Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZARADA NA INTERNETU

Go down

ZARADA NA INTERNETU Empty ZARADA NA INTERNETU

Postaj by anonim123 uto stu 10, 2009 1:17 am

pogledajte:

evo malo da vam pojasnim,

stvarno se moze zaraditi, vasa zarada zavisi isljucivo od vas

ja recimo sada zaradjujem oko 100$ mesecno a bavim se sa ovim tek dva meseca...sto ste duze u ovome i zarada ce vam se povecavati, ja planiram da za 2-3 meseca povecam svoju zaradu na 300-400$ mesecno a i vi mozete tako

Nemojte da mislite da je nesto nelegalno, mnogo ljudi se bavi s ovim, cak su ostavili i svoje radno mesto da bi se bavili sa ovim a mislim da je to dovoljan dokaz da se moze zaraditi......a i zar ne kazi svi da je internet buducnost..pomislite koliko je ljudi dnevno na netu, ne verujem da postoji samo radi nase zabave.....Iskoristite internet i povecajte svoj budzet

treba samo da odvojite 20-30 minuta dnevno i to je to

nista ne mozete izgubiti ako probate

imate moj msn ovde, dodajte me pa da pocnemo

cekam

anonim123
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 08.11.2009
Broj postova : 5
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
ZARADA NA INTERNETU Empty0 / 9990 / 999ZARADA NA INTERNETU Empty

[Vrh] Go down

ZARADA NA INTERNETU Empty Re: ZARADA NA INTERNETU

Postaj by Gost uto stu 10, 2009 2:15 am

ma da. ne mogu vjerovat da siris ta sranja. tvoja zarada se sastoji od toga da napravis nekoliko satelita koji ce siriti ove gluposti i uplatiti odredjenu lovu za odredjeni proizvod, kao npr neki edukacijski cd. ti zgrces lovu a oni sitnise.

radim preko neta kao dizajner za americke firme. i to je rad preko interneta.
a ovo sto ti drobis, je monopol i iskoristavanje. ne nasjedajte na ovakve osobe a ni na ovakve fore. sva lova ovako ionako ide njemu. obicni spam.

oprosti kolega ali skuliraj se. u hrvatskoj se gradjani okupe i umlate likove poput tebe jer zaradjuju tako da prevare drugu osobu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.