Hakeri napadaju - Hakerski napadi

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty hakeri u računalnom sustavu

Postaj by Lenica on pon vel 04, 2013 12:08 am

hakeri su mi upali u računalni sustav te ja to znam već dugo ali mi ne smeta što taj netko drugi zna sve sa kime sam se dopisivala na emailu, šta sam i kad sve googlala, nemam tajni, cak su jednom neki meni nepoznati trazili neki ceh, račun i sta li sve ne

ali zar mislite da bi se jedan neživi i virtualni svijet trebao ozbiljno shvaćat?
oču reć, znam da mi je računalo hakirano već dugo, znaći dopuštam ti namjerno da vidiš sve sta googlam

smajlić

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2612
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty Re: Hakeri napadaju - Hakerski napadi

Postaj by THUNDER_DINIX on pon vel 04, 2013 9:16 am

ma nije ti to dovoljno što ti mail čitaju, pa moraš kameru postavit u wc da te gledaju kako piškiš

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty Re: Hakeri napadaju - Hakerski napadi

Postaj by Lenica on uto vel 05, 2013 5:42 pm

očito me netko mrzi smajlić možda mi netko želi da nestanem, kaže jedan "inžinjer,, da voli lijepe i pametne, ako ima lijepo lice oprosti joj se pa neka je i malo glupasta, ako ima prosječno lice onda joj se gleda svaka mana uz sve druge kvalitete, ti "inžinjeri,,

znam da je bija neki članak kraj 10-og mjeseca 2012-e, i znam da mi taj želi sve najgore

zašto nisam tila? jer ima
plavušu kraj sebe

kakva sam

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Lenica on uto vel 05, 2013 5:58 pm

nadam se da to nije onaj
inžinjer iz autoškole, mislim
da nebi imalo smisla, oženjen je

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Zločesti Ivek on sri vel 06, 2013 7:24 pm

hahahaha hh1
o čemu ti misa
Zločesti Ivek
Zločesti Ivek
CroFriends premium Ivek
CroFriends premium Ivek

Registriran/a : 27.09.2012
Broj postova : 401
Reputacija Reputacija : 32
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 16, 2014 5:23 am

U svjetlu nedavnih ,još nerazjašnjenih okolnosti o nestanku Margy, prikladna tema.
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Iron Man on čet sij 16, 2014 2:00 pm

Ko zna, možda i nije hakerski napad misa

Sva pravila CroFriends foruma|Istekao rok trajanja kartona|Knjiga pohvala CroFriends foruma i forumaša| Knjiga žalbe|Mišljenje forumaša o kartonima i banovima| Upute za forumaše |CroFriends Team|
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty336 / 999336 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Chulpan on čet sij 16, 2014 2:26 pm

Hakeri ne sjebu nick nego preuzmu njegove opcije i koriste ga paralelno s domacinom.
Hakeri uglavnom idu na admine, ne na nebitne clanove poput margy. kao

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 39
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on čet sij 16, 2014 8:42 pm

Ako je i bio hacker uspio je tek injectati delete SQL query i obrisati Margy (možda čak i slučajno), ali pristup ničemu nije dobio. Btw 1970 vrijeme registracije je zapravo Unix epoch a prikazuje se "kao fol" jer podatka o registraciji (više) nema u bazi.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty55 / 99955 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet sij 16, 2014 8:47 pm

a jel se može vratit nick?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on čet sij 16, 2014 8:50 pm

Mogu ovi iz forumotiona tamo gdje si im se javila (bar djelomično vratiti). Koliko vidim na forumu sada istražuju oko toga (i njima je čudno).

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)

Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty55 / 99955 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on čet sij 16, 2014 9:32 pm

Turrican je napisao/la:Ako je i bio hacker uspio je tek injectati delete SQL query i obrisati Margy (možda čak i slučajno), ali pristup ničemu nije dobio. Btw 1970 vrijeme registracije je zapravo Unix epoch a prikazuje se "kao fol" jer podatka o registraciji (više) nema u bazi.

kako ubaci tu skriptu?

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty889 / 999889 / 999Hakeri napadaju - Hakerski napadi - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on pet sij 17, 2014 4:58 pm

Šta ja znam. Pitaj ga. Ako je uopće i bio hacker.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]