Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

+22
pustinja
Ly
bokaso1
Mass
diabolik.
Amyicha
Hitman
evitaa
KaTe
goc
more29
mala_lutkica
FALKON 2
WEYLAND-YUTANI
Hrc@
Love
THUNDER_DINIX
House
Neu
eva kant
sanjich
tanuki
26 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by mala_lutkica ned srp 19, 2009 7:51 pm

prestrašno

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty97 / 99997 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by more29 pon srp 20, 2009 9:01 am

neki čak namjerno osakate malu djecu da bi poslije zarađivali na njima...mislim ono katastrofalno
more29
more29
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.07.2009
Broj postova : 70
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX pon srp 20, 2009 2:26 pm

lešinari pila
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Love uto srp 21, 2009 10:20 am

prije jedno pola sata mi bila na vratima 2 mala cigana,i ajde,ja otvorim jer vidim da su klinci mali,stariji drži praznu flašu i pita mene dali mu hoču natočit vode a mlađi da mu još i 10kn dam,ja njemu da ču mu natočit vode al da nemam 10 kn i da mu mogu dat kruh ako hoče jedino,nisam imala srca da ih otpilim pošto su ok bili i sramežljivi nekak..
natočila sam im vode i dala im 2 lepinje,slanac i okruglo pecivo sa sezamom na što su obadvojica rekla hvala,začudo
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX uto srp 21, 2009 2:48 pm

neki pristojni cige...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Gost uto srp 21, 2009 3:10 pm

Love je napisao/la:prije jedno pola sata mi bila na vratima 2 mala cigana,i ajde,ja otvorim jer vidim da su klinci mali,stariji drži praznu flašu i pita mene dali mu hoču natočit vode a mlađi da mu još i 10kn dam,ja njemu da ču mu natočit vode al da nemam 10 kn i da mu mogu dat kruh ako hoče jedino,nisam imala srca da ih otpilim pošto su ok bili i sramežljivi nekak..
natočila sam im vode i dala im 2 lepinje,slanac i okruglo pecivo sa sezamom na što su obadvojica rekla hvala,začudo

nije to ništa čudno,kao što sam već rekao,nisu baš svi takvi kakvim ih smatramo
THUNDER_DINIX je napisao/la:neki pristojni cige...
zbog takvih sam ti ja rekao da ću radije njih 100 dat po 5 kuna
ako među njima pomognem jednom takvom Wink
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX sri srp 22, 2009 4:38 pm

da, bas ce im pomoc 5 kn ....
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by mala_lutkica sri srp 22, 2009 9:58 pm

5 po 5 i nakupi se

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty97 / 99997 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by goc sri srp 22, 2009 9:58 pm

bolje nek idu radit nešt
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by mala_lutkica sri srp 22, 2009 9:59 pm

tako je

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty97 / 99997 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX čet srp 23, 2009 4:37 pm

to sam i ja reko
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by tanuki čet srp 23, 2009 4:44 pm

Love je napisao/la:prije jedno pola sata mi bila na vratima 2 mala cigana,i ajde,ja otvorim jer vidim da su klinci mali,stariji drži praznu flašu i pita mene dali mu hoču natočit vode a mlađi da mu još i 10kn dam,ja njemu da ču mu natočit vode al da nemam 10 kn i da mu mogu dat kruh ako hoče jedino,nisam imala srca da ih otpilim pošto su ok bili i sramežljivi nekak..
natočila sam im vode i dala im 2 lepinje,slanac i okruglo pecivo sa sezamom na što su obadvojica rekla hvala,začudo
U svakom slučaju treba se tako ponašati- ako nekoga glad nanese na vaša vrata- nesmijemo biti bahati- jer i toga ima u životu!
Međutim nebi trebalo davati novce!- jer dok god se daju novci imat će mo horde prosijaka, koji zarađuju više od prosjećnog radnika!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX čet srp 23, 2009 4:49 pm

ma treba njima po p dat
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by tanuki čet srp 23, 2009 5:03 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:ma treba njima po p dat
Nemoj tako!
činjenica je da sve ćešće primjećujem da stariji ljudi kopaju po kantama za smeće!
meni lićno je to žalosno-neznam kakvaih je sudbina natjerala na to, ali to sigurno ne rade
da bi iritirali nas koji imamo donekle normalan život!
U svakom slućaju ti su ljudi ponosni i žive od otpadaka koje smo mi odbacili, i ne
dolaza nam na vrata!
ali ako mi netko i dođe na vrata uvijek idem sa pretpostavkom da ga je nužda na to natjerala!
vrlo lako procjenim dali je to istina ili ne!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Love čet srp 23, 2009 7:28 pm

pa kruha imamo i viška tak da mi nije dao klincima dat pogotovo kad su bili pristojni..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by THUNDER_DINIX pet srp 24, 2009 2:54 pm

joj najace kad lik skuplja kao za dijete i onda kupi cigare il tak nest :shock:
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by mala_lutkica sub srp 25, 2009 12:23 pm

to tako uvijek i bude

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty97 / 99997 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by KaTe sub kol 15, 2009 2:01 pm

Uvijek dam prosijacima,jednostavno ne mogu proći pored njih ravnodušno...jbga neznam ...
KaTe
KaTe
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 24.07.2009
Broj postova : 474
Reputacija Reputacija : 26
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by evitaa uto ruj 01, 2009 4:33 pm

jednom prilikom sam bila u kafiću u prolazu kod željezničkog kolodvora kada je došao čovjek koga sam prije toga vidjela kako prosi,naručio pivu od konobara komu je već očito bio znan,i zatim istresao impozantnu količinu kovanca na stol i počeo zbrajati novac...palo mo je na pamet koliko mu se ljudi toga dana sažalilo i udjelilo novčić,a vjerovatno je dosta tih ljudi imalo u novčaniku puno manje novaca nego on.....ljudi su toga svjesni ,vode se onom :bolje sto puta dati nego jednom tražiti..i daju ,mada smo svi ponekada pomislili ,e ovo je zadnji put....onda naletiš na ženu sa djetetom kako prosi...i opet činiš isto...vadiš novčanik...smajlić
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Hitman uto ruj 01, 2009 5:01 pm

gade mi se
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Amyicha sri ruj 02, 2009 7:42 am

ma joooj neki dan je neki klinjo došo meni melindi i jednoj našoj frendici: "tete da li možda imate sitno?" onak tete.... alo mali nismo mi tete. a ne znam ne volim tak te ljude kad prose i ode kupe pivu od tog. jednom sam pala na to i nikada više
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by diabolik. pon lis 19, 2009 8:02 am

Sad neki dan sam na TVu u povodu dana Roma gledao neku emisiju o njima u EU.
Nevjerojatno je kakav biznis je s tim prošenjem po ulicama, a i kakvo iskorištavanje djece se tu zbiva i to u EU.
To je organizacija koja se more usporediti s mafijom i stvarno se čovjek mora zamisliti i zapitati kad mu na cesti pristupi netko s ispruženom rukom, invalid, dijete, starac, kome u biti ide ta moja kuna, dvije...
Nebi mi bilo žao da je takav zapije, zapuši, prokurva, ali kad postaneš svjestan da time financiraš kriminal prisjedne ti.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by eva kant pon lis 19, 2009 8:05 am

da, rumunji u tome prednjače. užasno mi je žao male djece koja su primorana stajati na hladnoći i prositi cijeli dan. pokušavalo se i zakonski zabraniti to prošenje po cesti, ali teško je to svugdje kontrolirati.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by diabolik. pon lis 19, 2009 8:15 am

U Rumuniji ima najviše Roma i sad otkad su u EU preplavili su Italiju. Baš se u toj emisiji govorilo o tim rumunjskim Romima u Italiji. Nevjerojatno je kako je to organizirano i koliko se sve to proširilo, a ako se ima na umu predrasuda koja vlada o Ciganima.
Krađa, prošnja, prostitucija, džeparenje, sve je to dobro i pomno organizirano, ništa se tu ne radi individualno i za svoju korist, sve je pod budnom paskom organizacije i što je najzanimljivije , sve besprijekorno funkcionira.
Nemože se zanemariti niti činjenica da sirova i surova brutalnost uvelike pospješuje stegu i disciplinu organizacija, ali niti izbjeći pitanje kako je danas tako nešto moguće u jednoj civiliziranoj EU državi, da jednostavno društvo i institucije zakažu u tolikoj mjeri, ali i da se toliko jasno vidi i ispoljava rasizam i ksenofobija.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by eva kant pon lis 19, 2009 8:30 am

pa najteže je stati na kraj organiziranom kriminalu, bilo koje vrste. a to je organizirani kriminal. tim se prosjacima po cesti, najčešće oduzimaju svi dokumenti, pa su prisiljeni raditi za druge.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe +  žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge - Page 2 Empty Re: Iskreni prosjaci - za kruh i osobne potrebe + žicaroši i nametnici -za pivo i pljuge

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.