Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

+19
Amyicha
Ive
evitaa
Hell
Love
tanuki
THUNDER_DINIX
KaTe
diabolik.
fosforica
tekilinho
goc
Sinister
Hitman
Mass
WEYLAND-YUTANI
Prop
House
Neu
23 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by THUNDER_DINIX čet kol 20, 2009 10:22 pm

ne nego rules big kes
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by tekilinho pet kol 21, 2009 10:22 am

Izdržala je pritisak. Još Olimpijsko zlato i svjetski rekord i ima sve
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty19 / 99919 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by tekilinho pet kol 21, 2009 8:47 pm

Bolt i na 200m srušio rekord za 11 stotinki. Novi rekord je 19.19
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty19 / 99919 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by evitaa ned ruj 20, 2009 1:14 am

Odlična sportašica i jako simpa gore

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Blanka2
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Ive ned lis 11, 2009 12:28 pm

SP u polumaratonu

18. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu danas se održava u Birminghamu. Lornah Kiplagat zbog ozljede neće braniti titulu osvojenu prošle godine u Rio de Janeiru, ali Zersenay Tadese hoće. Prvi svjetski prvak iz Eritreje u povijesti svih sportova pokušava postati prvi čovjek s osvojene četiri zlatne medalje na svjetskim prvenstvima na 21,097 kilometara.

Trostruka prvakinja i braniteljica naslova osvojenog prošle godine u Rio de Janeiru Lornah Kiplagat zbog ozljede je koljena odustala od nastupa u Birminghamu, ali organizatore je još i više pogodio izostanak Paule Radcliffe.

Britanka koja je jedna od tek tri polumaratonke u povijesti koje su triput osvajale zlato - Kiplagat je svjetska prvakinja 2006., 2007. i 2008., a Tegla Loroupe je bila 1997., 1998. i 1999. - posljednji je put osvojila SP u polumaratonu 2003. (prvi put u Veracruzu 2000., drugi u Bristolu 2001.) i u Birminghamu se mogla odvojiti od Nizozemke i Kenijke.

35-godišnja svjetska rekorderka u maratonu je izjavila: "Utučena sam, ali moram otkazati zbog bolesti". Radcliffe muči tonzilitis i na antibioticima je, a nakon što je zbog ozljede otkazala SP u Berlinu izostat će i sa SP u Birminghamu.

Dok se Radcliffe oporavlja i vraća u formu prije maratona u New Yorku 1. studenog koji je osvojila posljednje dvije godine (ukupno je nakon 42,195 km u New Yorku slavila tri puta), u Birminghamu je u prvu favoritkinju promovirana Mary Jepkosgei Keitany. Kenijka je osvojila srebro prije dvije godine, vlasnica je najbržeg rezultata u 2009. (1h07:00) i četvrtog najbržeg u povijesti (1h06:48).

Zarsenay Tadese je svoje prvo zlato na SP u polumaratonu osvojio 2007. u Debrecenu, 2008. je u Udinama obranio titulu, a prošle je godine u Rio de Janeiru briljirao i postao prvi polumaratonac u povijesti vlasnik tri svjetska naslova u povijesti (prvo je SP održano 1992. u Tynesideu).

Bivšem svjetskom prvaku u crossu i svjetskom viceprvaku na 10.000 metara u Berlinu Tadeseu najveću će konkurenciju činiti Kenijci koji su osvojili više od polovice (ukupno devet) pojedinačnih naslova. Birmingham propušta najbrži u 2009. i posljednje dvije godine srebrni na SP-u Patrick Makau, ali tu su pobjednik polumaratona u Rotterdamu Sammy Kitwara (58:58) i još trojica ispod jednog sata (Kiprotich 58:59, Kipyego 59:10 i Chebet 59:15).
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty111 / 999111 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Ive uto lis 13, 2009 8:41 pm

Seligmanu se smiješi finale



Hrvatski reprezentativac Robert Seligman nakon gotovo 100 gimnastičara koliko je odradilo svoj nastup na konju s hvataljkama zauzima prvo mjesto. Bivša europska bronca čeka rasplet posljednje treće podskupine natjecatelja, ali sva je prilika da mu nastup u finalu ne bi smio izmaći...

Jedini hrvatski gimnastičar koji je nastupio u finalu Svjetskog prvenstva - 2005. kada je u Melbourneu bio rezerva nadmašio je godinu kasnije u Aarhusu i osvojio osmo mjesto - Robert Seligman je vježbu na konju s hvataljkama odradio s tek dvije manje greške i nakon gotovo 100 gimnastičara posljednju je podskupinu vježbača dočekao na prvom mjestu.

Trener reprezentacije Tigran Gorički, Robertov trener Saša Solar, reprezentativni kolege i sam Robert čvrsto vjeruju da će 15,350 biti dovoljno da 23-godišnjak izbori nastup među osam najboljih: u posljednjoj grupi nastupaju primjerice Zhang Hongtao, Louis Smith, Krisztian Berki i Aljaž Pegan, ali koliko god su špekulacije nezahvalne teško da će se naći osmorica bolja od Osječanina.

Seligman je sa startnom ocjenom 6,3 - vježba mu je identična vježbi iz Lausanne koja mu je donijela brončanu medalju na Europskom prvenstvu (škare, dva kola na jednoj hvataljci plus rusko kolo za 270 stupnjeva, flop na hvataljci, kolo na jednoj hvataljci, spindl na tijelu, tri ruska kola za 1080 stupnjeva, prijelaz preko konja, prehod naprijed, prehod natrag, tri ruska kola i saskok) - od sudaca dobio 15,350 i izbio na prvo mjesto ispred Amerikanca Timothy McNeilla na drugom (15,350 samo mu je polazna ocjena bila 6,4) i Rumunja Cosmina Popescua na trećem mjestu (15,075).

"Moglo je biti i bolje, dvije greškice su odnijele dvije desetinke iako prostora ima čak i za 15,725", kritičan je bio Seligman. "Nisam kalkulirao, krenuo sam hrabro, maksimalno, poslije ozljede želja mi je pokazati da sam ponovno tu. Ruka ne boli, nakon Pescare i Mediteranskih igara otkad mi je namještena kako treba".

Je li tek 10. mjesto na Svjetskom kupu u Dohi prije dva tjedna imalo utjecaja? "Utjecalo je u toj mjeri da me probudilo. Podigao sam intenzitet treninga, provodio šest sati dnevno u dvorani. Teško je nakon ozljede, više psihički nego fizički. Organizam se privikava, nakon tijela potrebno je u red dovesti i psihu, ubija vas tada i iščekivanje natjecanja".

Seligman svoje najbolje lice tradicionalno pokazuje na svjetskim prvenstvima: "SP je najjače natjecanje. Svi koji su zdravi su tu, sama krema, ući među osam na SP-u velika je stvar, sve, pak, više od toga, rezultat i pol". Solar zaključuje: "Robert je najbolji kad je najjača konkurencija, u protivnom se ili opusti ili da 120 posto, u svakom slučaju prekombinira se i ne ostvari ono što bi objektivno morao. Najveća natjecanja iz njega izvuku maksimum".
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty111 / 999111 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Neu ned stu 29, 2009 11:38 am

Blanka: Splićani će znati prepoznati spektakl, odužit ću im se tulumom poput Boltovog


BLANKI VLAŠIĆ je teško naći konkurenciju u svjetskoj atletici, a onda je sasvim jasno da je to nemoguće u hrvatskim okvirima. Na još jednom godišnjoj proslavi Hrvatskog atletskog saveza, Splićanka je proglašena za najbolju

"Teško je biti orginalan u ovakvim govorima, no to nije loše. I sljedeće godine možete puno toga očekivati", rekla je hrvatska visašica dodavši da je u 2010 očekuje europska smotra u Barceloni i naravno lov na svjetski rekord.

"Bitna je podloga. U Stokcholmu i Zagrebu mi odgovaraju, dok je u Londonu 'strava'.

U rujnu je očekuje i Kontinentalni kup na "njezinom" Poljudu.

"Znam da će Splićani prepoznati spektakl, a ja ću im kao Bolt napraviti veliki tulum", rekla je u šali lijepa sportašica.

Valja napomenuti da su kao treneri godine proglašeni Blankin otac Joško i trener Bojan Marinović.


izvor:bih vijesti
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Amyicha sub vel 13, 2010 8:15 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 4355b247611718 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 D48ffc47611719 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 C955c747611720 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 38ebb347611721 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 E2d8d747611723 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 03f2ff47611724 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 3ec58e47611726 Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Cc0ee347611728



Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty113 / 999113 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by evitaa sub vel 13, 2010 8:17 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Jp_blanka_vlasic-060208_0
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by evitaa sub vel 13, 2010 8:19 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Story55
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Stevo Largo ned oľu 14, 2010 10:43 am

Blanka ponovno svjetska prvakinja, dva metra dovoljna za novo zlato!
'Na ovakvim natjecanjima nisu važni osobni rekordi, rekordi sezone i dosezi od ranije. SP je posebno natjecanje i svaki put novo dokazivanje. Sretna sam što sam opet uspjela'

Blanka Vlašić, najbolja svjetska skakačica u vis, obranila je lakoćom naslov svjetske prvakinje u dvorani. U Dohi je zlatni skok bio onaj preko dva metra. Konkurencija je Blanki sve manja u ovoj disciplini, te je gotovo rutinski došla do zlata i reprize onoga što je napravila prije dvije godine u Valenciji. Tako je ponovila uspjehe Bergqvist i Sljesarjenko koje su također uspjele obraniti svjetsko zlato u dvorani, u visu.

Sve visine do 205 centimetara je Blanka Vlašić preskočila iz prvog pokušaja. Startala je sa 187, pa 191, da bi 194 centimetara propustila. Vratila se na zaletište kod 196 centimetara, te je i tu visinu apsolvirala iz prvog pokušaja, kao i visinu na dva centimetara više.

- Nikada nije lako na velikim natjecanjima i svako zlato je teško izboreno. Ova natjecanja su specifična, zbog kvalifikacija i dužine natjecanja. I pritiska. Čak sam i sebe iznenadila koliko sam bila mirna i samouvjerena u sebe - rekla je kratko Blanka Vlašić inozemnim novinarima i dodala:

- Na ovakvim natjecanjima nisu važni osobni rekordi, rekordi sezone i dosezi od ranije. Svjetsko prvenstvo je posebno natjecanje i svaki put novo dokazivanje. Sretna sam što sam opet uspjela.

Njene konkurentice su, pak, počele mučenje već kod 194, te potom kod 196. Španjolka Ruth Beitia i Amerikanka Chaunte Howard Lowe su se nekako dovukle do dva metra, ali ta je visina bila nemoguća misija za njih.

Blanka Vlašić je iz prva otišla i preko dva metra (88 puta u karijeri, računajući natjecanja na otvorenom i u dvorani), te tako osigurala novo zlato.

Potom je postavila letvicu na 205 centimetara, visinu novog rekorda Svjetskih prvenstava (vlasništvo je Štefke Kostadinove), no Vlašić nije uspjela preletjeti preko te visine.

Srebro je na kraju osvojila Beitia, a broncu Howard Lowe.

Dvoranski SP u atletici, skok u vis:

1. Blanka Vlašić (Hrv) 2.00

2. Ruth Beitia (Špa) 1.98

3. Chaunte Howard Lowe (SAD) 1.98
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Stevo Largo ned oľu 14, 2010 10:48 am

Raspored današnjeg finala

16:00 W 60 Metres Semi-Final
16:00 W Long Jump Final
16:20 W Pole Vault Final
16:25 M 60 Metres Hurdles Semi-Final
16:35 W Shot Put Final
16:45 W 1500 Metres Final
17:00 M 3000 Metres Final
17:15 W 800 Metres Final
17:30 M 800 Metres Final
17:40 M Triple Jump Final
17:45 W 4x400 Metres Relay Final
18:10 W 60 Metres Final
18:25 M 60 Metres Hurdles Final
18:50 M 4x400 Metres Relay Fina
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Stevo Largo ned oľu 14, 2010 6:56 pm

20-godišnji Francuz Teddy Tamgho začinio je Svjetsko prvenstvo u Dohi i u posljednjoj seriji posljednje preostale otvorene discipline SP-a preoteo Kubancu Betanzosu zlatnu medalju i srušio svjetski dvoranski rekord u skoku u dalj. Svjetska rekorderka u skoku s motkom Jelena Isinbajeva nakon Berlina nije se proslavila ni u Dohi. Bez medalje je na četvrtom mjestu.

Jelena Isinbajeva je izvukla pouku iz kvalifikacija (4,55 m iz trećeg pokušaja) i u natjecanje se uključila na, za običaje svjetske rekorderke, skromnih 4,60 m. Visinu je preskočila iz prvog pokušaja, ali uzalud jer je 4,65 m i 4,70 m propustila i zapela na 4,75 m dovoljnima za četvrto mjesto.

Drugi kiks olimpijske pobjednice uzastopce na velikim natjecanjima nakon eliminacije u kvalifikacijama Svjetskog prvenstva u Berlinu spremno su iskoristile redom svjetska prvakinja na otvorenom Ana Rogowska (4,70 m) na trećem mjestu, srebrna bivša svjetska rekorderka Svetlana Feofanova (4,80 m) i svjetska dvoranska prvakinja Fabiana Murer (4,80 m iz prvog pokušaja za razliku od Feofanove koja se preko 4,80 m vinula iz drugog pokušaja).

Senzaciju je priredila i Nađa Ostapčuk. Koliko god je Bjeloruskinja u Dohu doputovala kao prvoplasirana na ovogodišnjim svjetskim tablicama - njenih je 21,70 m najdalje što je u bacanju kugle viđeno od 1980-tih - toliko je Valerie Vili slovila za favoritkinju. Novozelanđanka, naime, nije okusila poraz od 2007., svjetska je prvakinja iz Osake, olimpijska pobjednica iz Pekinga, svjetska dvoranska prvakinja iz Valencije i svjetska prvakinja iz Berlina.

Ostapčuk se nije pokolebala i hicem je na 20,68 m u petoj seriji preuzela vodstvo ispred Vili na drugom (20,49 m) i Natalije Miknevič (20,42 m) na trećem mjestu i pozlatila srebro iz Valencije, a u finalnoj je seriji bacila i 20,85 m i poboljšala rekord svjetskih prvenstava.

Titulu osvojenu prije dvije godine nije obranila ni Gelete Burka. Burka je na 800 m preuzela inicijativu i vodila do posljednjih 100 metara kad je posustala (4:08,39) i dozvolila Kalkidan Gezahegne (4:08,14) i za Burku u finalu Svjetskog prvenstva u Berlinu kobnu Nataliji Rodriguez (4:08,30) da joj uzmu najviše dvije stepenice postolja.

Tariku Bekele nije izborio ni podij. Branitelj naslova je ostao četvrti (7:40,10) iza Alexa Mutahija (7:39,90) na trećem, europskog rekordera Sergija Sancheza (7:39,55) na drugom i svjetskog prvaka i u Budimpešti 2006. Bernarda Lagata (7:39,97) na prvom mjestu.

Brittney Reese je nakon svjetske titule u Berlinu naslov svjetske prvakinje u skoku u dalj osvojila u dvorani. 23-godišnja Amerikanka je slavila (6,70 m) ispred braniteljice zlatne medalje osvojene u Valenciji prije dvije godine Portugalke Naide Gomes (6,67 m) na drugom i Brazilke Keile Costa (6,63 m) na trećem mjestu, a zbog dva centimetra slabijeg drugog najboljeg skoka bez medalje je na četvrtom mjestu tužna ostala Ksenija Balta (6,63 m je Costa skočila i u prvoj i u šestoj seriji, Balta samo 6,61 m u petoj nakon 6,63 m u trećoj seriji).

Status favorita nisu prokockali Ivan Uhov u skoku u vis (2,36 m), Marija Savinova (1:58,26) i Abubaker Kaki (1:46,23) na 800 m.

Olimpijski pobjednik i svjetski rekorder na 110 s preponama Dayron Robles srušio je rekord svjetskih prvenstava u finalu na 60 m s preponama (7,34) i slavio ispred svjetskog prvaka 2001. i 2006. Terencea Trammella (7,36) i Davida Olivera (7,44). Branitelj naslova iz Valencije, bivši svjetski rekorder, bivši svjetski prvak i bivši olimpijski pobjednik Liu Xiang je svojim najboljim ovogodišnjim rezultatom (7,65) zauzeo sedmo mjesto.

Broj jedan i dva na ovogodišnjim tablicama LaVerne Jones-Ferrette i Carmelita Jeter se se zadovoljile srebrom (7,03) i broncom (7,05) iza Veronice Campbell-Brown (7,00), a Teddy Tamgho je priredio prvoklasnu senzaciju u troskoku.

20-godišnji Francuz, koji je lani na Europskom prvenstvu u Torinu ispao u kvalifikacijama, u posljednjoj je seriji uzeo Youandrisu Betanzosu (17,69 m) zlato i srušio svjetski rekord koji su na 17,83 m dijelili Aliecer Urrutia (1997.) i Christian Olsson (2004.).
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty20 / 99920 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty EP u atletici

Postaj by scorpio57 uto srp 27, 2010 9:48 am

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 506-01

Ja mislim da ćemo imat dvije medalje
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 7:13 am

U Barceloni se do kraja ovog tjedna održava prvenstvo Europe u atletici. Velika nada Njemačke u disciplini skok u vis je Ariane Friedrich, a hrvatska Blanka Vlašić. Eh, da vidimo tko će skočiti više i baciti dalje...


20. prvenstvo Europe u atletici u Barceloni (27.7.-1.8.) otvoreno je 75-minutnim vodenim i svjetlosnim spektaklom na Plazi Espagni u centru Barcelone u ponedjeljak (26.7.) navečer. Ceremoniju je uživo pratilo oko 50.000 ljudi. U Barceloni će po prvi put u povijesti na natjecanjima sudjelovati predstavnici svih 50 zemalja članica Europske atletske federacije (EAA).

Rekordan je broj aktivnih sudionika: 1.370 atletičarki i atletičara. Najbrojnije su delegacije Rusije (108 sportaša), Španjolske (99) i Njemačke (73). Njemačka skakačica u vis Ariane Friedrich će (kako se očekuje) ponovno biti glavna konkurentica hrvatske sportske nade Blanke Vlašić u borbi za zlatnu medalju.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Purgy sri srp 28, 2010 10:13 am

Neće preskočiti 1,98.
Ta cura ima ozbiljan problem u glavi.

I, da te pitam...
Kakve veze ima nogomet sa ovime?
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 12:25 pm

koji nogomet?šta sam ja ovdi napisao o nogometu sw7
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by scorpio57 sri srp 28, 2010 5:54 pm

Prva zlatna medalja na EP Sandra Perković u bacanju diska-64,67m.
Bravo Sandra.Moja predviđanja se ostvaruju
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by scorpio57 čet srp 29, 2010 12:12 pm

razbacuju se sile a nema pohvale Sandri Purgy jadan si -
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Mass čet srp 29, 2010 1:07 pm

Sramotni gaf: Sandru 'počastili' krivom zastavom!

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 0228007.42

Prilikom intoniranja Lijepe naše na najvišoj stepenici pobjedničkog postolja stajala je Sandra Perković, a na jarbolu se viorila hrvatska zastava. Barem su organizatori EP-a u Barceloni mislili da tako izgleda hrvatski stijeg, no grdno su se prevarili.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by scorpio57 čet srp 29, 2010 1:51 pm

uf bandy dobro si skužio,iznenađuješ me
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Mass čet srp 29, 2010 2:17 pm

Nisi ni svjestan kolko si plitak
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty200 / 999200 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Purgy čet srp 29, 2010 8:59 pm

scorpio57 je napisao/la:razbacuju se sile a nema pohvale Sandri Purgy jadan si -

Ha?
Ja jadan? Zasto?
Inače, pogledaj si uvodnu sliku.


scorpio57 je napisao/la:plitak si ti balo hebo te onaj četnik

Kaj tebe, stvarno, jebe u životu?
Ili te baš ništa ne jebe pa si nervozan? Odnosno, nedojeban?
Very Happy

Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Purgy čet srp 29, 2010 9:43 pm

Ja se duboko nadam da nisi.

Inače, ispričavam ti se šta sam zaboravio na podatak da si ti, ipak, zbog svojih godina, mnogo pametniji od svih ovdje na forumu.
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty142 / 999142 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Prop čet srp 29, 2010 9:44 pm

Čestitam Sandri Perković na fenomenalnom uspijehu!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić - Page 3 Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.