Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

+16
Hunnerkongen
Amyicha
Prop
gio_deluxe
eva kant
mala_lutkica
mrkyblu
tekilinho
tanuki
WEYLAND-YUTANI
ivanna
bittersweet
Love
House
Grof Vuger
Neu
20 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Neu čet pro 25, 2008 12:41 pm

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Ja sam definitivno za to da se problem rješi razgovorom. Batine ne vrijede.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty999 / 999999 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Grof Vuger čet pro 25, 2008 12:42 pm

batine uvijek rade kontra efekt..

Grof Vuger
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 24.12.2008
Broj postova : 144
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty0 / 9990 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by House čet pro 25, 2008 2:19 pm

ak neradi ljepo, šta drugo preostaje??

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty390 / 999390 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Love pet sij 09, 2009 12:49 am

malo jednog i drugog pa da vidimo koji če način izabrat na kraju...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty672 / 999672 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by bittersweet pet sij 09, 2009 12:51 am

Love je napisao/la:malo jednog i drugog pa da vidimo koji če način izabrat na kraju...

koliko god okrutno zvučalo, slažem se s ovime. naravno- ne podržavam batine, ali malo peckanje po prstima mu neće nauditi.

bittersweet
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 7152
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty51 / 99951 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Love pet sij 09, 2009 12:52 am

to sam i ja mislila,ne sad da treba ubit boga u njemu al nekad i to dobro dođe...
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty672 / 999672 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by ivanna sri sij 14, 2009 9:22 am

ma kakve batine!? sa klincima treba razgovarati!
ivanna
ivanna
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 132
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty0 / 9990 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by WEYLAND-YUTANI sri sij 21, 2009 2:18 pm

po guzici,pa tek onda razgovor
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty133 / 999133 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by tanuki sri sij 21, 2009 2:35 pm

Nema razloga da se djete ćuška, djete se treba odgajati:ali sad ću ja kao No 1, i ja sam ćušnuo djete, i to ne svoje- Čušnuo sam djete prijatelja iz slovenije(izuzetno simatićno i inteligentno, ali neodgojeno)- kad me je zagrizao do krvi u ruku, refleksno sam ga čušnuo! - a klinac je počeo urlati kak će me prijaviti milici, rekao sam mu da više nismo prijatelji i prestao komunicirati ( nakon sat vremena smo se pomirili )- ali događaj mi se urezao i naveo na razmišljanje- čušnuti djete sigurno nije prihvatljivo, ali nije ni prihvatljivo da se djeca educiraju u vrtićima kako ih nitko nemože čušnuti i da zovu tel. za zaštitu!

Moja djeca se nikada nisu bacala po podu trgovine, ali kada to vidim dobijem nagon da naćuškam---- RODITELJE!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty700 / 999700 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by tanuki sri sij 21, 2009 2:49 pm

Neukrotiva je napisao/la:ZA ŠTO STE: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

ja sam definitivno za to da se problem rješi sa razgovorom. batine ne vrijede.
Dijete se odgaja od rođenja ( kad ne komunicira razgovorom)- divno je gledati buđenje svijesti vlastitog djeteta, rađanje inteligencije i za poćetak komunikacija kada plać više nije sretstvo da se objavi glad ili mokre pelene, ali za djete od rođenja morate biti autoritet, bez fizičkog nasilja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty700 / 999700 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by bittersweet sri sij 21, 2009 4:29 pm

tanuki je napisao/la:Nema razloga da se djete ćuška, djete se treba odgajati:ali sad ću ja kao No 1, i ja sam ćušnuo djete, i to ne svoje- Čušnuo sam djete prijatelja iz slovenije(izuzetno simatićno i inteligentno, ali neodgojeno)- kad me je zagrizao do krvi u ruku, refleksno sam ga čušnuo! - a klinac je počeo urlati kak će me prijaviti milici, rekao sam mu da više nismo prijatelji i prestao komunicirati ( nakon sat vremena smo se pomirili )- ali događaj mi se urezao i naveo na razmišljanje- čušnuti djete sigurno nije prihvatljivo, ali nije ni prihvatljivo da se djeca educiraju u vrtićima kako ih nitko nemože čušnuti i da zovu tel. za zaštitu!

Moja djeca se nikada nisu bacala po podu trgovine, ali kada to vidim dobijem nagon da naćuškam---- RODITELJE!

Laughing


slažem se sa ovim zadnjim. pogotovo bih ih naćuškala kada vidim da ne reagiraju na to jadno dijete.

bittersweet
Trajno baniran/a

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 7152
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty51 / 99951 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by tekilinho sub vel 07, 2009 11:21 am

Nekad ih treba malo naćuškat da ne budu ko ona djeca u Kućanicama.
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty19 / 99919 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by mrkyblu sri vel 11, 2009 4:10 pm

tanuki je napisao/la:
ja sam definitivno za to da se problem rješi sa razgovorom. batine ne vrijede.
Dijete se odgaja od rođenja ( kad ne komunicira razgovorom)- divno je gledati buđenje svijesti vlastitog djeteta, rađanje inteligencije i za poćetak komunikacija kada plać više nije sretstvo da se objavi glad ili mokre pelene, ali za djete od rođenja morate biti autoritet, bez fizičkog nasilja![/quote]

slazem se s ovim.Djete treba odgajati od samoga rodjenja a tada razgovor nepomaze.No isto tako nisam ni za batine.Treba im otpocetka biti autoritet i nedozvoliti si da kada nije po njihovom rade scene tipa bacanja po podu i sl. trebaju od pocetka znati tko je glavni i cija je rijec zadnja.Ako im poustamo dok su mali samo da nebi plakali i sl. nema poslije tog razgovora ni batina koji ce promjeniti stvar, a nema gore od neodgojenog djeteta.....
mrkyblu
mrkyblu
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1482
Reputacija Reputacija : 40
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty165 / 999165 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by mala_lutkica ned kol 02, 2009 1:09 pm

slažem se sa mrkyblu

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty97 / 99997 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by eva kant ned kol 02, 2009 9:21 pm

mrkyblu je napisao/la:

slazem se s ovim.Djete treba odgajati od samoga rodjenja a tada razgovor nepomaze.No isto tako nisam ni za batine.
mala djeca ne razumiju riječi, ali ih se odgaja vlastitim primjerom. ako mi npr. jedemo rukama, uzalud je da mu stoput govorimo kako se to ne radi, te da treba jesti beštekom. riječi neće pomoći.

mrkyblu je napisao/la:

Treba im otpocetka biti autoritet i nedozvoliti si da kada nije po njihovom rade scene tipa bacanja po podu i sl. trebaju od pocetka znati tko je glavni i cija je rijec zadnja.Ako im poustamo dok su mali samo da nebi plakali i sl. nema poslije tog razgovora ni batina koji ce promjeniti stvar, a nema gore od neodgojenog djeteta.....
za djecu je normalno da se oko treće godine žele osamostaliti i izražavati na razne načine svoje želje i prohtjeve. histeričan plač i bacanje po trgovini jedna je od faza razvoja u djetetovom životu kada ono isprobava svoje granice.
ne, ja nemam želju išamarati roditelje takvog djeteta, jer znam da im je tada neugodno i da žele što prije prekinuti takve scene. često su i sami iznenađeni reakcijama svog djeteta u javnosti i sigurno im nije lako.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty92 / 99992 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Neu ned tra 11, 2010 2:45 pm

tekilinho je napisao/la:Nekad ih treba malo naćuškat da ne budu ko ona djeca u Kućanicama.

tako je. ne kaže se đabe da je batina izašla iz raja. Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 91798
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty999 / 999999 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by gio_deluxe ned tra 11, 2010 2:55 pm

ja ću mu pričati dok ga čuškam devil
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty41 / 99941 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by tanuki ned tra 11, 2010 3:13 pm

Teško je biti roditalj!
djetetu se treba posvetiti-djete treba voljeti
djete je biće koje se razvija, koje ima interakciju na okolinu!

priznajem da sam ćušnuo svoju djecu, ali oprostili su mi,čak se ni ne sjećaju!
problem je kad djeca odrastaju, kada trebaju s nekim razgovarati, prićati o svojim dilemama!
priznajem, o seksu nisam imao prilike razgovarati s svojom djecom, ali i ja sam sve o seksu saznao iz literature, a njima je dostupan i internet!
mislim da sam bio loš roditelj-
negirao sam boga kada oni to nisu mogli razumjeti i bojali su se za mene!
sad sam ponosan na njih, jer su odrasli ljudi, odgovorni, s čvrstim stavovima i žao mi je što im nisam više pružio, a mogao sam!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty700 / 999700 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Prop ned tra 11, 2010 3:23 pm

Mene su moji starci znali ćušnuti, čak me i po guzi tući Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 680840
Nekad šibom... Ispao sam poprilično deformirana ličnost, mračna osobnost koja pati u sebi i pljuje na svijet oko sebe... Odnose sa osobama suprotnog spola tešo postižem... Nemam prijatelja... Gadim se sam sebi and I wanna die!!!!!! Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 665796

Sve jer su me par puta ćušnuli! Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 629398
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty108 / 999108 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by gio_deluxe ned tra 11, 2010 4:06 pm

nisu dovoljno meni se čini
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty41 / 99941 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Prop ned tra 11, 2010 4:12 pm

rep+
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty108 / 999108 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by tanuki ned tra 11, 2010 4:13 pm

Prop je napisao/la:Mene su moji starci znali ćušnuti, čak me i po guzi tući Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 680840
Nekad šibom... Ispao sam poprilično deformirana ličnost, mračna osobnost koja pati u sebi i pljuje na svijet oko sebe... Odnose sa osobama suprotnog spola tešo postižem... Nemam prijatelja... Gadim se sam sebi and I wanna die!!!!!! Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 665796

Sve jer su me par puta ćušnuli! Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 629398
za ovo imaš +
dobro si me nasmijao-
vjerujem da ćeš poućen vlastitim iskustvom, biti oprezan sa svojom djecom Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty700 / 999700 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Prop ned tra 11, 2010 4:18 pm

Iskreno se nadam, dakako, ako se ikad izvučem iz pakla u kojem se nalazim Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 91798
Na i tebi rep+
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty108 / 999108 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by eva kant ned tra 11, 2010 4:49 pm

Neukrotiva je napisao/la:
tekilinho je napisao/la:Nekad ih treba malo naćuškat da ne budu ko ona djeca u Kućanicama.

tako je. ne kaže se đabe da je batina izašla iz raja. Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? 91798
ako je batina iz raja izašla, meni taj raj nije nimalo privlačan. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty92 / 99992 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Amyicha uto lis 04, 2011 9:57 am

sve i jedan problem se uvijek rješava razgovorom Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty113 / 999113 / 999Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty

[Vrh] Go down

Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom? Empty Re: Za koju opciju ste: naćuškati dijete ili problem rješiti razgovorom?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.