Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri?

Go down

Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri?

Postaj by THUNDER_DINIX on ned svi 31, 2009 11:50 am

Odnosno jel otvarate kutije kako bi isprobali nesto? cici

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty889 / 999889 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty Re: Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri?

Postaj by Neu on ned svi 31, 2009 11:52 am

Da,obično maskaru otvaram proučavam četkicu,i sjajilo ako nema tester ili olovku za oči gledam dal je vidljiva i kvalitetna

@PURGER JAVNA OPOMENA ZA OFFTOPIC.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty999 / 999999 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty Re: Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri?

Postaj by THUNDER_DINIX on ned svi 31, 2009 11:55 am

ne sjecam se jesam sta otvarao od kozmetike, al inace znam otvorit u trgovini smajlić

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty889 / 999889 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Love on ned svi 31, 2009 10:16 pm

pa i ne baš,jesino testere al ovako proizvode ne...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty672 / 999672 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto srp 07, 2009 8:51 pm

danas sam u konzumu isprobava neki dezić,fino miri,kontam si ga kupit

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty999 / 999999 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by mala_lutkica on pet srp 31, 2009 11:10 am

ako za neki proizvod nema izložen tester onda isprobam,zašto ne

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty97 / 99997 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on uto ruj 22, 2009 12:48 am

Ako nea testera proizvode sgurno e otvaram da bi ih kupila.Danas bi na svakom odjelu kozmetike trebali postojati testeri,a ne da se otvaraju proizvodi namjenjeni za prodaju.

Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Essence%20mousse
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty0 / 9990 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Angie on čet lis 15, 2009 5:37 pm

mala_lutkica je napisao/la:ako za neki proizvod nema izložen tester onda isprobam,zašto ne
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty14 / 99914 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by eva kant on sub lis 17, 2009 6:48 pm

ne, jer i sama ne bi kupila neki proizvod koji je netko već otvarao i isprobavao. s sva sreća da je velika većina proizvoda upakirana tako da ima one zaštitne folije, pa vidiš jel netko već to dirao ili nije.

Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 20
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty92 / 99992 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neukrotivi pastuh on sub lis 17, 2009 6:59 pm

Ovisi o cijeni. Iako ni to nije razlog. Odmah kupujem ono što mi se sviđa.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 51
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty72 / 99972 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on sub lis 17, 2009 7:26 pm

da maskaru. pa moram vidjeti kakva je četkica Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty113 / 999113 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Angie on čet lis 22, 2009 1:31 pm

da se ispravim.........ja sam isto mislila samo na maskare........

nikad ne isprobavam ruževe, sjajila i sl (ni testere, jer mi to nije baš higijenski)............ ako mi se sviđa onda kupim smajlić
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty14 / 99914 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub ruj 08, 2012 8:50 pm

Ne isprobavam , samo ako postoje testeri.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty0 / 9990 / 999Isprobavate li ikad proizvode koji nisu testeri? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]