Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homosexualac na vašoj platnoj listi.

+40
m
silver fox
sunce
okasa
WEYLAND-YUTANI
Noidan Kirot
damfisk
The Guardian
bokaso1
lenny
pustinja
Teo
Iron Man
slavonka
rider331
Hunnerkongen
modestyblase
Dr.Kiyu
drGspot
zbracun
Robot3
filmoljupka
RobinUd
fpn
Aspro
LaLa_Whatever
Mary
FALKON 2
Neu
Layla
evitaa
Prop
eva kant
shakti
Hell
diabolik.
tanuki
Ive
shaka.zulu
44 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 7:55 pm

baš mi šaraf treba,
a zašto ti toliko pizdiš?
koji ti je kurac,
fiškal pa nervozan,
jes imaš svjetlih trenutaka, ali ovo ti baš ne treba!
zašto,
pa ljudi smo,
skuliraj se malo ili odjebi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 7:55 pm

Gle Fiskala al se uzbudio
ko magarca sada mene vidi
da se "jebem" stalno meni kaze
a pitam se kako se ne stidi....

Za Magarca znacenja su razna
U magarca pogolema ruka
pa na temi o poslu Pedera
dal me vredja il bi da se fuka....

Po nacinu kako se ponasa
sve mi lici da je prava cura
koja kad mu neko protivreci
on zamislja da mu kur# gura.....

Moj Cveticu, nije to u redu
Ne mrzi te ko te ovde kudi
Imas curu pa uzivaj malo
Muske vijas to me stvarno cudi....



By B

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 7:58 pm

Stoko bezobrazna četnička, mrš u tri pičke materine, smeće kukavičko, pičko najobičnija, govno jadno žalosno, jebo ti pas i oca i mater stosedamdeset puta u prkno.

Wink
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by damfisk uto tra 02, 2013 8:00 pm

tanuki je napisao/la:baš mi šaraf treba,
a zašto ti toliko pizdiš?
koji ti je kurac,
fiškal pa nervozan,
jes imaš svjetlih trenutaka, ali ovo ti baš ne treba!
zašto,
pa ljudi smo,
skuliraj se malo ili odjebi!


Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 20177
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 8:11 pm

damfisk je napisao/la:



Mrš u tri pičke materine, đubre četničko. Otac ti je peder, stoko bezobrazna neodgojena, pička ti materina da ti pička materina, smeće smrdljivo, kretenčino, stoko, govnaru.

papa

Jaoooo, Damfi pa jel to lepo.... Jel to kultura o kojoj pricas..... Cek da psovke analiziramo....

"Mrš u tri pičke materine"
"đubre četničko"
"Otac ti je peder,"
"stoko bezobrazna neodgojena"
"pička ti materina da ti pička materina"
"smeće smrdljivo"
" kretenčino"
"stoko"
"govnaru"


9 psovki u jednoj recenici.... Ja se kladio da mozes bolje.... Koji ti je Damfi, pa daj se koncentrisi malo.... Ajde, mozes ti bar 15 psovko po recenici.... Ja se kladio u 2litre piva i 1kg cevapa da ces popizdeti i da ces me izvrdejati naj strasnije a ti se zajebavas.....
Nije to u redu Damfi, razocaro si me.....

(mogu ja da ti pokazem kako se psuje i vredja ali se nebi vredelo za opkladu....) Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 8:15 pm

damfisk je napisao/la:Stoko bezobrazna četnička, mrš u tri pičke materine, smeće kukavičko, pičko najobičnija, govno jadno žalosno, jebo ti pas i oca i mater stosedamdeset puta u prkno.

Wink

Obaozavam kad koristis SRPSKE RECI ali ona stare, izvorne.... Da se razumemo....
(Jeli, a jel ti nije lakse bilo COPI posto si samo izvrteo red deci u recenici.....? Laughing )

Ajde Damfi, daj malo od sebe , nemoj da izgubim opkladu veceras..... Mozes to da psujes mnogo bolje, ovo je buranija....... Laughing Laughing Laughing


Uvredi me Damfi sada
svasta mi je reko ruzno
u tri lepe oterao
pa je moje srce tuzno....

Nevoli me vise Damfi
dok me tako strasno vredja
a ja sam ga bas voleo
rado sam ga gledo sledja

Sve trenutke, lepe, drage
sto smo skupa proziveli
bacio je on podnoge
sad nas strasna psovka deli.....

By B




Zadnja promjena: bokaso1; uto tra 02, 2013 8:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 8:15 pm

damfisk je napisao/la:Stoko bezobrazna četnička, mrš u tri pičke materine, smeće kukavičko, pičko najobičnija, govno jadno žalosno, jebo ti pas i oca i mater stosedamdeset puta u prkno.

Wink
stvarno mi nije jasno što ti ovo treba,
jest forum zajebancija,ali da se kao pravnik daš toliko isprovociratiili ti je stvarno malo čudno,
biti na forumu pa tražiš hlađenje?
ali moram reći da su uvrede prilično kreativne,
ovo mrš u tri pičke materine mi baš i nije jasno, otkud sada tri?
govno jedno žalosno,
pretpostavljam da si tu stručnjak jer stalno stavljaš smajliće sa govnima, pa me baš zanima kakvo je žalosno govno? tvrdo ili meko, možda ljuto zbog čili papričica, dakle koje je to žalosno?
a završna psovka mi je vrlo kreativna pas i oca u prkno stosedamdeset puta!
otkuda tih stosedamdeset, umirem od znatiželje!
zašto ne dvesto ili tristo već baš stosedamdeset?
e sad što ga nazivaš stoko četnička, i ja sam to nekoliko puta pomislio ,ali nisam napisao, ali smeče kukavičko sigurno nije, jer unatoč svih uvrijeda i dalje je na ovom forumu,
jednnom rijeći boksi te je nakautrao totalni knock down Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 8:29 pm

Tanuki, a vidi koliko njega malo moze da izvede iz takta.... Odma pocne da vredja kad se neko nasali na njegov racun....


Tanuki, NISAM CETNIK jer se trudim da znam sta je CETNIK a ne da LUPAM...

OVO STO SAM JA NE MOZE DA BUDE CETNIK SVE DA HOCE..... Tako da se ne morate bojati, da je Bokaso Cetnik.....
Vidi to sto vam ja napisem neke stvari bez uvijanja ne znaci da sam cetnik... Jedino sto vama to je jako cudno jer to niste culi ALI STVARNO TO NA ZNACI DA SAM CETNIK.....

Tanuki, odkud znas, mozda je covek u pravu, pa kriminalac, cetnik , lazov, sta moze biti osim kukavica....... Laughing

(tanuki, izgubicu pivo i cevape ako ne pocene da me vredja ode muke.... Pusti coveka da ne moram ja da placam.... Ovo je nista , moze on mnogo bolje.......) Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 8:49 pm

boksi ti si meni rado viđen lik kada se god pojaviš na ovom forumu,
jer tvoji napisi su šala,
tvoje stihove uvjek rado pročitam,
ustaše i četnike ,pretpostavljam, da ih i ti i ja želimo staviti u ropotarnicu povijesti!
da ti si veseljak otvorenog srca i radje bi se našao s tobom na pivu i čevapima nego sa demfijem,
ali nekako mi je žao i njega,
eto završio je škole po kojima bi trebao biti cool, a tako lako je podložan provokaciji!Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by bokaso1 uto tra 02, 2013 9:05 pm

Tanuki ja bi jako voleo da se nije nista desilo ovde i da ne postoje ni jedni ni drugi.... Da hrvati nisu bili alat Katolicanstva a Srbi ENGLEZA i Francuza.....

No eto tako pivu i cevape moze Tanuki jedino sto imam malo vise obaveza pa je to utopija ali pozitivno te ocenih I AKO MI NEPOSLA EMAIL.....



Ma i meni je zao Damfija, jako brzo plane pa pokaze svoju mrznju prema SRBIMA..... Tanki prosto mi je neprijatno na momente.....
jedino zbog njegove prepotentnosti i ponasanja mi je gust da se nasalim sa njime....

Jedino sto on ne zna da se sali vec samo zna da psuje i vredja..... Pa meni ne smeta i ako je homoseksualac , salimo se samo....
ne mora da mi se ispoveda , neka bude sta zeli i nek spava skim hoce... Ako spava sa muskima to je ipak intima i nebi se mesao..... Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Neu uto tra 02, 2013 9:33 pm

Damfisk, ban na 18 dana zbog vrijeđanja, psovanja i spamanja.

Bokaso ban na 6 dana zbog pisanja pjesme koja damfiska naziva pederom.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by slavonka uto tra 02, 2013 9:51 pm

Pa s kim ću sad pisat??
slavonka
slavonka
Junior
Junior

Registriran/a : 04.02.2011
Broj postova : 913
Reputacija Reputacija : 44
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 9:58 pm

misllim da nisi u pravu što se tiće boksija,
ako neko jest peder onda jest, to nije uvrijeda,
s ovim banom boksija pokazuješ da si homofob!
ako netko nije peder, onda ne vidim razloga zašto bi se uvrijedio,
ako je boksi imao pogrešno viđenje ( a meni se čini da nije) onda se može ispričati!
ovaj tvoj ban boksiju samo istiće homofobnost, nekoga nazvati pederom, nije uvrijeda, jer peder ili jest ili nije,
ako mene netko nazove pederom to za mene nije uvrijeda, ja samo mogu odgovoriti da nisam, a da jesam rekao bi da jesam!
peder je muška osoba homoseksualnih sklonosti, ako jest onda će to i priznati a ako nije može se samo nasmijati i reći sorry kriva procjena,
dakle pederi taj pojam ne smatraju za uvrijedom, zbog ćega si se ti našla mjerodavnom da štitiš demfija, ako ga je boksi nazvao pederom?
ako za nekog misliš da je peder i kažeš da je peder,onda to nije uvreda, a onaj koji nije peder može reći :
izvini krivo si procjenio!
za tvoju informaciju pederi više vole da ih se zove pederima nego homoseksualcima!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 10:06 pm

slavonka je napisao/la:Pa s kim ću sad pisat??
pa ja sam još uvijek tu Laughing
eto i mene nekad pukne danekog izvrijeđam i dobijem ban i odmorim se malo od foruma,
pa je tako valjda veselilo i demfija Very Happy
ali eto forum je postao takav kakav je Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by slavonka uto tra 02, 2013 10:38 pm

O svemu, pa i o homoseksualnosti, može se pisati, a da se nitko ne vrijeđa.
Ne vidim čemu to.
Imamo pravo na različita mišljenja, zar ne?
slavonka
slavonka
Junior
Junior

Registriran/a : 04.02.2011
Broj postova : 913
Reputacija Reputacija : 44
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Gost uto tra 02, 2013 10:42 pm

tanuki, opet si pizdariju napravio i zavadio ljude kiša Zločesti osmijeh

shaka.zulu je napisao/la:Biste li vi zaštitili dobrog radnika i dobru osobu od progona primitivaca?
naravno da bih koliko je to u mojoj moći
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 11:12 pm

pa naravno, znaš da sam dobra kuhača,
eto i neu je pokušala, pa stalno pominje photoshop na moj komentar slika, ali ona nije ni približno dobra kuhača kao ja Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by tanuki uto tra 02, 2013 11:21 pm

slavonka je napisao/la:O svemu, pa i o homoseksualnosti, može se pisati, a da se nitko ne vrijeđa.
Ne vidim čemu to.
Imamo pravo na različita mišljenja, zar ne?
pa naravno,
makijaveli kaže:
uvrijeda pogađa onog tko je izgovara,
ali vidiš baš je nekakav gušt vidjeti da neko baš popizdi, izgubi kontrolu,
eto moj nesuđeni prijatelj markec se dugo hranio s tim, bio je aktivan dok je mislio da mi može dignuti živac, sad kad mi je u ignoreu više nije aktivan forumaš,
eto meni je demfi poslao poruku na engleskom, ostani miran i odjebi, ja sam prihvtio tu poruku i daleko prije, a da ju je on prihvatio nebi bio baniran! Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty700 / 999700 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by WEYLAND-YUTANI sri tra 03, 2013 12:22 am

Po meni je to cisto glupo pitanje...zasto ne? Tko sam ja da sudim tko je kaj? Ako izvršava radne zadatke,mene kao poslodavca ne zanimaju privatne osobne stvari.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty133 / 999133 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Noidan Kirot sri tra 03, 2013 2:27 am

tanuki je napisao/la:misllim da nisi u pravu što se tiće boksija,
ako neko jest peder onda jest, to nije uvrijeda,
s ovim banom boksija pokazuješ da si homofob!
ako netko nije peder, onda ne vidim razloga zašto bi se uvrijedio,
ako je boksi imao pogrešno viđenje ( a meni se čini da nije) onda se može ispričati!
ovaj tvoj ban boksiju samo istiće homofobnost, nekoga nazvati pederom, nije uvrijeda, jer peder ili jest ili nije,
ako mene netko nazove pederom to za mene nije uvrijeda, ja samo mogu odgovoriti da nisam, a da jesam rekao bi da jesam!

Nemaš pravo, to jest vrijeđanje.
To što bi ti priznao da jesi ne obvezuje sve članove da postupe tako.
Da li je netko peder ili nije to je njegova osobna stvar koju ne mora dijeliti s forumom.

Dakle uvrijeda je i ban je zaslužen.

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Hunnerkongen sri tra 03, 2013 6:50 pm

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:Po meni je to cisto glupo pitanje...zasto ne? Tko sam ja da sudim tko je kaj? Ako izvršava radne zadatke,mene kao poslodavca ne zanimaju privatne osobne stvari.

Nažalost, teoretski je to točno, praktično više nije.

Danas poslodavce sve više zanima privatan život radnika, kao, da ne ruše ugled i imiđ tvrtke. Pa tako prate ljude po društvenim mrežama, pa ih zanima kakva stajališta ljudi imaju i što zagovaraju, društveni život, hobiji, i takve stvari.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty39 / 99939 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Noidan Kirot sri tra 03, 2013 6:56 pm

Hunnerkongen je napisao/la:

Nažalost, teoretski je to točno, praktično više nije.

Danas poslodavce sve više zanima privatan život radnika, kao, da ne ruše ugled i imiđ tvrtke. Pa tako prate ljude po društvenim mrežama, pa ih zanima kakva stajališta ljudi imaju i što zagovaraju, društveni život, hobiji, i takve stvari.

Nama je ovdje postavljeno pitanje kako bi postupili da smo poslodavci.

Iako je točno sve što si napisao ja kao poslodavac to ne bih radio.

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Hunnerkongen sri tra 03, 2013 6:58 pm

Da, znam. Samo sam ukazao na surovu realnost.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty39 / 99939 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by okasa sri tra 03, 2013 7:08 pm

Ako čovjek dobro radi svoj posao, kakve veze ima.

okasa
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.05.2012
Broj postova : 28
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 1944
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty Re: Homosexualac na vašoj platnoj listi.

Postaj by Noidan Kirot sri tra 03, 2013 7:13 pm

Hunnerkongen je napisao/la:Da, znam. Samo sam ukazao na surovu realnost.

To znamo unatrag par godina. Veliki Brat nas posmatra, kontrolira za koga navijamo, s kim se družimo, šta jedemo, čita ispise SMS-ova i telefonskih razgovora... Totalna kontrola.

Noidan Kirot
Trajno baniran/a

Registriran/a : 22.12.2009
Broj postova : 392
Reputacija Reputacija : 73
Započeo/la tema :
Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Homosexualac na vašoj platnoj listi. - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.