Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znate li sami instalirati windowse

+27
Prop
Iron Man
Lojze
evitaa
jasim
Narco
pustinja
Hate
stitch
KOLERIN
Amyicha
walter
mala_lutkica
Ecstasy
tanuki
log123
Optimyst
Turrican
gio_deluxe
Mass
daidza
goc
Love
THUNDER_DINIX
Hitman
Sasuke
Neu
31 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by tanuki ned lip 07, 2009 8:27 pm

A šta su to windowsi-nemam ih pojma instalirati, a hvata me panika kad se moram i približiti pc-u-moram razmišljati i kako se ugasi Laughing
A dali slučajno znate da se os x ne treba defragmentirati smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost ned lip 07, 2009 8:33 pm

nisam to znao..........znam da ubuntu netreba neznam

btw ajd na ovoj temi mal napiši nešto o mac-u ak ti nije problem,
čini mi se da si jedini na forumu koji se kuži tj koji radi sa njim.....

https://friendship.forumcroatian.com/za-napredne-kompjuterase-f99/mac-os-x-t5053.htm
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Neu pon lip 08, 2009 7:36 am

Gabrijel je napisao/la:a dal si ga defragmentirala skoro?

nisam Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pon lip 08, 2009 3:59 pm

a da pokušaš Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Ecstasy čet kol 20, 2009 6:43 am

Imo sam prije mac, no swe je wiše usporawao, kočio, zaleđivo ekran i još mnogo problema, tako sam se vratil na svoj rodni xP. I znam sam instalirat windowse.
Ecstasy
Ecstasy
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 362
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty8 / 9998 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 20, 2009 9:52 am

najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by mala_lutkica pet ruj 18, 2009 4:50 pm

cure slabije znaju nego dečki

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty97 / 99997 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 4:53 pm

instalirati windowse, bios, sastaviti racunalo od djelova, podesiti pinove na matičnoj, podesiti bios, instalirati sve komponente ... uglavnom sredim sve. sebi sam tako sastavio jedno racunalo jer me zanimalo koliko je to komplicirano. mačji kašalj.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 4:53 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing

mislis 650 kn? Laughing
150 kn smao frendovima naplatis ili poznanicima. Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 5:00 pm

Abbath je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing

mislis 650 kn? Laughing
150 kn smao frendovima naplatis ili poznanicima. Laughing
No a ja uvjek gratis......... Mad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 5:03 pm

Gabrijel je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing

mislis 650 kn? Laughing
150 kn smao frendovima naplatis ili poznanicima. Laughing
No a ja uvjek gratis......... Mad

cccc.... nemoj vise. sama instalacija windowsa sa drievrima i podesom biosa ti dodje 700 kn kao usluga i ako trazis instalaciju windowsa u info firmi u kojoj kupujes racunalo 700 kn veca cifra racunala ce ti biti, widowsi su od 900 do 1200 kn ovisi koji paket. ja sebi uvijek kupim prazno racunalo tako si ustedim negdje oko 2000kn uvijek.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by walter pet ruj 18, 2009 5:04 pm

Da...time se bavim kada ne radim ono što najviše volim...znači popravljam, instaliram, sklapam... itd
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty80 / 99980 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Turrican pet ruj 18, 2009 5:48 pm

Abbath je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing

mislis 650 kn? Laughing
150 kn smao frendovima naplatis ili poznanicima. Laughing
No a ja uvjek gratis......... Mad

cccc.... nemoj vise. sama instalacija windowsa sa drievrima i podesom biosa ti dodje 700 kn kao usluga i ako trazis instalaciju windowsa u info firmi u kojoj kupujes racunalo 700 kn veca cifra racunala ce ti biti, widowsi su od 900 do 1200 kn ovisi koji paket. ja sebi uvijek kupim prazno racunalo tako si ustedim negdje oko 2000kn uvijek.
dobro mu kažeš, to je dugotrajan posao ako sve želiš napraviti kako spada i podesiti bilo da se radi o stolnom ili prijenosnom računalu.
Koliko puta su oni kojima sam to radio pizdili, recimo susjed kupi laptop bez OS-a i ičeg (a driveri se moraju skidati sa neta nema ni CD) i onda pizdi nakon 2h što još nisam gotov, i još mu besplatno sve radim dole

A baš slagati PC to nebih više nikome, ljudi ne shvaćaju da to traje cijeli dan (lako za hardverski dio ali softverski, sve posložiti i namjestiti da bude tip-top, automatska defragmentacija itd.)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty55 / 99955 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 5:55 pm

Turrican je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:najjace mi kad netko ne zna, zovu nekog i taj im uzme 150 kn Laughing

mislis 650 kn? Laughing
150 kn smao frendovima naplatis ili poznanicima. Laughing
No a ja uvjek gratis......... Mad

cccc.... nemoj vise. sama instalacija windowsa sa drievrima i podesom biosa ti dodje 700 kn kao usluga i ako trazis instalaciju windowsa u info firmi u kojoj kupujes racunalo 700 kn veca cifra racunala ce ti biti, widowsi su od 900 do 1200 kn ovisi koji paket. ja sebi uvijek kupim prazno racunalo tako si ustedim negdje oko 2000kn uvijek.
dobro mu kažeš, to je dugotrajan posao ako sve želiš napraviti kako spada i podesiti bilo da se radi o stolnom ili prijenosnom računalu.
Koliko puta su oni kojima sam to radio pizdili, recimo susjed kupi laptop bez OS-a i ičeg (a driveri se moraju skidati sa neta nema ni CD) i onda pizdi nakon 2h što još nisam gotov, i još mu besplatno sve radim dole

A baš slagati PC to nebih više nikome, ljudi ne shvaćaju da to traje cijeli dan (lako za hardverski dio ali softverski, sve posložiti i namjestiti da bude tip-top, automatska defragmentacija itd.)

definitivno. ja covjece kad se isto sjetim kad sam drustvu i njihovim starcima sve to sredjivao. ajme nikad vise. ugradnja je jos zanimljiva ali software instalacija i podesavanje je dosadno i monotono. nikad ebsplatno vise ikome ista od toga raditi ne treba. ljudi misle to je tik posla. je, oduzme ti cijeli dan vremena ako se radi o kompletu.

tako nedvno isto frend kupio laptop bez drivera, smao sma mu sredio bios, formatirao diskovlje, instalirao windowse, bacio osnovne drivere, kad je trebalo instalirati maticnu i zvuk i kad je rekao d ani za to nema drivere, rekoh nek nabavi od kolege ili nekog tko ima istu marku lapa, naplatio 400kn i caos. sve stima smao sto nema zvuka hebiga. ma takvih se ne treba ni primati, samo se nazivciras na gluposti. gore
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost pet ruj 18, 2009 5:56 pm

ma znam da je tako,kad mi je buraz kupio komp i htio kupit vistu tražili mu 1100 kuna(ako se ne varam) za nju i 500 kuna da ju oni instaliraju...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Amyicha sub ruj 19, 2009 10:31 am

ne, ali mogla bih se naučiti jednom Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by KOLERIN sub ruj 19, 2009 4:25 pm

da znam sam sve napraviti smajlić laganica Razz bolje sam nego da platiš onim konjevima u servisu 200-300kn da ti slože windowse Wink
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 5:31 pm

Znam. Do sad preko 500 puta hh
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by stitch sri ruj 01, 2010 5:48 pm

Znam, i rado uzimam 100-150kn drugima za to.
stitch
stitch
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 09.02.2010
Broj postova : 1021
Reputacija Reputacija : 429
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty15 / 99915 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 6:39 pm

a jebate....pa zar sam stvarno ja jedina budala koja radi gratis kiša
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 6:41 pm

stitch je napisao/la:Znam, i rado uzimam 100-150kn drugima za to.
a ne bu valjda đabe hh
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Hate čet ruj 23, 2010 1:09 am

da mi je znat tko to ne zna Znate li sami instalirati windowse - Page 2 272762 možda mali postotak ne zna
preko dos-a i napravit nove particije... i sl. pizdarije u dos-u, ali
ovak instalirat mislim da svi znaju. Znate li sami instalirati windowse - Page 2 265664
Hate
Hate
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 25.05.2010
Broj postova : 8686
Reputacija Reputacija : 791
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty245 / 999245 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost čet ruj 23, 2010 1:11 am

Bella Cullen je napisao/la:da mi je znat tko to ne zna Znate li sami instalirati windowse - Page 2 272762 možda mali postotak ne zna
preko dos-a i napravit nove particije... i sl. pizdarije u dos-u, ali
ovak instalirat mislim da svi znaju. Znate li sami instalirati windowse - Page 2 265664

Laughing nije istina Laughing
ima takvih budala da mi dođe da se ubijem jao Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by pustinja čet ruj 23, 2010 4:49 am

trudim se, trudim i nije da ne ide, samo ne razmem kaj stvarno ima korisnika koji to ne znaju i koji za to zbroje neke novce.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Gost čet ruj 23, 2010 2:02 pm

pustinja je napisao/la:trudim se, trudim i nije da ne ide, samo ne razmem kaj stvarno ima korisnika koji to ne znaju i koji za to zbroje neke novce.
itekako ima kavica
danas ja moram do jednog vidjet šta je napravio sa kompom.
dva dana me već zove i govori kako mu je komp usporen. fiju
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Znate li sami instalirati windowse - Page 2 Empty Re: Znate li sami instalirati windowse

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.