čet tra 29, 2010 4:19 pm

scorpio57 je napisao/la:
minutus je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
minutus je napisao/la:tak to izgleda kad (niski) ljudi troše lovu za koju nisu radili
ovo je je podjebavanje jer ti minutus koliko te znam,znam našta misliš.Malo si i i ti nizak
previše pametuješ kao na jednom forumu al te niko ne hebe.Ti ljudi su zaradili(ne svi)ali velika većina je
dakle ostavi se čorava posla a ovi koji te pljusuju su nostalgičari od mene-
javi se kad me poželiš alimentirati. možeš mi i vrt okopati ako mi baš hoćeš nešto dobrog učiniti, a ne nađeš korisnog posla kojim bi mogao zraditi kunu za mene. ja sam to zaslužio.
sry po čemu si ti zaslužio da ti baš ja kopam vrt kavica
kako po kompletnom redoslijedu citata vidiš, ja sam, u skladu sa temom topica, komentirao ljude koji su izgubili kontakt sa stvarnošću i relacijama života. ako želiš utvrditi pravo života na tuđoj grbači, kreni od početka priče, od svog vlastitog posta, od zahtjeva koji ne prihvaćam:
o kojim zaslugama govoriš, tko su ti ljudi (hmm, državna tajna), šta su dali, čime su me unaprijedili da smatraju svojim pravom i zaslugom doživotno me pljačkati? kakvo unaprijeđenje to može biti da iz zahvalnosti moram igrati njihovu radnu marvu?
oni koji me žele napraviti svojim robom tvrde da su me oslobodili, obranili ili ne znam šta. ako je netko nosio glavu pod pazuhom, za mene to nije učinio. ako su se kojekakvi branitelji igrom slučaja dali iskoristiti od razbojnika, žao mi je. moglo se i meni desiti. jesam li ja sada zadužen biti njihov rob i sluga?
ako jašiš na zaslugama, pogledaj stvaran rezultat herojskog pothvata:
obećali nam mercedes koji već 20 godina otplaćujemo ali dobili smo pokvaren romobil. u tramvaju se švercam jer mi je pola satnice previše za jednu vožnju. a cijela prosječna (što je već nadprosječno) plaća, ako ju dobiješ, po mjerilima samih razbojnika, dovoljna je za dvadeset dana života u mjesecu.

doći će tako daleko da će se ljudi sami početi braniti od razbojnika i nametnika. neće braniti status robovlasnika i zaslužnih penzionera nego status radnika – borit će se za pravo živjeti od svog rada.
mene mogu sve te misaone konstrukcije samo još malo zabavljati. ja sam već dugo ispao iz igre. ne radim, ne zarađujem i nemam namjeru to ikad više činiti. ja sam odradio (bez povlastica ali s gomilom handicapa) dovoljan staž (ovdje i tamo) za skromnu penziju (ovdje i tamo).

sad ti!
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 6:00 pm

ja ne jašem na zaslugama za tvoju opučenost,ne živim na tuđoj grbači,pljačkali su te i partizani godinama pa si mučio jel nemaš muda.Po godinama vidim da si bio rob SFRJ
neda mi se čitati tvoje duge postove ali ovako letimice vidim da nisi branio Domovinu,ako nisi zašto nisi?Obečavali su ti i oni od kako si primljen u pionire da će biti bolje,ne kažem da je sjajno,u trajvanu si se vjerovatno i prije šverco zato ne pizdi,
odi tamo i lupetaj svoje postove.Nečeš jer te ni tamo nitko ozbiljno ne shvaća.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 čet tra 29, 2010 6:01 pm

eva kant je napisao/la:Very Happy

ne pišeš čemu se smiješ kao znaš kakvi je pa mučiš
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by eva kant čet tra 29, 2010 7:33 pm

ne znam kakav je jer ga ne poznajem, a i ne znam zašto bi se tebi opravdavala za smajliće koje postam.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by minutus čet tra 29, 2010 8:48 pm

scorpio57 je napisao/la:ja ne jašem na zaslugama za tvoju opučenost,ne živim na tuđoj grbači,pljačkali su te i partizani godinama pa si mučio jel nemaš muda.Po godinama vidim da si bio rob SFRJ
neda mi se čitati tvoje duge postove ali ovako letimice vidim da nisi branio Domovinu,ako nisi zašto nisi?Obečavali su ti i oni od kako si primljen u pionire da će biti bolje,ne kažem da je sjajno,u trajvanu si se vjerovatno i prije šverco zato ne pizdi,
odi tamo i lupetaj svoje postove.Nečeš jer te ni tamo nitko ozbiljno ne shvaća.
upravo ti jašeš po zaslugama i to onim izmišljenim od parazita i razbojnika. neprestano melješ njihovu mitologiju o domovini (ne trebaš pisati s velikim slovom, nema nikakvu spomena vrijednu dimenziju) i jugoslavenskim lopovima iza kojih se naši još veći mogu sakriti. u našoj povijesti nisu zabilježeni neprijatelji i okupatori koji, poput velehrvata, 20 godina pljačkaju, koji su tako temeljito uništili društvo i privredu, te rasprodali zemlju. na tome će ljudi tako dugo rintati dok ih ne sustigne veće zlo. to mi je jako žao.

imam 15 g staža u njemačkoj i 15 u rh. jugoslaviju sam napustio 63. tako mi u pionirima nisu ništa obećali niti su me partizani imali prilike pljačkati, pa se nisam morao ni mučiti jer nemam muda, čak da ih i nemam. kada sam se 90. vratio, jedini sam u prijevozu godinama štancao svoju karticu, a prijatelji/ce su me isprva ismijavali, a kasnije s negodovanjem klimali glavom. mi smo, eto, različite škole. kada je buknuo rat, ponudio sam svoje usluge na opčini medvešćak, zg, sa naglaskom da ne tražim lovu. nisu me trebali – danas kažem hvala bogu.
sve šta si kao skontao samo su projekcije ratnika i domoljuba koji prirodom titule ne može biti drugo nego zbunjen.
iako ti čitanje dužih povezanih tekstova teško pada, ovim povodom preporučujem ti lektiru tao te king. to je izvanredan lijek protiv trivijalizacije, moglo bi te razbistriti.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by tanuki pet tra 30, 2010 7:40 am

+minutas
i ja sam na spisku branitelja, ali od povlastica ne koristim ni p-
ali u starom sistemu su mi na k urac išli subnorci!
ne vidim nikakvu razliku između "novih" branitelja!
rastu mi rogovi kada vidim te udruge- koje za 4 g rata žele osigurati egzistenciju za sebe i svoje potomke!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Amyicha pet svi 21, 2010 7:47 pm

Neukrotiva je napisao/la:Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus? Znam nekolicinu takvih ljudi, nije mi jasno kako je to moguće?

Imaju plaću ili mirovinu preko 8000 kn SAMO ZA SEBE a uđu u velike minuse? Kako je to moguće? neznam

krediti. i najbolje kada se opuste kažu imam ja para puno i onda troše na šta stignu
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 sub svi 22, 2010 5:07 pm

minutus je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:ja ne jašem na zaslugama za tvoju opučenost,ne živim na tuđoj grbači,pljačkali su te i partizani godinama pa si mučio jel nemaš muda.Po godinama vidim da si bio rob SFRJ
neda mi se čitati tvoje duge postove ali ovako letimice vidim da nisi branio Domovinu,ako nisi zašto nisi?Obečavali su ti i oni od kako si primljen u pionire da će biti bolje,ne kažem da je sjajno,u trajvanu si se vjerovatno i prije šverco zato ne pizdi,
odi tamo i lupetaj svoje postove.Nečeš jer te ni tamo nitko ozbiljno ne shvaća.
upravo ti jašeš po zaslugama i to onim izmišljenim od parazita i razbojnika. neprestano melješ njihovu mitologiju o domovini (ne trebaš pisati s velikim slovom, nema nikakvu spomena vrijednu dimenziju) i jugoslavenskim lopovima iza kojih se naši još veći mogu sakriti. u našoj povijesti nisu zabilježeni neprijatelji i okupatori koji, poput velehrvata, 20 godina pljačkaju, koji su tako temeljito uništili društvo i privredu, te rasprodali zemlju. na tome će ljudi tako dugo rintati dok ih ne sustigne veće zlo. to mi je jako žao.

imam 15 g staža u njemačkoj i 15 u rh. jugoslaviju sam napustio 63. tako mi u pionirima nisu ništa obećali niti su me partizani imali prilike pljačkati, pa se nisam morao ni mučiti jer nemam muda, čak da ih i nemam. kada sam se 90. vratio, jedini sam u prijevozu godinama štancao svoju karticu, a prijatelji/ce su me isprva ismijavali, a kasnije s negodovanjem klimali glavom. mi smo, eto, različite škole. kada je buknuo rat, ponudio sam svoje usluge na opčini medvešćak, zg, sa naglaskom da ne tražim lovu. nisu me trebali – danas kažem hvala bogu.
sve šta si kao skontao samo su projekcije ratnika i domoljuba koji prirodom titule ne može biti drugo nego zbunjen.
iako ti čitanje dužih povezanih tekstova teško pada, ovim povodom preporučujem ti lektiru tao te king. to je izvanredan lijek protiv trivijalizacije, moglo bi te razbistriti.
,


Ne jašem ja po zaslugama,nemam ih ili ovo šta imam niš ne vrijedi,lažeš da ti u pionirima nisu ništa obećavali
ja imam 28. g, efektIvnoog radnog staža plus benificije za koje ćemo sada dobiti 10% manju mirovinu,ja sam ZA
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by scorpio57 sub svi 22, 2010 5:11 pm

tanuki je napisao/la:+minutas
i ja sam na spisku branitelja, ali od povlastica ne koristim ni p-
ali u starom sistemu su mi na k urac išli subnorci!
ne vidim nikakvu razliku između "novih" branitelja!
rastu mi rogovi kada vidim te udruge- koje za 4 g rata žele osigurati egzistenciju za sebe i svoje potomke!

tanuki jesi ti u mirovini?jesi dobio poticaj od države?ovo me zanima!
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Neukrotivi pastuh ned svi 23, 2010 11:27 am

A ovako, onaj koji je u staroj drzavi ima vecu placu triba je diliti sa onima koji imaju manju. ali normalno, nije bilo tako. E, sad bi ta ideja bila jaka. Ne bi nitko ima stresove kao, npr., ja hihih
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Neu čet svi 31, 2012 11:06 am

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 53312010
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by m čet svi 31, 2012 11:08 am

minus je jeben stvar , ja sam svoj ograničio u banci na visinu plače
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da osoba koja ima veliku plaću/mirovinu uđe u minus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.