Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by sunce on čet tra 04, 2013 10:40 am

A sad malo ja smajlić
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by silver fox on ned tra 07, 2013 5:47 pm

nikad nisam procjenjivao ljude na temelju sexualnih opredjeljenja ...

čak bi ranije neupitno uvijek obranio napadnutu gay osobu ...

al već duže vrijeme mi ih je pun kuki zahvaljujući njihovim udrugama i cirkusiranju koje više puta godišnje izvode ...

znači :
ak bi svoj afinitet držao u privatnosti svog doma , kao što radi svaki razuman heterosexualac , radio bi za mene bez obzira ko bi to odobravao ili branio ...

u suprotnom , ak bi mi po firmi širio gay fore kak je on ok a svi koji misle drugačije homofobi il nekaj slično dobio bi pedalu isti tren ...

silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.04.2012
Broj postova : 432
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 121
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon tra 08, 2013 11:11 am

ne znam dali bih to mogao usporediti sa kultom vegetarijanstva .....
imam tu jednu na jobu koja upravo to radi , šeta okolo drobi kako je ona ne znam kaj , a mi svi koji jedemo meso nastrani , maltene nenormalni jel jednemo krave ,svinje , kokoši , neki pse i mačke , paukove , cvrčke , žohare ......a
i da smo mi koji jedemo živine totalno nenormalni ..

tako ona širi te vegan fore i mlati samo o tome , nazviajuči nas mesoždere nenormalnima .....
dali bi njoj dao otkaz .......

recimo ona meni ide jebaččki na pedalu , ali jebački , več mi je toliko dosadna da bih joj reko svašta ..
jel davi ,davi ,davi , udavi sa tim glupostima
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Noidan Kirot on pon tra 08, 2013 11:15 am

Ne bi mogao usporediti, vegetarijanci su militantniji.

I da, tvojoj kolegici bi dao otkaz isti čas kad otvori usta.

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon tra 08, 2013 11:18 am

frombr je napisao/la:Ne bi mogao usporediti, vegetarijanci su militantniji.

I da, tvojoj kolegici bi dao otkaz isti čas kad otvori usta.

tako si i ja mislim da su onako prava gerila ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty14 / 99914 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by silver fox on pon tra 08, 2013 3:13 pm

marko je napisao/la:ne znam dali bih to mogao usporediti sa kultom vegetarijanstva .....
imam tu jednu na jobu koja upravo to radi , šeta okolo drobi kako je ona ne znam kaj , a mi svi koji jedemo meso nastrani , maltene nenormalni jel jednemo krave ,svinje , kokoši , neki pse i mačke , paukove , cvrčke , žohare ......a
i da smo mi koji jedemo živine totalno nenormalni ..

tako ona širi te vegan fore i mlati samo o tome , nazviajuči nas mesoždere nenormalnima .....
dali bi njoj dao otkaz .......

recimo ona meni ide jebaččki na pedalu , ali jebački , več mi je toliko dosadna da bih joj reko svašta ..
jel davi ,davi ,davi , udavi sa tim glupostima

da ...

možeš žvakat i stari bambus al ak teroriziraš okolinu kak te mora u toj bedastoći slijediti logično je da će te svako maknut iz svog društva ...
silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Korni on pon tra 08, 2013 9:44 pm

Kada jedes zivo bice pred ocima coveka, normalno je da ocekujes da ti neko prigovori smajlić

Korni
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 21.01.2013
Broj postova : 4
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 50
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by silver fox on uto tra 09, 2013 12:58 pm

nije normalno da ti itko prigovori ...

priroda je ta koja je uredila međusobne odnose živih bića na planeti ...

hranidbeni lanac mora biti u ravnoteži jer ako nije onda se događaju sranja ...

čovjek je svežder ...
silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by m on uto tra 09, 2013 1:04 pm

čovjek je budala !
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by silver fox on uto tra 09, 2013 5:50 pm

istina ... generalizirajući ...
da je pametan uživao bi u životu ...
silver fox
silver fox
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by MadamMM on ned tra 14, 2013 5:32 pm

silver fox je napisao/la:nikad nisam procjenjivao ljude na temelju sexualnih opredjeljenja ...

čak bi ranije neupitno uvijek obranio napadnutu gay osobu ...

al već duže vrijeme mi ih je pun kuki zahvaljujući njihovim udrugama i cirkusiranju koje više puta godišnje izvode ...

znači :
ak bi svoj afinitet držao u privatnosti svog doma , kao što radi svaki razuman heterosexualac , radio bi za mene bez obzira ko bi to odobravao ili branio ...

u suprotnom , ak bi mi po firmi širio gay fore kak je on ok a svi koji misle drugačije homofobi il nekaj slično dobio bi pedalu isti tren ...

U potpunosti se slažem sa ovim! Kratko i jasno! gore

MadamMM
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.05.2010
Broj postova : 56
Reputacija Reputacija : 18
Godina imam : 47
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on sri svi 15, 2013 1:03 am

ako je i kao osoba i kao radnik skroz ok normalno da bi ga zaštitila. a osim tog ako je moj zaposlenik i vidim da je potreban firmi, zašto bi uopće išla otpustiti ga i ne zaštiti ga. a osim tog tko sam ja da idem o njegovoj seksualnoj orjentaciji pričati, ako on nije za da se zna da je gay onda bi samo prikrila to, a ako je za da se zna da je gay pa onda nek priča šta me briga. i onako me se nikada nije ticalo mišljenje drugih ljudi pa ne bi ni po tom pitanju, a kada bi došlo do komplikacija za firmu onda bi dokazala da to šta je gay nema veze s mojom firomom i da je on normalan radnik. nikada nikome ne bih dala zbog njegove seksualne orjentacije otkaz jer je to doista jadno.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty113 / 999113 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by RobinUd on sri svi 15, 2013 8:31 am

Steta sta ih nema vise na svijetu... bar jedno 30-40%....
kako bi zene smanjile kriterije za onaj "ostatak"...
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1739
Reputacija Reputacija : 184
Godina imam : 67
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Krsto on pet lis 04, 2013 10:08 am

Ako zna raditi koga briga šta je.
Krsto
Krsto
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.11.2010
Broj postova : 44
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 45
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]