Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LG mobiteli official topic

+16
Sasuke
Amyicha
mala_lutkica
Iron Man
Mr.Cooly
Prop
Sinister
m
bittersweet
Dedli Minđa
Love
Neu
THUNDER_DINIX
Turrican
House
Hell
20 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Gost uto srp 13, 2010 7:19 am

Ne valja ništa. Poblesavi mobitel. Onda neće tipkovnica raditi. Pa tipke ne valja. Baterija traje jedan dan. Jer mu mali procesor a treba pogonit tu tipkovnicu.
Uglavnom promašen mobitel totalno. Nesretan pozdrav
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Amyicha pon kol 09, 2010 5:42 am

meni zna po dva dana biti baterija. to mi jedino smeta na njemu, jer kratko traje baterija -.-'. a malo zna zaštekati istina.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty113 / 999113 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Gost pon kol 09, 2010 8:02 am

Zanimljivo da u specifikacijama o njemu za duljinu baterije stavljaju ?
Čim tako stavljaju znači da baterija jako kratko traje.
Li-Ion 800 mAh - vjerojatno oko 5h razgovora (vjerojatno i manje od 5)...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty LG GD510 Pop

Postaj by AryMan uto kol 24, 2010 10:39 pm

Jednim potezom prsta moguće je označiti sve avatare na zaslonu te im u sekundi svima poslati tekstualnu obavijest

LG mobiteli official topic - Page 5 LG-GD510_LG-POP

LG GD510 Pop malen je i napredan uređaj koji se prije svega ističe softverskim inovacijama. Kompaktan i jednostavan, Pop je uređaj kojim dominira 3-inčni zaslon osjetljiv na dodir te samo jedna tipka na dnu koja olakšava snalaženje s telefonom.

Najbitnija funkcija ovog uređaja je implementacija Livesquare softvera za lakše upravljanje propuštenim i primljenim pozivima te pristiglim tekstualnim porukama. Livesquare ukratko predstavlja mjesto gdje se susreću vaši kontakti iz imenika kao na glavnom trgu u gradu. Svakom kontaktu iz imenika moguće je dodati odgovarajući avatar ispod kojega će biti ime. Maksimalna personalizacija omogućuje dodjeljivanje simpatičnih avatara svakom kontaktu. Kada to učinite, pri svakom će pozivu avatar vašeg prijatelja iskočiti na zaslon. Tokom dana na zaslonu će se nakupiti likovi i vaš će mobitel izgledati prilično „gužvovito“. Ipak, nakon ponoći avatari se razbježe, točnije uređaj resetira glavni zaslon te je potpuno prazan i spreman za novi dan. Uistinu je zgodno primjerice s tri kolege dogovarati prezentaciju na poslu. Nakon što ste se međusobno čuli nekoliko puta i njihovi su avatari na vašem zaslonu, selektirate sva tri kontakta kao mišem na računalu i povučete ih prema tekstualnim porukama. Tada se poruka koju napišete šalje u isto vrijeme na sva tri broja. Ovakav oblik personaliziranog mobilnog telefona nismo još imali priliku vidjeti. Osim avatara u kontaktima, Livesquare omogućuje i dodjelu vlastitog avatara koji vas pozdravlja na početnom zaslonu.

Na žalost, uređaj nema ugrađen Wi-Fi pa je pristup Internetu ograničen isključivo na prijenos preko EDGE-a, što cijelu priču čini mnogo skupljom. Ipak, ni pregled sadržaja nije pretjerano izazovan zbog relativno slabog odaziva prsta na dodirni zaslon. Male dimenzije uređaja i ugrađene aplikacije popularnih socijalnih mreža uvijek će vas držati u tijeku sa zbivanjima vaših on-line prijatelja.

Dodatna opcija koja nije u serijskom pakiranju stražnji je poklopac sa solarnim ćelijama. Solarno punjenje u trajanju od 11 minuta za sunčanoga, odnosno 24 minute za oblačnog vremena, osigurava otprilike 3 minute razgovora. Softverska iznenađenja zaslužuju da Popu damo pohvalu zbog originalnosti.

LG mobiteli official topic - Page 5 1277848242 LG mobiteli official topic - Page 5 1277848236 LG mobiteli official topic - Page 5 1277848230 LG mobiteli official topic - Page 5 1277848223

Karakteristike - klikni ovdje.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty405 / 999405 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Hell uto kol 31, 2010 4:29 pm

..pa imam ga ..tjedan dana, čini se ok...dobro je kaj mogu staviti 16GB karticu
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty497 / 999497 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by elenore ned ruj 12, 2010 11:44 am

zrine89 je napisao/la:Ne valja ništa. Poblesavi mobitel. Onda neće tipkovnica raditi. Pa tipke ne valja. Baterija traje jedan dan. Jer mu mali procesor a treba pogonit tu tipkovnicu.
Uglavnom promašen mobitel totalno. Nesretan pozdrav

u takvom mobitelu je jos najmanji problem vrtit tipkovnicu, ovo bas i nema smisla sto si rekao..

ako mob poblesavi, razlog je 99% los software, tako da pokusajte skinut novi, ako ga uopce ima.

elenore
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 12.09.2010
Broj postova : 1
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 2000
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty0 / 9990 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Neu ned ruj 12, 2010 1:42 pm

meni se taj mob ne sviđa uopće, izgleda kao digitron.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Hell ned ruj 12, 2010 2:25 pm

kolko para tolko muzike
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty497 / 999497 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Amyicha pet lis 01, 2010 9:51 am

imam ga već dva mjeseca. i ok je. iskreno baterija traje po tri dana ako malo otvaram tipkovnicu. ako sam po sat dva vremena npr. na face-u onda ode brzo baterija. i jadno mi je šta poblesavi. sam odjednom zašteka i neke tipke neće i onda se boje na zaslonu preljevaju. ma ludnica. ali ovak inače ja ga volim
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty113 / 999113 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by zagi988 pet tra 15, 2011 2:56 pm

Imam LG Renoir (KC910) po drugi put...
Prvi put sam ga zamjenio za SE C905, a sad sam Samsung Pixon zamjenio za njega.
Ugl. Mobitel mi se čini jako dobar, tj. je mi jako dobar.
Sučelje je cijelo napravljeno u Flashu i može se modificirat (preko određenih programa).
Touch je dosta osjetljiv, a mobitel brz.
Kamera je super, 8 mpx, slike su oko 2 mb pri 8mpx.
Video snima u max VGA @ 30 FPS, .avi, DX50 codec i zvuk je višeg prosjeka (podnosi glasne zvukove a da ne krči).
Senzor kamere je dosta velik pa i u slabijim uvjetima dobro slika, a uz stabilizaciju slike budu čišće. Također ima i solidan xenon flash.
Zamjerka mi je zvučnik, jer je isti zvučnik za slušalicu (za pozive) i za multimediju, pa se slabo čuje.
Wlan se brzo spaja i dosta brzo učitava stranice, ali preko Opere Mini jer je Browser od moba smeće (izuzevši učitavanje stranica napravljenih za mobitele).
Sve u svemu...
7/10 ocijena
zagi988
zagi988
Junior
Junior

Registriran/a : 24.08.2009
Broj postova : 570
Reputacija Reputacija : 173
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty0 / 9990 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by zagi988 pet tra 15, 2011 2:59 pm

Amyicha je napisao/la:meni zna po dva dana biti baterija. to mi jedino smeta na njemu, jer kratko traje baterija -.-'. a malo zna zaštekati istina.
svaka čast, znači da ga koristiš - ne.
ja sam sretan ak baterija dočeka večer xDD
zagi988
zagi988
Junior
Junior

Registriran/a : 24.08.2009
Broj postova : 570
Reputacija Reputacija : 173
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty0 / 9990 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Neu sub stu 19, 2011 9:57 am

Ja svoj LG imam već oko 3-4 godine i izvrsno radi, da Bog da ga ja imala još najmanje tol'ko. smajlić
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty999 / 999999 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by AryMan sub stu 19, 2011 12:41 pm

meni je moj LG Pop na popravku, počeo se gasit a malo više od godinu dana je star.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
LG mobiteli official topic - Page 5 Empty405 / 999405 / 999LG mobiteli official topic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

LG mobiteli official topic - Page 5 Empty Re: LG mobiteli official topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.