Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Layla on uto stu 24, 2009 2:11 pm

replika, meni nitko ne može nametnuti svoje predrasude Wink
imam svoj stav.
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by shaka.zulu on uto stu 24, 2009 2:13 pm

Layla je napisao/la:replika, meni nitko ne može nametnuti svoje predrasude Wink
imam svoj stav.
Ni meni, ali ako te netko stalno zajebava ne možeš ga ignorirati več ga lijepo pošalješ u materinu i rješiš ga se.
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 56
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Layla on uto stu 24, 2009 2:16 pm

eto, kulturno ga pošalješ u materinu i držiš se svog stava Wink

rep + za kulturno psovanje
Layla
Layla
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 30.09.2009
Broj postova : 1348
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by shaka.zulu on uto stu 24, 2009 2:18 pm

Layla je napisao/la:eto, kulturno ga pošalješ u materinu i držiš se svog stava Wink

rep + za kulturno psovanje
Baš tako bbbb
shaka.zulu
shaka.zulu
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 20.11.2009
Broj postova : 343
Reputacija Reputacija : 31
Godina imam : 56
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet pro 31, 2009 2:03 pm

shaka.zulu je napisao/la:Imate svoj busines i određen broj zaposlenika, ili ste neka faca sa pravom kreiranja politike o strukturi radne snage u firmi. I sad se odjednom ustanovi da je jedan od najboljih radnika homosexualac. To je krio, ali je puklo i on je to na kraju i priznao. Vi ga možete zaštititi ili otpustiti. Odluka je vaša. No i kao osoba je ok-ne možete mu nači nijednu zamjerku-osim sexualne orjentacije. A homofobi oko vas dižu glave i počinjui provocirati. Što bi učinili u tom slučaju i zašto?
Imao sam takav slučaj u svojoj firmi u Africi-i nije nitko radio veče probleme oko toga. Čovjek je ostao raditi sve dok nisam ugasio firmu zbog krize i manjka posla. No nekako mi se čini da je ovdje u Hrvatskoj skroz drugačija klima po tom pitanju. Biste li vi zaštitili dobrog radnika i dobru osobu od progona primitivaca?

zaštitila bi ga, ako je dobar radnik, ne zaslužuje otkaz.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet pro 31, 2009 2:23 pm

kao prvo, vjerojatno ga nebi ni zaposlo, da si kasnije ne stvaram neugodnosti-
u pravilu me ne zanima seksualna orjentacija djelatnika, ali ako netko naglašava homoseksualizam- vjerojatno bi se našao na otkaznoj listi!
dobar radnik je onaj koji dobro funkcionira ekipno- homoseksualac to sigurno nije!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on pet sij 01, 2010 9:54 am

tanuki je napisao/la:
dobar radnik je onaj koji dobro funkcionira ekipno- homoseksualac to sigurno nije!

Ne kužim? hmm
Peder bi izvrsno funkcionirao neposredno iza tebe u bilo kojem timu..... Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pet sij 01, 2010 9:57 am

sve je to ok, svatko ima pravo na svoje sexualno opredjeljenje, ali u slučaju da dođe do otkaza iz bilo kojega razloga nakraju bi se povlačilo da je zbog homo opredjeljenja......... a to se jednostavno izbjegne ne zapošljavati osobe koje ističu to svoje sexualno opredjeljenje
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on pet sij 01, 2010 10:02 am

FALKON 2 je napisao/la:da dođe do otkaza iz bilo kojega razloga nakraju bi se povlačilo da je zbog homo opredjeljenja.........

Uvlačenje u guzu nikad nije razlog za otkaz.
Davanje guze, također.

I kak more biti pederluk razlog za otkaz, kad su to jako poželjne osobine u zaposlenika koji imaju ambiciju i žele napredovati na profesionalnome i političkome planu?
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pet sij 01, 2010 10:11 am

negovorim o pederluku kao razlogu za otkaz, ali po otkazu iz nekih drugih razloga, na kraju će se povlačiti da je razlog sexualna diskriminacija.............. jer to je siguran put do odštete........ pa makar razlog bio nerad toga istog ali je najlakše se potezati na diskriminaciju
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty9 / 9999 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on pet sij 01, 2010 10:19 am

FALKON 2 je napisao/la:............. jer to je siguran put do odštete....

U RH se odštete ne isplaćuju.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by FALKON 2 on pet sij 01, 2010 10:32 am

za sve postoji prvi puta, i to zato što se još nitko nije sjetio ići na to.........
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet vel 02, 2012 8:05 am

tanuki je napisao/la:kao prvo, vjerojatno ga nebi ni zaposlo, da si kasnije ne stvaram neugodnosti-
u pravilu me ne zanima seksualna orjentacija djelatnika, ali ako netko naglašava homoseksualizam- vjerojatno bi se našao na otkaznoj listi!
Zašto misliš da nije?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on čet vel 02, 2012 8:12 am

Neu je napisao/la:Zašto misliš da nije?
zato što se ne uklapa u ekipu!
ma koliko bili tolerantni društvo je homofobno!
homoseksualci kao dobri radnici se mogu iskazati kao individualci- u pravilu kao umjetnici, ali u radnoj ekipi ne mogu funkcionirati zbog pritiska okoline na ostale!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mary on pet oľu 29, 2013 12:32 pm

Smatram da se covjeka treba vrijednovati po onome sto pridonosi poslu i tvrtci a ne sa kime ide u krevet. Posao je posao, a intima je intima.
Mary
Mary
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 225
Reputacija Reputacija : 21
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by LaLa_Whatever on pet oľu 29, 2013 12:41 pm

Ne sudim ljude po boji, nacionalnosti, vjeri, pa ni po seksualnom opredjeljenju, tako da je moj odgovor DA, mogao bi raditi. Ne vidim nikakav problem. Ako je loš radnik, naravno da ga ne bih zadržala i ugrozila firmu, ali ako je dobar radnik, ne vidim razlog zbog kog ga ne bih zadržala.
LaLa_Whatever
LaLa_Whatever
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.02.2010
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 25
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on pet oľu 29, 2013 12:43 pm

potpuno se slažem, ali ako na upitniku za upošljavanje stavim pitanje seksualno opredjeljenje,
a kandidat stavi homoseksualno, ne želim ga zaposliti,
ne zato što sam homofob, već zato što ga neće prihvatiti ekipa,
jest licemjerno je kada homo u anketi napiše da je hetero, ali je ipak znaći prilagodljiv!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by LaLa_Whatever on pet oľu 29, 2013 12:46 pm

Ne vidim razlog zbog kog bi u upitniku za zaposlenje stavljao/la uopšte pitanje seksualnog opredjeljenja. Za vjersku i nacionalnu osnovu kontam, da znaš praznike da prilagodiš, ali seksualno opredjeljenje ništa ne mijenja. Ne znači da je prilagodljiviji ako je hetero, može čak biti i obrnuto Wink
I čak smatram da bi se homoseksualci više i potrudili da se prilagode, i s' time bili i bolji radnici smajlić
LaLa_Whatever
LaLa_Whatever
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet oľu 29, 2013 12:48 pm

LaLa_Whatever jako mi je drago da si tu, nemoj nestati. smajlić Osjećaj se kao kod kuće.

I potpuno podržavam tvoj stav u ovoj temi, svaka čast!

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Aspro on pet oľu 29, 2013 12:49 pm

Taman posla!Bilo koji zaposenik firme koji zna posao,koji je odgovoran i savjestan bi radio i dalje svoj posao bez obzira na seksuanu orijetaciju!
A,neće me drpat za dupe valjda,hehe!

Aspro
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 9
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 44
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fpn on pet oľu 29, 2013 12:49 pm

Ako je covjek, radan, povjerljiv i dobro obavlja svoj posao zasto ga ne podrzati? Uostalom, seksualna orjentacija svakog covjeka je njegova privatna stvar.
fpn
fpn
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.12.2011
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 29
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by LaLa_Whatever on pet oľu 29, 2013 12:50 pm

Hvala hvala smajlić
Nekad sam bila baš aktivan forumaš (izuzev ovog foruma), ali otkako počeh na Fax i otkako radim, zaboravila sam na forume Very Happy
Lijepo je vratiti se Very Happy
LaLa_Whatever
LaLa_Whatever
Nevina dušica
Nevina dušica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pet oľu 29, 2013 12:50 pm

Aspro je napisao/la:Taman posla!Bilo koji zaposenik firme koji zna posao,koji je odgovoran i savjestan bi radio i dalje svoj posao bez obzira na seksuanu orijetaciju!
A,neće me drpat za dupe valjda,hehe!

fpn je napisao/la:Ako je covjek, radan, povjerljiv i dobro obavlja svoj posao zasto ga ne podrzati? Uostalom, seksualna orjentacija svakog covjeka je njegova privatna stvar.

Bravo ljudi, drago mi je vidjeti vas na forumu. smajlić

Inače, podržaam stav, to je zrelo razmišljanje i drago mi je što ljudi imaju sve manje i manje predrasude. klanjanje

@ Lala - znam kako ti je i ja studiram ali nekad se valja negdje i opustiti, a ja to radim ovdje. smajlić

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by RobinUd on pet oľu 29, 2013 12:54 pm

Ja sam bio svojevremeno u situaciji, odlucivati o primanju i otpustanju radnika.
Postoji nekoliko kriterija, najglavniji su (meni): strucnost, pouzdanost i sposobnost prilagodjavanja kolektivu. Ni u jednom od ovih ne vidim seksualnu orijentaciju kao problem.
Jedno je ipak iritantno, a to je, ako kandidat za posao istice bilo koju od osobina, koje s poslom nemaju veze. Vec je bilo kojekakvih primjera, na primjer ja sam katolik, ili clan neke partije.... Ako to istice kao neku osobinu, onda su mu sanse za posao veoma blizo nuli.
Onoj apsolutnoj.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1739
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 67
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by filmoljupka on pet oľu 29, 2013 12:56 pm

s obzirom da je već za poslen,ako dobro radi svoj posao briga me šta radi doma i u slobodno vrijeme dokle god mi na poslu na priređuje gey parade i sl. i još bi ga vodila u shopping kao savjetnika kesek

filmoljupka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 10.01.2013
Broj postova : 22
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 34
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]