Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

+55
Teo
AryMan
WEYLAND-YUTANI
jozefk
Apolo
dm90
Stevo Largo
bokaso1
tanuki
SAS
zajza
diabolik.
boudicca
Purgy
m
The Guardian
damfisk
Turrican
Amyicha
eva kant
mmmdanny
Melinda
hogar_grozni
KaTe
john blue
Luxe
evitaa
Hell
H[a]D
Shtiriputanac
Iron Man
shakti
Amaranth
sanjich
THUNDER_DINIX
FALKON 2
Dedli Minđa
gio_deluxe
Mass
Sinister
bittersweet
Prop
fernando torres
ivanna
Hitman
Sasuke
Sahataba
wjewerica
House
goc
ylangylang
Love
Achilles
Grof Vuger
Neu
59 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by diabolik. čet pro 08, 2011 7:25 pm

boudicca je napisao/la:....hvala bogu, iza mene.

Nek samo iza daleko, daleko i ostane.

Meni nije jasno zašto se puno ljudi ponovo vrati na stari put, i to ljudi koji su prošli teška iskušenja odvikavanja, pretrpjevši užasne patnje i boli, pa ih ta sama bol i patnja nije uspjela natjerati da više nikad ne posegnu za tim, ali mi opet zapravo nije ni čudno da se ponovo u tak nešto upuste ljudi koji su relativno jednostavno i bezbolno prestali uzimati takvo nešto.
Ja ti mislim da je i samo eksperimentiranje opasno.
Nekak mi se najsigurnije čini bježat od toga ko vrag od tamjana i nikad ne okusit niti zere.
Trtaroš sam po tom pitajnu. Very Happy Very Happy

diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:27 pm

Nije alkohol ništa puno 'bolji' od tih stvari.. Ovdje mislim na relativno 'male' stvari, ne na heroin i slične teške droge
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by boudicca čet pro 08, 2011 7:31 pm

diabolik. je napisao/la:

Nek samo iza daleko, daleko i ostane.

Meni nije jasno zašto se puno ljudi ponovo vrati na stari put, i to ljudi koji su prošli teška iskušenja odvikavanja, pretrpjevši užasne patnje i boli, pa ih ta sama bol i patnja nije uspjela natjerati da više nikad ne posegnu za tim, ali mi opet zapravo nije ni čudno da se ponovo u tak nešto upuste ljudi koji su relativno jednostavno i bezbolno prestali uzimati takvo nešto.
Ja ti mislim da je i samo eksperimentiranje opasno.
Nekak mi se najsigurnije čini bježat od toga ko vrag od tamjana i nikad ne okusit niti zere.
Trtaroš sam po tom pitajnu. Very Happy Very Happy


istina, bježi što dalje.
mi smo imali predavanje na temu ovisnosti, i gosti su bili dečki koji su se upravo liječili u komuni. i sad, pričaju oni, kako su krenuli, kako je postajalo sve gore, krali, razbolili se i što sve ne....ikako su si uništili život...i ok, završilo predavanje.
moja frendica koja je bila na predavanju se kasnije s njima slučajno srela u bircu, jer su oni imali još nešto slobodnog vremena, pa su popili kavu.
i rekli su kako jedva čekaju da izađu, da uzmu još samo jednom.
još samo jednom. koji užas.
to kad sam čula, došlo mi je da...plačem i neznam što sve ne zbog njih.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:33 pm

Ti primjerci, to su teška kategorija, to su oni koji uzimaju najgore droge i nikad im nije dosta, samo bi još i još i još.. Zato i jesu završili tamo di jesu. Užasno je to da se liječe i izlječe i da tako šta izjavljuju, užas..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by diabolik. čet pro 08, 2011 7:34 pm

Mass je napisao/la:Nije alkohol ništa puno 'bolji' od tih stvari.. Ovdje mislim na relativno 'male' stvari, ne na heroin i slične teške droge

Batali ti te male stvari, kume moj, jer od tog malog veliki vrag nastane.
Alkohol je isto opasan.
Zlo.
Neznaš koje je veće.

No, slaba je utjeha alkiću što nije drogeraš i obrnuto.

Dobra cura/dečko ti je bolje i od najbolje droge, ili cuge. Very Happy Very Happy
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by boudicca čet pro 08, 2011 7:35 pm

istina, preužasno, mass.

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:36 pm

Ma jasno.
Vina na stol! I malo travice Very Happy
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by boudicca čet pro 08, 2011 7:40 pm

Mass je napisao/la:Ma jasno.
Vina na stol! I malo travice Very Happy

ma ne. vino da, trava - neeee..... po guzi

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:41 pm

Dobro, da, bolje ide uz pivo misa
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by boudicca čet pro 08, 2011 7:43 pm

maaaassssss
opameti se!!! sw3

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by diabolik. čet pro 08, 2011 7:44 pm

Mass je napisao/la:Ma jasno.
Vina na stol! I malo travice Very Happy

5 litri vina, jena kupička, malo špeka, kobasice narezane pod 45stupnjeva, sir domaći, more i malo šunke, ili pršuta, jena cvika kruha i nikakva trava. Very Happy Very Happy

To je droga za zagorskoga moža. Laughing Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:47 pm

Da, zapravo je prava šteta što vam područje nije najidealnije za proizvodnju vina
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by boudicca čet pro 08, 2011 7:51 pm

diabolik. je napisao/la:

5 litri vina, jena kupička, malo špeka, kobasice narezane pod 45stupnjeva, sir domaći, more i malo šunke, ili pršuta, jena cvika kruha i nikakva trava. Very Happy Very Happy

To je droga za zagorskoga moža. Laughing Laughing

e, bravo, evo +

boudicca
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.11.2011
Broj postova : 547
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty3 / 9993 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by diabolik. čet pro 08, 2011 7:51 pm

Mass je napisao/la:Da, zapravo je prava šteta što vam područje nije najidealnije za proizvodnju vina

Otkad pa to područje, vremenske prilike, sorte i kojekaj drugo ima veze s proizvodnjom vina v EU regiji Zagorje?
Voda je v Zagorju najbitniji faktor v proizvodnji vina.
Ne kaže se badava da samo Isus i Zagorci mogu od vode napraviti vino. Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass čet pro 08, 2011 7:53 pm

Hehe, 100 kila grožđa, 400 litara vina Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by diabolik. čet pro 08, 2011 7:56 pm

Mass je napisao/la:Hehe, 100 kila grožđa, 400 litara vina Laughing

He he, to je bilo još dok smo vodu nosili z susjednog brega, pješice, v kantama...

Massi, da te informiram: Sad imamo vooodoovooodd Laughing Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty74 / 99974 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by zajza čet vel 16, 2012 11:57 am

Probo sam dosta narkotika ali sreca nisam se baš navuko smajlić i ne bih preporucio nikom kad popuste osjecaj je grozan
zajza
zajza
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 16.02.2012
Broj postova : 9
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty1 / 9991 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by SAS sub vel 18, 2012 11:43 pm

"nažalost" nisam imao prilike probati tako da neznam što je to i kako to izgleda to iskustvo kao
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by tanuki sub vel 18, 2012 11:54 pm

Da dragi moji forumaši, uglavnom se kurčite kako niste probali ni konzumirali drogu.
ali jeste ako ste popili i šalicu kave!
pitanje je samo dali ste se navukli i obvezatno je pijete svaki dan,
o cigaretama i alkoholu neću ni prićati!
da ja jesam probao i probat ću sve, osim da,
onoga gdje se pika, jer to ne mogu gledati čak ni na filmu Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by SAS ned vel 19, 2012 12:05 am

@tanuki

e vidiš probao sam kavu piti i neide mi tako da ju inače uopće nepijem, osim tu i tam kad se malo zalomi i to svega jednom mijesečno pa ju popim na silu npr. na nekom dosta važnom sastanku i tomu slično

nepijem, nepušim, nedrogiram se bemu miša pa šta sam ja od sebe napravio ??? boring
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by tanuki ned vel 19, 2012 12:11 am

SAS je napisao/la:@tanuki

e vidiš probao sam kavu piti i neide mi tako da ju inače uopće nepijem, osim tu i tam kad se malo zalomi i to svega jednom mijesečno pa ju popim na silu npr. na nekom dosta važnom sastanku i tomu slično

nepijem, nepušim, nedrogiram se bemu miša pa šta sam ja od sebe napravio ??? boring
jebote, pa ja se jedino mogu sažaliti nad tobom,
nisi napisao da se ni ne jebeš?
kako možeš zamisliti doar sex bez dobre klope i dobrog vina hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by SAS ned vel 19, 2012 12:44 am

tanuki je napisao/la:
jebote, pa ja se jedino mogu sažaliti nad tobom,
nisi napisao da se ni ne jebeš?
kako možeš zamisliti doar sex bez dobre klope i dobrog vina hmm

nisam, bio sam zaboravio na sex to je zato kaj nemam curu pa eto ti ga na ni tu nema ovisnosti... vino ? ma kakvi to jedino onak na silu, neznam koja mi je ovisnost i dobru hranu jedem umjereno, ovisnost osim tu malo čeprkanje po netu u večernjim satima kao i 99% raje na zemlji prije spavanja... boring
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty0 / 9990 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Mass ned vel 19, 2012 1:52 pm

Tanuki šta si probao od ilegalnih stvari? Jeste vi puno pušili trave dok ste bili mladi?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty200 / 999200 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by tanuki uto vel 21, 2012 9:35 am

Mass je napisao/la:Tanuki šta si probao od ilegalnih stvari? Jeste vi puno pušili trave dok ste bili mladi?
samo kanabis i hašiš, i to samo u par navrata iz znatiželje,
samo luzeri se navuku Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty700 / 999700 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by bokaso1 uto vel 21, 2012 1:13 pm

Ala bi se ustondiroooooo
vrstu droge nebi biroooooo
I gledao oko meneeeeeeee
sve sisate ove zeneeeeeeee
Napado bi ja pred svimaaaa
koja vece sise imaaaaaaaaa
Jer kad zena nema ciceeeeee
ko i forum bez seficeeeeeeee
spam
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty120 / 999120 / 999Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty

[Vrh] Go down

Jeste li probali bilo koju vrstu droge? - Page 5 Empty Re: Jeste li probali bilo koju vrstu droge?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.