Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

+15
rihanna
Lucya
pustinja
gio_deluxe
Amyicha
zrinčica
Angie
evitaa
mala_lutkica
sanjich
josari
bittersweet
wjewerica
Neu
Love
19 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Angie pet lip 18, 2010 1:23 pm

super su......al su olovkom naglašene........olovka puno znači i mijenja obrve totalno (na bolje)
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Neu pet lip 18, 2010 1:27 pm

ne znam, ja kad sebi stavim olovku djelujem si neprirodno i umjetno pa si ne budem lijepa. izbjegavam olovku. čekam da narstu.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Angie pet lip 18, 2010 1:30 pm

moraš naći boju olovke koja ti odgovara..........i samo ju lagano stavljas skroz....da lagano dodiruje obrve...
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Neu pet lip 18, 2010 1:31 pm

da ali tamo gdje mi fali dlakica tamo kad stavim olovku izgleda gadno
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Angie pet lip 18, 2010 1:33 pm

a moraš svjetliju boju olovke......i tu kad staviš isto skroz lagano po koži, nemoj stiskati.....trebalo bi biti oke.....

a mogu se naglasiti i nekakvim kao hmm sjenilo......tako izgleda, al ne znam sa tim radit, tako da ti ne mogu puno reć
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Neu pet lip 18, 2010 1:35 pm

da, znam, al nikako da narstu. kad vidim neku curu sa savršenim obrvama počnem slinit za njima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Angie pet lip 18, 2010 2:00 pm

a jbg...........i ja isto........nisu ni kod mene savršene.....svijetle su, a i oblik im je ono...niš posebno kiša
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty14 / 99914 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by evitaa sub ruj 08, 2012 8:00 pm

Love je napisao/la:Cure,jel redovito čupate obrve?
Jel jako boli i kad ste počeli sa time?
koji oblik imate?

Da , cupam.

Ne boli, navika a imam prirodan oblik obrva.

Ne volim tanke obrve , to mi uzasno izgleda.

Ovaj oblik mi se svida.

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Obrve-popuna
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Neu ned kol 11, 2013 4:01 pm

ja si ne znam oblikiovati obrve a strah me ići kod kozmetičarke. ima tko iskustva? savjete?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty999 / 999999 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Lenica čet kol 15, 2013 4:39 pm

evitaa je napisao/la:
Da , cupam.

Ne boli, navika a imam prirodan oblik obrva.

Ne volim tanke obrve , to mi uzasno izgleda.

Ovaj oblik mi se svida.

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Obrve-popuna
ovakav oblik i ja volim, upravo se tako i trudim da mi izgledaju kad si obrve uređujem sa pincetom.

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Ramoona pet ruj 13, 2013 6:51 pm

Ne koristim olovku samo ih malo korigiram pincetom.

Ramoona
Trajno baniran/a

Registriran/a : 10.09.2013
Broj postova : 7
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 34
Započeo/la tema :
Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva - Page 5 Empty Re: Obrve ,oblikovanje obrva, čupanje obrva, rast obrva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.