Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDP

+30
m
pustinja
Dorian Gray
Amante
scorpio57
FALKON 2
diabolik.
Love
shakti
Luxe
The Guardian
Skiper1
walter
Neukrotivi pastuh
Arnold Šrafncinger
4 od 1
Ecstasy
H[a]D
eva kant
mrkyblu
Optimyst
Alien
Prop
evitaa
Neu
WEYLAND-YUTANI
tanuki
THUNDER_DINIX
goc
Hell
34 posters

Stranica 2 / 14. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

SDP - Page 2 Empty Re: SDP

Postaj by tanuki sub srp 25, 2009 8:18 pm

Cylon je napisao/la:..pa jesma član.. ali ipak treba faks proči . a nežeim ga proči s vezama i sličnim glupostima..
a jesi li čuo za ono- cilj opravdava sretstvo!
ak želiš biti političar odmah zajbi poštenje- inače nema šanse da uđeš u tu branšu!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty700 / 999700 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell ned srp 26, 2009 9:41 am

...pa čuda se događaju tanuki...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty497 / 999497 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu ned srp 26, 2009 9:56 am

ne volim baš SDP,ni HDZ ni ostale

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty999 / 999999 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell ned kol 23, 2009 5:45 pm

usput izgleda da Bandić isto gleda prema pantovčaku, a ako se kandidita leti iz SDP-a

Milanović, Čačić i Jakovčić predstavili gospodarske mjere za izlazak iz krize
Smanjenje javne potrošnje, rasterećenje gospodarstva i rada, uvođenje poreza na luksuz, fiskalna decentralizacija te jačanje lokalne i regionalne samouprave glavne su točke gospodarskog programa za izlazak Hrvatske iz krize koji su u Šibeniku na konferenciji za novinare predstavili predsjednici SDP-a Zoran Milanović, HNS-a Radimir Čačić i IDS-a Ivan Jakovčić.

Šibenski sastanak oporbenih čelnika i njihovih suradnika nastavak je sastanka u Kastvu od prije mjesec dana, a ovaj su put razgovarali o gospodarskim temama i budućnosti hrvatskog razvoja, rekao je Milanović. Istaknuo je kako nije bilo riječi o raspodjeli fotelja jer "o takvim stvarima ne razgovaraju".

"Kroz prizmu gospodarstva razgovaralo se i o fiskalnoj i monetarnoj politici. Naš zajednički stav je da je javna potrošnja u Hrvatskoj enormna. Ako Hrvatska želi dalje, ako želi biti bogatija, onda je potrebno značajno porezno rasterećenje gospodarstva i rada uz istovremeno opterećenje kapitala i luksuza", rekao je Milanović.

Za razliku od onih, kako je rekao Milanović, koji bi htjeli "preko koljena, dva mjeseca nakon izbora ukinuti određene općine", SDP, HNS i IDS smatraju kako to jest tema za razgovor, ali jedna od posljednjih.

"Mi se zalažemo za veću lokalnu i regionalnu autonomiju, za više novca, ali i više odgovornosti i ovlasti jer tako funkcionira i Europa", zaključio je Milanović.

Predsjednik HNS-a Radimir Čačić istaknuo je kako je nedopustivo da već 19 godina propada milijarde eura vrijedna državna imovina te da ona nije "u razvojnoj funkciji Hrvatske".

"Državna imovina, od Brijuna do Prevlake ako govorimo samo o turizmu, djelotvoran je instrument za aktiviranje razvoja ove zemlje. To vidimo kao dio odgovora na pitanje kako istovremeno smanjivati državni proračun, a s druge strane razvijati zemlju i zadovoljiti visoke socijalne standarde za koje se zalažemo", rekao je Čačić, ističući da će te tri stranke dolaskom na vlast odmah ukinuti krizni porez.

"Transparentnom javnom nabavom i borbom protiv korupcije moguće je ostvariti značajne uštede. Ako pogledate što se i kako događalo u javnoj nabavi u HŽ-u, HAC-u ili HEP-u, može se reći kako se tu može ostvariti proračunska ušteda preko tri milijarde kuna. Cestovna infrastruktura, primjerice, skuplja je 50 posto zbog korupcije ili nesposobnosti ove Vlade", ustvrdio je Čačić.

"Energetski razvoj Hrvatske velikim dijelom će se temeljiti na obnovljivim izvorima energije", rekao je predsjednik IDS-a Ivan Jakovčić. Ističući važnost uvođenja fiskalne decentralizacije, rekao je kako "županije, gradovi i općine s obzirom na sadašnju visoku centralizaciju države ne mogu biti motori razvoja".

Na novinarski upit o sudbini kriznog poreza na Ustavnome sudu Milanović je odgovorio da bi suci Ustavnoga suda o nekom slučaju trebali govoriti svojim presudama, a ne na konferencijama za novinare. "Krizni porez je nemoralan, no SDP će poštovati odluku Ustavnoga suda", istaknuo je.

Za najavljene sindikalne prosvjede u rujnu Milanović je rekao da su oni "legitimno pravo izražavanja nezadovoljstva, no u njihovoj organizaciji SDP ne sudjeluje".

Jakovčić je pak istaknuo kako je sadašnje okupljanje oporbe drugačije od onoga iz 1999. i 2000. godine jer je tada u koaliciji bilo i nekih koji su "držali fige u džepu".
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa ned kol 30, 2009 7:02 pm

podržavam politiku SDP i sigurna sam da je i mandat na sljedečim izborima neupitno SDP-ov.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty0 / 9990 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned kol 30, 2009 9:56 pm

evitaa je napisao/la:podržavam politiku SDP i sigurna sam da je i mandat na sljedečim izborima neupitno SDP-ov.

..suptilan smrad sam odmah osjetil.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty133 / 999133 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell pon kol 31, 2009 8:01 am

:guzi ..nemoj mi to tu pisati
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost pon kol 31, 2009 8:12 am

Cylon je napisao/la:IMA SVAČEG TU , ALI NEMA O NJIMA DIREKTNO!

PODRŽAVATE LI NJIHOVU POLITIKU?
JESTE LI MOŽDA ČLAN STRANKE?
ŽELITE LI DA SDP DOBIJE MANDAT NA SLJEDEČIM IZBORIMA?

SDP - Page 2 20070527134457p_sdp(1)

bilo bi lijepo. zasto?

kad je sdp bio na vlasti bdp je rastao, posao je cvao, gospodarstvo je cvalo, socijalne prilike su bile stabilnije i najmanje nezaposlenih je bilo. cisto zato sto je glavni dio novca iz proracuna isao u gospodarstvo i zaposljavanje.

kad je hdz opet dosao na vlast bdp je odmah drasticno pao sto znaci da se dolaskom hdz na vlast odmah zatvorila pipa za gospodarstvo i zaposljavanje, knjige su odmah poskupjele, obrazovanje je odmah poskupjelo, ulagalo se smao u rpomet, mostove,tunele i ceste. jednom rjecju hdz ulaze samo u dalmaciju dok ostali dio hrvatske crkava. broj nezaposlenih je narastao na 500 000, socijoloske prilike su postale uneravnotezene a to se sve dogodilo prije ove krize. jednostavno hdz ima previse neobrazovanog kadra, sto vam je i primjer da obicna radio voditeljica vam vodi cijelu drzavu. apsurd, nezna ni dvostruki razlomak izracunati.
druga stvar hdz ima naslov demokracija - medjutim ono sto hdz radi i po djelima hdz-a oni nemaju veze sa demokracijom vec cistim komunizmom. kad god je sdp ztrazio raspis referenduma o vaznim odlukama i stvarima, da gradjani odluce sto zele hdz je to bojkotirao i tako hdz uvijek odlucuje u vlastitu korist da se gradjane ni ne pita. sumnjam da ce hdz izdrzati jos godinud ana. mislim da ce se dogoditi apd vlade jer oni su ejdnostavno nesposobni. a polancec, šuker i karamarko dokle god su u hdz-u hrvatska nece u eu, jer eu trazi njihovo smjenjivanje i povlacenje iz poliickog zivota zbog pronevjere drzavnog novca, a sanader je otisao bas zbog toga. inace karamarko je veza sa mafijom i a šuker je rpeveliki rizik da bi ga se izbacilo iz karike utaje novca, tako da sanaderu je jedino peostalo d ode i da se sve presuti. usput citao sam nedavno na nekom britanskom portalu da sanader i direktor raifaisen banke su pod istrakom austrijske policije zbog kamatarenja, smatra se da je sanader za raiffaisen banku preko slavonske banke prao novac, tojest kamatario hrvatsku drzavu - drpao iz proracuna a smatra se da su upleteni i polancec, šuker i karamarko.
evo nedavno se obrukao hebrang - proglasen je najglupljim politicarem ove godine i taj lik se ide kandidirati za predsjednika?! lik koji sam sebe svaki put pokopa u meijima jer sam protiv sebe prica. Laughing

hdz je skupina komunjara koja se skriva iza lijepih rijeci kao sto je demorkacija - jer sa svime imaju veze ali sa demokracijom ni slovo d nemaju. ni neznaju sto je demokracija po tome kako se ponasaju i sto rade uvijek ce ostati komunjare. Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hell čet ruj 03, 2009 11:02 am

Nikad veća razlika: SDP 'potukao' HDZ
Istraživanje agencije Puls koje objavljuje Nova TV, pokazalo je povijesni rezultat SDP-a, kojem bi svoj glas dalo čak 34,8 posto ispitanih. U odnosu na njih HDZ je zabilježio pad i ima podršku svega 23,3 posto birača. Nikada još nije zabilježena tako velika razlika u popularnosti dviju najvećih hrvatskih stranaka.

njanja
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

SDP - Page 2 Empty SDP

Postaj by Hell uto ruj 15, 2009 7:58 pm

Što mislite o SPD-U?

Evo ako na prijevremenim izborima pobjedi Sdp bi li nam bilo bolje?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop uto ruj 15, 2009 8:00 pm

Ne, SDP nema političkog potencijala da preokrene stvari u ovoj zemlji...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
SDP - Page 2 Empty108 / 999108 / 999SDP - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa uto ruj 15, 2009 8:37 pm

Bilo kojoj stranci da dođe na vlast nakon vladavine Hdz-a,bilo bi teško,pa tako i SDP-u.Za vrijeme Sanaderove vlade samo vanjski dug se popeo sa 20 na 40 mlijardi eura,a građani jedva preživljavaju,broj nezaposlenih porastao je u samo godini dana za 50.000.Loši zakoni,još lošije provođenje zakona,poras kriminala..Mislim da nam vlada Hdz osi pohlepe,brige za vlastiti interes,nezainteresiranosti za "malog" čovjeka ništa drugo nije pokazala.Mislim da nam SDP dolazi kao slamka spasa,što je SDP i pokazao u vrijeme svga mandata.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto ruj 15, 2009 8:38 pm

...usput ja sam za Sdp, vjerujem u socijaldemokraciju, i brigu za radnike i ljudska prava...zato i jesam u Sdp-u...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost uto ruj 15, 2009 8:46 pm

evitaa je napisao/la:Bilo kojoj stranci da dođe na vlast nakon vladavine Hdz-a,bilo bi teško,pa tako i SDP-u.Za vrijeme Sanaderove vlade samo vanjski dug se popeo sa 20 na 40 mlijardi eura,a građani jedva preživljavaju,broj nezaposlenih porastao je u samo godini dana za 50.000.Loši zakoni,još lošije provođenje zakona,poras kriminala..Mislim da nam vlada Hdz osi pohlepe,brige za vlastiti interes,nezainteresiranosti za "malog" čovjeka ništa drugo nije pokazala.Mislim da nam SDP dolazi kao slamka spasa,što je SDP i pokazao u vrijeme svga mandata.

a što je to točno npravio sdp u vrijeme svog mandata,i što točno su oni pokazali?
mislim,osim tog da su lopine ko i svi ostaqli koji dođu na vlast,sve je to ista bagra i svi koji su na vlasti sjete se svojih obećanja par mjeseci prije izbora,da bi ih počeli malo ostvarivat i ponovno obećavat istu stvar,i tako od izbora do izbora,nemojte se zanosit,sve je to ista gamad i koliko god neki to poricali ili pokušali poreć,mi smo balkanci i kao takvi ćemo i ostat.....
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa uto ruj 15, 2009 9:11 pm

Gabrijel,tako bi rekao da se radi o bilo kojoj drugoj stranci.Činjenica da osim Sdp,nemaš bolje opcije.Sjeti se samo prošlih izbora, pobjede djeljenjem fotelja i glasova dijaspore.Misllim da to dosta govori o ugledu i stabilnosti Hdz.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop uto ruj 15, 2009 9:12 pm

Ako je SDP bolja opcija, onda mi nema druge nego Laughing Laughing Laughing
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto ruj 15, 2009 9:13 pm

I niej bilo tolko nezadovoljstva za vrijeme Račanove vlade(makar ja nisam baš podržavao tadašnji SDP).... svi su isti, jer nema mladih ljudi, razumnih ..nekorumpiranih....Milanović se čini takav, barem za sada...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost uto ruj 15, 2009 9:14 pm

sjećam se tog,i točno je da govorim o bilo kojo stranci,ne isključivo za sdp,ali njih sam nave da budem u temi,a isto tak se sjećam mase novaca podjeljene pred izbore,mase pokušaja zapošljavanja itd.itd.......a sve u izbornoj godini kad je sdp koalicija skužila da će izgubit izbore
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Prop uto ruj 15, 2009 9:16 pm

Cylon je napisao/la:I niej bilo tolko nezadovoljstva za vrijeme Račanove vlade(makar ja nisam baš podržavao tadašnji SDP).... svi su isti, jer nema mladih ljudi, razumnih ..nekorumpiranih....Milanović se čini takav, barem za sada...

Prosvjedi radi Gotovine na rivama, radi Savudrije, jel' ti dosta to da bi rekao da je bilo nezadovoljstva za Račana?!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto ruj 15, 2009 9:17 pm

..ali nije ni to bilo tako , kao sada,..sada se možeš žaliti na sve...i na te razloge jer ih ova vlada vidim niej popravila..več pogoršala
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop uto ruj 15, 2009 9:18 pm

Da, da, da, da, kako da ne!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Alien uto ruj 15, 2009 9:19 pm

Ne bi. Bili su već, pa nije bilo ništa bolje
Alien
Alien
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 113
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 50
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa uto ruj 15, 2009 9:19 pm

Cylon je napisao/la:I niej bilo tolko nezadovoljstva za vrijeme Račanove vlade(makar ja nisam baš podržavao tadašnji SDP).... svi su isti, jer nema mladih ljudi, razumnih ..nekorumpiranih....Milanović se čini takav, barem za sada...
Sdp je stranka u kojoj ima najviše mladih ljudi.Isto tako su okrenuti prema mladim ljudima i njihovom uvođenju u rad i političko djelovanje.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Alien uto ruj 15, 2009 9:20 pm

Hm, u čemu je razlika između odgovora "ne" i "isto kao sada"? Mislim da bi se ti glasovi trebali zbrajati
Alien
Alien
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.08.2009
Broj postova : 113
Reputacija Reputacija : 9
Godina imam : 50
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto ruj 15, 2009 9:20 pm

Slažem se.... ima nas dosta ..kod mene u naselju, u stranci, ja se mislim angažirati kasnije...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 14. Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next