Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

+4
WEYLAND-YUTANI
scorpio57
Neu
Prop
8 posters

Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Prop uto sij 12, 2010 5:45 pm

Impresivne glumačke predstave, uživljenje u ulogu, uvjerljivost u nastupu, koliko vam je to zapravo važno?

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film, dignuti ga na noge ili vam je čisto važna priča?

Sada, porastom tehnologije, sve više se priča o digitalnim likovima i nestankom glumaca kao takvih?

Smatrate li to realnim, mogućim, pametnim?
Hoćemo li se moći naviknuti na kompjuterski dizajnirane likove?

Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju? Youtube clipovi su dobrodošli?!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty108 / 999108 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Neu uto sij 12, 2010 5:48 pm

dobra tema....

pa važno je da su dobri glumci ofkors, ali bitnija mi je priča filma, jer đaba dobra glumačka postava ako je priča filma smeće.

obožavam clinta, njegovi filmovi su mi predobri.

ja najviše volim realnije filmove.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty999 / 999999 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Prop uto sij 12, 2010 5:50 pm

Što kažeš na pokušaj da svi glumci budu zamjenjeni likovima kao u avataru?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty108 / 999108 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by scorpio57 uto sij 12, 2010 6:46 pm



scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty65 / 99965 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by WEYLAND-YUTANI uto sij 12, 2010 10:22 pm

WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty133 / 999133 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Neu ned kol 01, 2010 10:30 am

Prop je napisao/la:Što kažeš na pokušaj da svi glumci budu zamjenjeni likovima kao u avataru?
avatar mi je ispao okej film, volim fantasy žanr, ugodan je oku, ali uvijek više preferiram glumce nego likove koji su napravljeni nekim komjuterskim programima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty999 / 999999 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by bokaso1 čet kol 05, 2010 10:14 am

Slazem se, dzabe glumac ako je film smece..... Mada ima slucajeva da glumac izvuce filma...... Meni je u filmu bitna prica i realnost.....

Od glumaca volim Mel Gibsona, Tom Henksa..... Mislim da je njihov dijapazon uloga bas veliki......

Sto se tice glume u buducnosti to je jako bliska buducnost.... Kao i svaka novotarija to otvara mnostvo i dobrih i losih stvari..... Za sad su samo pijonirki izleri u tu oblast ali je to neminovnost......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty120 / 999120 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by tanuki čet kol 05, 2010 10:37 am

Dobra gluma nemože izvući loš film, ali loša gluma može upropastiti dobar film-
u hrpi filmova sam uživao zbog dobrih fotki i kadrova-
gdje mi je sadržaj bio limunada- (moja afrika, piano)
ili remek djela koja spajaju sve u jedno-
tomy, paklena naranđa, odiseja 2001, neshvil, gustav mahler, blou ap, amarcord, dom za vješanje, maratonci. tko to tamo peva...
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty700 / 999700 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Mass čet kol 05, 2010 11:46 am

Jeste nekad gledali loš film sa Al Pacinom ili De Nirom? Veliki glumci imaju tu privilegiju da odjebu 10 filmova a u 11.odluče da žele glumit.. Dok manji glumci moraju prihvaćat svakakve uloge.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty200 / 999200 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Neu pon pro 26, 2011 4:21 pm

Mass je napisao/la:Veliki glumci imaju tu privilegiju da odjebu 10 filmova a u 11.odluče da žele glumit.. Dok manji glumci moraju prihvaćat svakakve uloge.

Dobro to stoji ali često viđamo i velike glumce u lošim filmovima, npr harrison ford u filmu cowboys and aliens...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty999 / 999999 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Prop pon pro 26, 2011 7:05 pm

Jadan pokušaj oživljavanja propale karijere...

Mass je napisao/la:Jeste nekad gledali loš film sa Al Pacinom ili De Nirom? uloge.

Jesam Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  2256478697
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty108 / 999108 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Chulpan čet oľu 20, 2014 12:17 pm

Zadnjih deset De Nirovih filmova su svi redom katastrofe kiša

Odgovor na naslovno pitanje:
Ne moze. Ali uvijek cu u recenziji spomenuti dobru glumu.

Primjerice, Meryl Streep u filmu The Iron Lady. Film je govno, ne bih ga preporucila ni neprijatelju, ali Meryl je dobra (kao i uvijek)..



Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty0 / 9990 / 999Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty

[Vrh] Go down

Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?  Empty Re: Smatrate li da dobra gluma može spasiti film? Koje glumačke predstave su vam ostale u sjećanju?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.