Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ante Pavelić

+21
bokaso1
Ecstasy
pustinja
jasim
scorpio57
Slavonski
evitaa
tanuki
Neu
WEYLAND-YUTANI
Xaveon
Shtiriputanac
hogar_grozni
goc
franja
Hell
Purgy
Dedli Minđa
bittersweet
Turrican
Prop
25 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Ante Pavelić - Page 6 Empty Re: Ante Pavelić

Postaj by damfisk sub stu 05, 2011 3:39 pm

Opet ovdje prodaješ četničke laži.

Zar ti više nije neugodno toliko lagat? Kako te sram nije?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Ante Pavelić - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Ante Pavelić - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by pustinja sub stu 05, 2011 4:49 pm

boško opet tovariš, ali nije niti bitno, širi svoj jad negdje drugdje jer vidjeti srpsku vojsku u bjegu - neprocjenjivo a pogotovo kad sudjeluješ u tome pa možeš me zvati kako god hočeš , jebe mi se, nisam ustaša u smislu riječi iz WWII ali sam ustaša zato jer sam ustao drage volje protjerati gamad iz svoje zemlje (ovo gamad čitaj kao one koji su došli sa kokardama i bradama) i koji su ljude koji su živjeli ovdje (srpske nacionalnosti) uspjeli strahom protjerati
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 sub stu 05, 2011 6:09 pm

Kako bi se ti Pustinja osecao da ti kazem da je jedinica u kojoj si ti bio u ratu nije postojala i da je to propaganda... (ti kao njen pripadnik naj bolje znas da li je postojala)
Ili da kazem da se na ovcari nije nista desilo vec da je to Ustaska propaganda ( kazem u zargoni kao ti).... (Na zalost i te kako se desio taj zlocin i iza njega stoji Aleksandar Vasiljevic.....)
Pre nego upotrebis reci LAZES ili CETNICKA PROPAGANDA probaj prvo da budes siguran u to.... Te reci kod normalnog coveka imaju neku tezinu......
Mislim da je ovde samo pitanje sto ne zelis da poverujes jer ti se ne uklapa sa time sto ti mislis..... Znaci neko od nas ima pogresno misljenje i to mnooooogo..... Naravno nisam ja taj kome trebas da verujes na rac ve ako stvarno zelis istinu neka ti budu moje reci putokaz pa sam nadji......

Ja ti ne navodim ovaj zadnji rat 1990 vec nesto sto je bilo u ww2.... I nemas potrebe zamenjivati teze niti pominjati taj rat jer nije tema...... Cak te ni ne optuzujen nizasta vec ti skrecem paznju da se stavljas na stranu jednog mnogo ruznog pokreta...... Mozda ako malo razmislis ces isto to sto ti osecas formulisati ali malo drugacije..... Za to ti ne treba Ustaski pokret.......

I da me ne shvatite pogresno znam ja i za Cetnicke zlocine i za Partizanske i od njih su stradali cesto nevini ljudi..... To je stamota bez obzira ko je zlocin pocinio....

I Nisam ja BOSKO...( ne smeta mi ali si pogresno zakljucio)
Meni je nadimak Bokaso od Zan Debel Bokasa ili ti nekog crnca da te ne smaram oko toga......

INACE KAD SU SVE OVO STO SAM PRICAO LAZI ZNAS LI ZASTO JE U BANJALUCI TOLIKI ODNOS ZENA U ODNOSU NA MUSKARCE......? I ZNAS LI KAD SU PRVA DECA IZ KOZARSKIH SELA POSLA U SKOLU I KOLIKO NJIH........?
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Ante Pavelić - Page 6 Empty120 / 999120 / 999Ante Pavelić - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sub stu 05, 2011 6:23 pm

Nitko pri zdravoj pameti neće se stavit na stranu ustaškog pokreta.

Čak i ako su dobre bile temeljne ideje na kojim je taj pokret zasnovan (a ne kažem da jesu bile dobre, jer nisu), djela za koja je taj pokret odgovoran u periodu od 1941. do 1945. su sasvim dostatna da svaka normalna i duševno zdrava osoba taj pokret osudi, prekriži i prezire za vijeke vjekova.

Ali, priče o "najgorem" i o "najstrašnijem" i o "tisućama jezuitskih svećenika" su laži, budalaštine, pizdarije i baljezgarije.

Nitko ne može izmjerit "strašnost" nekog zločina. Ne postoji ni mjerna metoda niti mjerna jedinica kojom se određuje strahota.

A prikazivanje ustaških zločina "najstrašnijim" samo zato šta su ustaške žrtve bili Srbi je najobičnija, jeftina, glupa i stupidna četnička propaganda. I ništa više od toga.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 sub stu 05, 2011 6:33 pm

Damfikse sad pises ko normalan covek..... Pohvalno od tebe.....

Sa prvim pasosom se mogu sloziti......

Takodje se slazem da je zlocin tesko izmerljiv jedini parametri su po meni patnje zrtava i broj ubijenih ( sto se slazem sa tobom da je jako ruzno jer to nije statistika......)

Donekle se slazem sa tobom alida probamo po patnji zrtava i nihovom broju......

I Ajde da zanemarimo sada Srpske zrtve vec da se drzomp Jevreja i Cigana pa i ostalih ne Srba (jedino sto je njihov broj dosta manji......)..... Na zalost Srba je bilo naj vise pa ti se mozda ucinilo da samo govorim o Srbima.......
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sub stu 05, 2011 6:46 pm

Nije se meni ništa učinilo.

I nisam ja tvoja piskaranja nazvao četničkim lažima jer ti pišeš samo o Srbima. Nego sam ja to nazvao četničkim lažima jer pričaš o ustašama, koje su ubijali Srbe.

I pizdekaš kako je ono šta su ustaše činile nešto najgore, najužasnije, najstrašnije. Kako su ustaške žrtve najviše patile, kako su njihove muke bile najgore. A sve su to, je li, predvodili isusovački svećenici.

To su sve, od prvog do zadnjeg slova, četničke laži i sranja superteške kategorije.

Otkud ti znaš šta su Nijemci radili Poljacima? Ili šta su SS-ovski Sonderkommando-i radili po baltičkim zemljama i po zapadnoj Ukrajini? Šta su Stroopovi SS-ovci činili u varšavskom getu? Šta su Mengele i njegovi "medicinski specijalisti" radili logorašima u Auschwitzu?

Jesi li vidio šta je ROA činila? A šta je činila Crvena Armija?

Jesi li ti bio prisutan uz svako to ubojstvo? Izmjerio svaku patnju svake žrtve?

Naravno da nisi. Ali, ti ZNAŠ da su te žrtve patile manje od ustaških. A to znaš, valjda, zato šta tu nije bilo isusovaca. A čim nema isusovaca, odmah žrtve pate puno manje.

Prema tome, ta svoja četnička sranja, i te tipične srpske jadikovke kako je vama najgore jer su vas povampirene ustaše najgore ubijale i kako nikom nikad nije bilo tako strašno kao vama, šmrc, šmrc, šmrc, jadni vi... te pizdarije izvoli prodavat nekome drugome, malo naivnijem.

Ja ti na takva sranja ne padam. Ja jako dobro znam da su mitovi, jadikovaje i kukumavčenje o nesrećama omiljena srpska razbibriga. A to šta niti jedan mit i niti jedna jadikovka nemaju veze sa stvarnošću vas nikada nije ni najmanje brinulo.

Meni bi osobno bilo neugodno toliko lagat. Ali eto... To sam samo ja.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by bokaso1 sub stu 05, 2011 11:07 pm

Naravno u dobrom starom stilu si nastavio, samo ti znas i samo ti si svestan i informisan...... No to nisi samo ti...... E vidis bas taj stav je veliki problem i bice jos dugo...... Ja nemam previse motiva da branim Srbe (iz licnih razloga) ali neka ti bude da sirim cetnicku propagandu jer osim tvojih ocena nisam video previse argumenata pogotovo od tebe koji tako hrabro konstatujes..... Ali ponovo se ponavljam i to nema svrhe.......

Inace to sto si nabrojao sam malo cuo i o tome i kapiram sta hoces reci i nije lako odrediti patnju niti je lepo i umesno to meriti ali se slazem da su po Ukrajini dosta stvari radili slicnih sto i Ustase i opet ko je predvodio i stajao iza tih pokolja......

Jedino te jeb... sto se nigde nisu kladili u zlatan sat i 10 litara rakije ko ce vise da pokolje ljudi...... To je autorsko pravo G Brzice ( ako se ne varam.....)
A da, umalo da zaboravim.... Vezivanje zicom, vadjenje ociju pa probadanje zice kroz usi da nebi pobegli a zatim secenje nosa, usiju, dojki, ruku i na kraju bacanje u jamu je takodje patent koji nisam cuo da se negde radio osim na jami Bivolici ( ako se ne varam) Muslimani do duse ali u Ustaskim uniformama......

I da mozda bi Nemci mogli posluziti kao neki reper, mozda......... Ili Ameri, ili Talijani..... Cak neki visoki svestenici iz Katolicke crkve ali naravno to su verovatno potplacene duse...... Ili mozda same Ustase koji to nisu mnogo krili..... A greota je da im smanjujete njhov minuli rad.......

Jedino su Turci sa Jermenima bili kreativniji.......

No ima necega sto se slazem sa tobom i u tome te podrzavam, cak sam jos mnogo ekstremniji od tebe i Strunfa.... (Jedino sto se obradovao kad je cuo moj stav, cak me je pitao da li moze da ga objavi na nekom njegovom forumu ili skupu tih njegovih bolesnika........)...... ali nema veze nije Strunf tu i necu o njemu.......

Stvarno bi te trebalo biti sramota bez obzira cije su zrtve...... Ali naravno to si samo ti.......
I ne razumem zasto ovo sto pisem shvatas kao KUKANJE a ne kao iznosenje informacija o temi....... ( Drugo je pitanje da li su tacne, po tebi nisu po meni jesu ali nije to bitno....).... Na kraju krajeva nije nemoguce i da se provere......

I daj majketi kako se ne umoris da vices kako svi lazu koji ne misle kao ti...... Stvarno sebe smatras za etalon istinitosti.....?.

bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by damfisk sub stu 05, 2011 11:17 pm

bokaso1 je napisao/la:Naravno u dobrom starom stilu si nastavio, samo ti znas i samo ti si svestan i informisan...... No to nisi samo ti...... E vidis bas taj stav je veliki problem i bice jos dugo......

Ja nisam rekao da sve znam, i da sam o svemu informiran. Upravo suprotno - ja to ne znam i ja nisam o svemu informiran, pa zato niti ne iznosim imbecilne tvrdnje poput onih četničkih bljuvotina koje ti ovdje konstantno ponavljaš.

bokaso1 je napisao/la:Ja nemam previse motiva da branim Srbe (iz licnih razloga) ali neka ti bude da sirim cetnicku propagandu jer osim tvojih ocena nisam video previse argumenata pogotovo od tebe koji tako hrabro konstatujes..... Ali ponovo se ponavljam i to nema svrhe.......

A koje si ti to argumente iznio?

bokaso1 je napisao/la:
Inace to sto si nabrojao sam malo cuo i o tome i kapiram sta hoces reci i nije lako odrediti patnju niti je lepo i umesno to meriti ali se slazem da su po Ukrajini dosta stvari radili slicnih sto i Ustase i opet ko je predvodio i stajao iza tih pokolja......

Isusovački svećenici su stajali iza SS-ovih masakra u Poljskoj i Ukrajini?

Ma da svakako.

bokaso1 je napisao/la:Jedino te jeb... sto se nigde nisu kladili u zlatan sat i 10 litara rakije ko ce vise da pokolje ljudi...... To je autorsko pravo G Brzice ( ako se ne varam.....)

Kako ti znaš da nisu?

bokaso1 je napisao/la:
A da, umalo da zaboravim.... Vezivanje zicom, vadjenje ociju pa probadanje zice kroz usi da nebi pobegli a zatim secenje nosa, usiju, dojki, ruku i na kraju bacanje u jamu je takodje patent koji nisam cuo da se negde radio osim na jami Bivolici ( ako se ne varam) Muslimani do duse ali u Ustaskim uniformama.....

Kako ti znaš da to nitko drugi nije radio osim ustaša?

bokaso1 je napisao/la:
I da mozda bi Nemci mogli posluziti kao neki reper, mozda......... Ili Ameri, ili Talijani..... Cak neki visoki svestenici iz Katolicke crkve ali naravno to su verovatno potplacene duse...... Ili mozda same Ustase koji to nisu mnogo krili..... A greota je da im smanjujete njhov minuli rad.......

Jedino su Turci sa Jermenima bili kreativniji.......

Kako znaš? Bio si osobno prisutan na svim drugim masakrima i pokoljima u cijelome svijetu u cjelokupnoj ljudskoj povijesti, pa to znaš?

bokaso1 je napisao/la:
Stvarno bi te trebalo biti sramota bez obzira cije su zrtve...... Ali naravno to si samo ti.......

TEBE treba bit sramota, jer ti mjeriš i kvantificiraš ljudsku patnju i bol, i ti slažeš rang-listu težine nečije muke i patnje. Tebe bi trebala bit sramota. Tebe, samo tebe.

bokaso1 je napisao/la:
I ne razumem zasto ovo sto pisem shvatas kao KUKANJE a ne kao iznosenje informacija o temi....... ( Drugo je pitanje da li su tacne, po tebi nisu po meni jesu ali nije to bitno....).... Na kraju krajeva nije nemoguce i da se provere......

Kako ćeš provjerit te četničke bljuvotine? Hoćeš li obilazit Poljsku i Ukrajinu, i raspitivat se među preživjelima koliko su oni patili, pa to uspoređivat sa onima koji su preživjeli ustaški nož?

Kako ćeš provjerit sve te četničke govnarije koje si ovdje nasrao? Kako?

bokaso1 je napisao/la:
I daj majketi kako se ne umoris da vices kako svi lazu koji ne misle kao ti...... Stvarno sebe smatras za etalon istinitosti.....?.

A kako se ti ne umoriš ponavljajući jedne te iste lažne, prazne, četničke gadarije?

Stvarno smatraš prljavu četničku propagandu za mjerilo istinitosti?
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down